moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 20:58, hans olo napisał:

> No i na GTA IV też znaleźli sposób, w 2 hrs po wydaniu gry :/
Kto i kiedy? Podaj grupę.


Z tego co wiem, to Hoodlum. Ale pewnie niedługo możemy się spodziewać wydania wersji scrackowanej przez Razora1911 i Reloaded. Wszystkie zabezpieczenia zostały, albo w bardzo niedługim czasie zostaną ominięte, niestety. I tyle po kasie jaką Rockstar wydał na zabezpieczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do piractwa nic nie mam, nie popieram i nie potępiam. To kwestia wyboru każdego gracza, coś jak kwestia gustu i tyle. Sam jednak sięgam po oryginały. Co do zabezpieczeń ludzie są tak pomysłowi, że chyba nie ma takiego pewnego na 100 % :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:34, Hraboll napisał:

Ja tam do piractwa nic nie mam, nie popieram i nie potępiam. To kwestia wyboru każdego
gracza, coś jak kwestia gustu i tyle. Sam jednak sięgam po oryginały. Co do zabezpieczeń
ludzie są tak pomysłowi, że chyba nie ma takiego pewnego na 100 % :).



Najlepszym zabezpieczeniem byłaby kara śmierci albo ucięcie ręki :)

Wtedy NIKT by nie piracił ^^


Ja nienawidzę piractwa... gdyby każdy pirat każdą swoją piracką kopię miał legalną, to wielce prawdopodobne, iż technologia w gamingu by wzrosła. Może nie znaczącą ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:34, Hraboll napisał:

Ja tam do piractwa nic nie mam, nie popieram i nie potępiam. To kwestia wyboru każdego
gracza, coś jak kwestia gustu i tyle. Sam jednak sięgam po oryginały. Co do zabezpieczeń
ludzie są tak pomysłowi, że chyba nie ma takiego pewnego na 100 % :).

Mordersta to też kwestia gustu, prawda? ;)

Telomo--> rewelacyjny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:51, Crew 900 napisał:

Ty chyba jakiś chory jesteś , za piractwo karałbyś śmiercią ? OMG



Czyżbyś miał coś na sumieniu?

Kara śmierci co do kradzieży jest dobrym posunięciem, gdyż w WIĘKSZOŚCI przypadków łątwo wykryć złodzieja : )


Jestem ciekaw, czy znaleźliby się wtedy odważni, by piracić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:09, Telomo napisał:

> Ty chyba jakiś chory jesteś , za piractwo karałbyś śmiercią ? OMG


Czyżbyś miał coś na sumieniu?

Kara śmierci co do kradzieży jest dobrym posunięciem, gdyż w WIĘKSZOŚCI przypadków łątwo
wykryć złodzieja : )


Jestem ciekaw, czy znaleźliby się wtedy odważni, by piracić :P

Ty chyba naprawdę jesteś chory... To za kradzież auta tortury, a później śmierć. Za handel prochami śmierć w mękach, przez... powiedzmy 72 godziny. To byłoby ok, tak..? O, a za przejście na czerwonym świetle to 25 lat, w więzieniu o zaostrzony rygorze.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:17, kitek0101 napisał:

> > Ty chyba jakiś chory jesteś , za piractwo karałbyś śmiercią ? OMG
>
>
> Czyżbyś miał coś na sumieniu?
>
> Kara śmierci co do kradzieży jest dobrym posunięciem, gdyż w WIĘKSZOŚCI przypadków
łątwo
> wykryć złodzieja : )
>
>
> Jestem ciekaw, czy znaleźliby się wtedy odważni, by piracić :P
Ty chyba naprawdę jesteś chory... To za kradzież auta tortury, a później śmierć. Za handel
prochami śmierć w mękach, przez... powiedzmy 72 godziny. To byłoby ok, tak..? O, a za
przejście na czerwonym świetle to 25 lat, w więzieniu o zaostrzony rygorze.
:/



Nie... ja pisałem o kradzieży. TYLKO o kradzieży, a że ine rzeczy podpinacie to nie moja wina.

Anyway... coś na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:21, Telomo napisał:

Nie... ja pisałem o kradzieży. TYLKO o kradzieży, a że ine rzeczy podpinacie to nie
moja wina.

Ale jak taka kara za kradzież to za poważniejsze przestępsta powinna być poważniejsza kara, czyż nie..? Według mnie kara śmierci nie jest adekwantna do winy (piractwa).

Dnia 04.12.2008 o 15:21, Telomo napisał:

Anyway... coś na sumieniu?

Nie, nie kradłem też samochodów, nie zabijałem, nie handlowałem narkotykami. A przechodziłeś na czerwonym świetle, że ten mój pomysł tak Ci się nie spodobał..? :/ Po prostu nie podoba mi się to co piszesz, bo według mnie, jest to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię piractwa, ale kara śmierci to trochę przesada... Zresztą w naturze ludzi leży to, że zawsze sobie wmawiają, że im się uda. Czyli skoro teraz ludzie nie patrzą, że mogą zapłacić za piractwo, to wtedy też by piracili, aczkolwiek na pewno mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostanie zmniejszone piractwo w sieci to automatycznie wzrośnie z powrotem bazarowe, a nad tym nie ma zupełnie monitoringu.
Telemo jak chcesz być szczęśliwy wyprowadź Się do Chin, nie wiem czy jest tam kara śmierci za piractwo, ale są za inne przewinienia, nawet będziesz mógł obejrzeć egzekucję na żywo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:09, Telomo napisał:

> Ty chyba jakiś chory jesteś , za piractwo karałbyś śmiercią ? OMG


Czyżbyś miał coś na sumieniu?

Kara śmierci co do kradzieży jest dobrym posunięciem, gdyż w WIĘKSZOŚCI przypadków łątwo
wykryć złodzieja : )


Jestem ciekaw, czy znaleźliby się wtedy odważni, by piracić :P

Jakbym miał wtedy coś spiracić to wolałbym iść do ciebie do domu z naładowanym kałaszem, wystrzelać wszystkich i zabrać interesującą mnie gierkę, prawdopodobnie miałbym mniejszy wyrok. Masz jeszcze jakieś głupsze pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:36, Kolumb95 napisał:

A jeżeli ma się jeden seed i zero peerów ? Przecież pobieranie nie jest nielegalne. Na
okładkach pisze, że nie wolno udostępnianiać...;)

A udostępnia się po co? Żeby ktoś ściągnął, więc automatycznie ściąganie też jest nielegalne. Posiadanie gry ściągniętej na dysku to to samo co wyniesienie pudełka ze sklepu - nielegalnie (tzn. nie płacąc) posiadasz zawartość pudełka/zpiraconego pliku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:31, SwenG napisał:

Jakbym miał wtedy coś spiracić to wolałbym iść do ciebie do domu z naładowanym kałaszem,
wystrzelać wszystkich i zabrać interesującą mnie gierkę, prawdopodobnie miałbym mniejszy
wyrok. Masz jeszcze jakieś głupsze pomysły ?


Dobry przykład i ten kałasz ;p

Na piractwo nie ma lekarstwa ;p , w USA była prohibicja i pili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:31, SwenG napisał:

> > Ty chyba jakiś chory jesteś , za piractwo karałbyś śmiercią ? OMG
>
>
> Czyżbyś miał coś na sumieniu?
>
> Kara śmierci co do kradzieży jest dobrym posunięciem, gdyż w WIĘKSZOŚCI przypadków
łątwo
> wykryć złodzieja : )
>
>
> Jestem ciekaw, czy znaleźliby się wtedy odważni, by piracić :P
Jakbym miał wtedy coś spiracić to wolałbym iść do ciebie do domu z naładowanym kałaszem,
wystrzelać wszystkich i zabrać interesującą mnie gierkę, prawdopodobnie miałbym mniejszy
wyrok. Masz jeszcze jakieś głupsze pomysły ?



Hmm... ciekawa perpsektywa, tylko, że ja ustalając swój "kodeks" myślałem TYLKO o piractwie, nie uwzględniając innych przestępstw.

Przestępstwo przestępstwowi nierówne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:07, Telomo napisał:

Hmm... ciekawa perpsektywa, tylko, że ja ustalając swój "kodeks" myślałem TYLKO o piractwie,
nie uwzględniając innych przestępstw.

Przestępstwo przestępstwowi nierówne...

No popatrz, to jednak zmądrzałeś ? Już nie chcesz dawać kary śmierci ? Bo jeśli za wszystko będzie kara śmierci to nie będzie jej za nic. Zrobi się z tego po prostu anarchia i strzelanie do policji o ile taka się zgodzi pracować. Jeśli człowiek za wszystko może stracić życie to będzie je po prostu bronić. Jeśli za kradzież kara będzie taka jak za morderstwo albo większa to świadków się zabija. W przypadku większej kary za zabójstwo świadkowie mają jeszcze jakieś szanse przeżycia.
Całe szczęście, że nie ty tworzysz KK. Mogło by się to skończyć rewolucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:36, W.S.A.D napisał:

> A jeżeli ma się jeden seed i zero peerów ? Przecież pobieranie nie jest nielegalne.
Na
> okładkach pisze, że nie wolno udostępnianiać...;)
A udostępnia się po co? Żeby ktoś ściągnął, więc automatycznie ściąganie też jest nielegalne.

A skąd ta błyskotliwa dedukcja?:), idąc takim tropem, to poprawienie sobie nastroju jest nielegalne, bo ludzie często w takim celu zażywają narkotyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się