Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front - zwiastun trybu multiplayer

21 postów w tym temacie

> Ryzykować zakup, czy nie?
> gra jest dosyć tania, co samo już nie napawa optymizmem w kwestii jakości...

ja już złożyłem pre-ordera, przepadam za klimatem WWII w shooterach - a CIG świetnie oddało ten klimat w EF.
Mam, nadzieję, że będzie dużo ludzi na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 12:11, wat25 napisał:

ja już złożyłem pre-ordera, przepadam za klimatem WWII w shooterach - a CIG świetnie
oddało ten klimat w EF.

I o dziwo wypowiadasz się tylko w tematach dotyczących gier CI, zawsze pozytywnie.
http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?uid=1002491

Ten preorder to darmowa kopia dla pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekać się nie mogę od dawna i z tęsknoty za II wojną kupiłbym nawet średniaka ale trzeba przyznać że im bliżej premiery to wygląda to coraz ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda jak Battlefield Heroes na mapie osadzonej w porcie :P

Nie jest źle, chociaż modele wrogich postaci wydają się kiepsko wykonane. Przez moment zastanawiałem się, czy to nie aby są boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu patrzeć na grę przez pryzmat jej ceny. Ja np bardzo zawiodłem się na ostatnim CoD: Ghost, gra trochę sobie kosztowała, a jak przysiadłem w sobotę rano to na obiad była już skończona. Wiem że tego typu gry to nie tylko singleplayer ale też multi i dlatego bardzo się cieszę, że CI Games pokazało materiał z tego trybu rozgrywki. Przynajmniej teraz wiadomo na 100% że wieloosobowy tryb będzie. Co mnie osobiście bardzo cieszy bo to dodatkowy plus dla którego grę kupię jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie skupie się na singlu. Choć nie powiem, że nie zajrzę na multi;) Zaskoczyli mnie tym filmikiem. Szczerze to spodziewałam się bardziej obszernego artykułu, a tutaj taka niespodzianka:) Qrcze skusze się na pewno, tym bardziej że ceny nie są jakieś wygórowane. http://muve.pl/promocje/enemy-front , więc na pewno zrobię sobie prezent. :) A w klimatach II WŚ to ja się bardzo lubię poruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truskawa34 powiem tak, popieram Twój tok myślenia. Najpierw skończyć singla potem można śmiało brać się za multi. Przynajmniej człowiek pozna trochę lokalizacje, pewnie niektóre z singla powtórzą się w samej rozgrywce wieloosobowej. O a o tych promocjach nie słyszałem. Cena nie jest jakaś kosmiczna więc na pewno skuszę się na tą grę. Kto wie może wejdę w posiadanie edycji limitowanej z dodatkowymi "prezentami":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMM kupujcie kupujcie będę miał do kogo postrzelać:) Multi to wypas, już pozamykali serwery w MOH-a więc mogę śmiało poczekać na EF :) Mam nadzieję że was spotkam tam. Oczywiście tak jak napisaliście najpierw multi by zapoznać się z strzelaniem i lokacjami a potem Hulaj dusza piekła nie ma i Multi, bo puki co nie ma alternatywy. Myślałem że Wolf da multika a tu taka kaszana:( EF da to o czym inni zapomnieli. Frajdę z Singla jak i multika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 11:07, M_Siwy napisał:

EF da to o czym inni zapomnieli. Frajdę z Singla jak i multika.

Skąd taka pewność? Dawali wczesne kopie dla pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale... wygląda to zachęcająco. Tyle, że wiem że to jest tylko City więc może być kiepsko/średnio. Poczekajmy na opinie recenzentów i do samej premiery gry. Może akurat zadziwi nas wszystkich (ha, dobre!) ta firma i w końcu wyda coś naprawdę dobrego, a nie zwykłe średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować