Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II ukończone w 20 minut

33 postów w tym temacie

kto za to zapłaci ? ;d dłużej ludzie będą to pobierać w wersji elektronicznej niż grać, gdzie tu logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi użytkowniku zeebee

Żadnego z wymienionych przez ciebie problemów nie napotkałem.
Ponadto w DkS 2 mam przegrane ponad 70 godzin, przy użyciu klawiatury i myszki, i nie narzekam. PvP wygrywam często a PvE też trudne nie jest. Dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kto za to zapłaci ? ;d dłużej ludzie będą to pobierać w wersji elektronicznej niż grać,
> gdzie tu logika...

To jest Speedrun jak Boga kocham. Normalne przejście gry zajmuje o wiele więcej.
Warto zwracać na takie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, gdy pisałem pierwszego posta w tym wątku to nie sądziłem, że istnieją ludzie którzy na poważnie myślą tak, jak ja żartowałem. Jestem naprawdę pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy narzekający pady w dłoń, spróbujcie skończyć to tak szybko jak ten gracz, w dodatku z materiałem pomocniczym. Ciekawe czy się uda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:02, Henrar napisał:

Serio się tego nie spodziewałeś? SERIO? Przecież praktycznie pod każdym speedrunem tak jest.

Widać nadal mam jeszcze resztki wiary w ludzkość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 16:22, zeebee napisał:

Gracz na filmie do szybkiego przejścia gry nie wykorzystuje kodów tylko liczne bugi które
ta gra zawiera, a to jest jednak drobna różnica. Bugi, które do tej pory nie zostały
naprawione, ale po co skoro gra się już sprzedała. Uwagi dotyczą wielu istotnych elementów
funkcjonowania Dark Souls II. Gracze zgodnie narzekają na sterowanie za pomocą myszki
i klawiatury, zwłaszcza na domyślne i niefortunne ustawienia klawiszy..ciach#


Ja mialem wersje na PS3 i nie mialem zadnych problemow ktore wymieniles, a gralem w gre caly miesiac, majac przegrane ponad 200 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 14:28, DODO1992 napisał:

Dla mnie to idiotyzm. lepiej cieszyć się z gry tak jak zaplanowali to Twórcy! Jest dużo
więcej frajdy niż wykorzystywanie bugów....

Aktualnie jestem w NG++ i mam przegrane 68h. Co prawda pierwsze przejście (na Xbox 360)
samo zajeło mi 60h :D


To słabo ja już mam na koncie 120h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dla mnie to idiotyzm. lepiej cieszyć się z gry tak jak zaplanowali to Twórcy! Jest
> dużo
> > więcej frajdy niż wykorzystywanie bugów....
> >
> > Aktualnie jestem w NG++ i mam przegrane 68h. Co prawda pierwsze przejście (na Xbox
> 360)
> > samo zajeło mi 60h :D
>
> To słabo ja już mam na koncie 120h :)
Przeczytaj jego posta jeszcze raz, on ma 128 przynajmniej ;)

Chyba młodzież w tym temacie się wypowiada, która nie ma pojęcia co to speedrun. Diablo 1 i 2 tez kiepskie bo przejść można było łącznie w pół godziny (albo mniej nawet)? Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:06, Dared00 napisał:

Widać nadal mam jeszcze resztki wiary w ludzkość ;D

Wylecz się z tego, będzie Ci łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować