Zaloguj się, aby obserwować  
PsychoMan

Bad Day LA - temat ogol(o)ny

273 postów w tym temacie

Gra - nic szczególnego. Mniej więcej od połowy rozgrywki gra robi się zwykłym shooterem - chodzisz przed siebie i rozwalasz ochronę/żolnierzy/zbiegów. Zobaczycie, że nie było się czym podniecac, gdy już przebrniecie przez kilka pierwszych kataklizmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:46, Tomek1990 napisał:

Gra - nic szczególnego. Mniej więcej od połowy rozgrywki gra robi się zwykłym shooterem - chodzisz
przed siebie i rozwalasz ochronę/żolnierzy/zbiegów. Zobaczycie, że nie było się czym podniecac,
gdy już przebrniecie przez kilka pierwszych kataklizmów.

Tjaaa....możesz to sobie wmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:47, PAPISHON napisał:

> Gra - nic szczególnego. Mniej więcej od połowy rozgrywki gra robi się zwykłym shooterem
- chodzisz
> przed siebie i rozwalasz ochronę/żolnierzy/zbiegów. Zobaczycie, że nie było się czym podniecac,

> gdy już przebrniecie przez kilka pierwszych kataklizmów.
Tjaaa....możesz to sobie wmawiać :D


Tjaaa...nawzajem. Wmawiajcie sobie dalej, że jest super. Humor w grze to nie wszystko. Tutaj pomysł na gre opowiadającą o kataklizmach(w zabawny sposób) został zmarnowany - jak by ktoś nie zauważyl to wszystkie tragednie są jakby w tle, a my jedyne co robimy to wykonujemy zadania w stylu "pomóz X ludziom", "zabij lub ulecz X zombie", a na całą rozgrywkę jest tylko kilka autentycznie dobrych i zabwnych zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dla Ciebie gra jest kiespka, mi tam się podoba. Wspaniale rozluźnia. Humor ma fajny, a i grywalność nie jest najgorsza. Czy ja mówiłem że gra jest super ? odpowiem Ci że nie. Moim zdaniem jest dobra ale nie genia;na, genialny to jest Splinter Cell albo Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:57, PAPISHON napisał:

Może dla Ciebie gra jest kiespka, mi tam się podoba. Wspaniale rozluźnia. Humor ma fajny, a
i grywalność nie jest najgorsza. Czy ja mówiłem że gra jest super ? odpowiem Ci że nie. Moim
zdaniem jest dobra ale nie genia;na, genialny to jest Splinter Cell albo Far Cry.


Correct. Genialna nie jest i raczej nie będzie. Całośc jest zdecydowanie za krótka - 5 godzin gry(jakby się zebrac to w góra 2 dni można przejśc). Humor jest prosty, faktycznie fajny, ale po pewnym czasie gra traci z "wesołości" na rzecz wielkiej rozpierduchy z karabinem i shotgunem w łapie. Ogólnie dziwi mnie ten entuzjazm wśród ludzi - jest taki, jakby CDA dało najnowszych Herosów lub coś w tym stylu. Jakby nie patrzec to ze wstępnego projektu gry Bad Day przeistoczył się w zwykłe TPP - a z tego co wiem miała byc możliwośc zwiedzania całego miasta jak w GTA i jeszze możliwośc prowadzenia pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: na lotnisku, chyba juz pod koniec jest taka gruba baba-strazniczka. Nie moge jej za nic pokonac! Rozwalam całą jej obstawe ale ona jest chyba niesmiertelna, nawet nie ma paska zycia. Czy ktos mial podobny problem i czy ktos mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 18:27, Magwisienka napisał:

A ja mam taki problem: na lotnisku, chyba juz pod koniec jest taka gruba baba-strazniczka.
Nie moge jej za nic pokonac! Rozwalam całą jej obstawe ale ona jest chyba niesmiertelna, nawet
nie ma paska zycia. Czy ktos mial podobny problem i czy ktos mógłby mi pomóc?


to proste musisz podejsc do duzego wiatraka z jego lewej i włączyc a on powinien wciągnąc te babe ale rub to pare razy najlepiej ogłusz ją gasnica przed wlotem i go włącz i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień poświęciłem w większości Bad Day LA. Całkiem fajna gierka. Grając w nią, cały czas odnosiłem wrażenie, że twórcy musieli mieć niezłą "schizę". :) Ale przynajmniej pożądnie się ubawiłem i (co ważniejsze) odprężyłem. Miło jest od czasu do czasu zagrać w coś niezobowiązującego i... Innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 18:34, mike91 napisał:

> A ja mam taki problem: na lotnisku, chyba juz pod koniec jest taka gruba baba-strazniczka.

> Nie moge jej za nic pokonac! Rozwalam całą jej obstawe ale ona jest chyba niesmiertelna,
nawet
> nie ma paska zycia. Czy ktos mial podobny problem i czy ktos mógłby mi pomóc?

to proste musisz podejsc do duzego wiatraka z jego lewej i włączyc a on powinien wciągnąc te
babe ale rub to pare razy najlepiej ogłusz ją gasnica przed wlotem i go włącz i po sprawie.


Ale ta grubaska mnie czyms przyciąga i nie moge jej uciec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano ukończyłem grę :-) ... gierka podobała się mi - jednak jest to taki przerywnik, małe urozmaicenie przyprawione niekonwencjonalnym humorem między innymi bardziej poważnymi grami ... jak dla mnie pozycja na jeden raz... aczkolwiek zagrać naprawdę warto ... :-) .... jestem ciekawy ile będzie kosztować sklepowa/pudełkowa wersja tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:53, mistrzgry napisał:

.... jestem ciekawy ile będzie kosztować sklepowa/pudełkowa wersja tej gry?

Nie będzie takwowej. Np. Starmageddon 2 był wydany w Nova Gra a potem w CD Action a teraz nigdzie jej ne lupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gierka troche zawiodła z kilku powodów :
- krótka
- nudne misje (co chwile zabij terrorystów lub zombi)
- w niektórych momentach gra wogóle nie jest śmieszna, a czasami humor jest przesadzony i niesmaczny (np. bohater wykupuje dziecko, które potem uderza kobiete, baba na lotnisku która wpcha reke do dup.. murzynowi itd.)
- bardzo prosta i słaba ostatnia misja

Podoba mi się natomiast parodia niektórych filmów (np. Pojutrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mam problem w misji po katastrofie kolejowej.
Chodzi o te dzieciaki co mam ich wyleczyć, bo są naćpane. Jestem na tym placu, one łażą jak downy i nie wiem co mam zrobić.
Proszę o pomoc, co mam w tym miejscu zrobić, a szkoda nieukończyć bo fajna te giera.
Ps. gram na poziome trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:35, Panki2000 napisał:

musisz uzyc paieru toaletowego nie pamietam jak to sie nazywa i je leczyc co chwile


Dzięki stary. Rzeczywiście proste, a ja nie wpadłem na to;)

Pozatym dodam od siebie że gra mi się podoba.
Wiadomo że nie jest to GTA (wogóle co za durne porównania, niektórzy stosują).
CDA nie dałoby przecież gry, która sprzedałaby się za 100zł w dużej ilości.
Ale wole takie gry w piśmie, niż n-ty raz oklepany jakiś fpp, wyścigi, strategie, przygodówke itd, które albo są do bani, albo wszyscy (prawie) je znają bo to był kilka lat temu hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować