moro100

Piractwo

10635 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2009 o 22:20, NecroVisioneR napisał:

Tak apropo dość ciekawego zabezpieczenia Batman AA,piraci[co widać nawet po naszym forum,gdyż
paru użytkowników ma problemy z ewidentnie piracka wersją gry] brak miejsca na zaczepienie
liny,niewidzialne ściany itp.to jednak te zabezpieczenie działa,nie da się przejść pirackiej
wersji gry,a piracie chyba jeszcze nie znaleźli rozwiązania problemu,bravo Eidos!


Góra tydzień i to złamią^^ To nie pierwsza gra, która ma takie dodatkowe zabezpieczenie. FIFA 09 też miała coś podobnego(możliwość grania tylko 1 sezonu). Kilka dni i mamy crack wersja 1.01 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 09:55, NecroVisioneR napisał:

Możliwe tyle ża gra już jest sporo czasu na Torrentach a jakoś sobie jeszcze z nią nie
poradzili:)


Oj poradzili poradzili, mój kolega (na prawdę mój kolega) już ukończył piracką wersję gry... Podobne zabezpieczenia zrobili też nowemu Red Factionowi, tyle, że tam w ogóle się chodzić podobno nie da, ale nie wime dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:19, Mateuszencjowaty napisał:

> Nie bardzo rozumiem. O co chodzi z tym obrazkiem?

Risen nie miał jeszcze oficjalnej premiery

hm.. a może to jest po prostu screen z gameplaya lub jakiś, który został wypuszczony przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:18, Vandaeriel napisał:

Nie bardzo rozumiem. O co chodzi z tym obrazkiem?


To jest screeny z gry Risen. Której oficjalnej premiery jeszcze nie było (jest zapowiedziana na 2 października bodajże, chyba, że znowu przełożyli)...A tu w komentarzu czytamy "Coz, gra w zasadzie calkiem niezla. Zawiodlem sie na animacji, jest naprawde okrutnie wykonana. Postac rusza sie jakby byla z drewna. Wymagania ? Dosc wysokie, gra czasem troche przytnie, ale ogolnie jest dobrze. Musze zobaczyc jak na mniejszych detalach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:21, Vandaeriel napisał:

hm.. a może to jest po prostu screen z gameplaya lub jakiś, który został wypuszczony
przed premierą?


Raczej nie, to galeria obrazków wrzuconych do tematu. Raczej mało prawdopodobieństwo, że są to obrazki z legalnej wersji,a ludzie nie boją się tego tam wrzucać bo tam moderatorzy za mordę użytkowników nie trzymają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:22, ziptofaf napisał:

To jest screeny z gry Risen. Której oficjalnej premiery jeszcze nie było (jest zapowiedziana
na 2 października bodajże, chyba, że znowu przełożyli)...A tu w komentarzu czytamy "Coz,
gra w zasadzie calkiem niezla. Zawiodlem sie na animacji, jest naprawde okrutnie wykonana.
Postac rusza sie jakby byla z drewna. Wymagania ? Dosc wysokie, gra czasem troche przytnie,
ale ogolnie jest dobrze. Musze zobaczyc jak na mniejszych detalach."


Może człowiek co to zamieszczał był na jakimś pokazie przedpremierowym dla prasy branżowej? Bo jeśli to jest zrobione z pirata to współczuje redaktorom tego portalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:24, Vandaeriel napisał:

Może człowiek co to zamieszczał był na jakimś pokazie przedpremierowym dla prasy branżowej?

Nie, tam piszą i się chwalą, że z Rosyjskich serwerów ściągają czy coś.. kurna, wciąż nie wierzę że to GOL. :/

Dnia 29.09.2009 o 21:24, Vandaeriel napisał:

Bo jeśli to jest zrobione z pirata to współczuje redaktorom tego portalu...

Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:24, Vandaeriel napisał:

Może człowiek co to zamieszczał był na jakimś pokazie przedpremierowym dla prasy branżowej?

To by nawet mu nie dali możliwości zmiany rozdzielczości :P A wyposażyli w taki sprzęt, że działałoby płynnie w maksymalnych (chyba, że taki nie istnieje) ^^

Dnia 29.09.2009 o 21:24, Vandaeriel napisał:

Bo jeśli to jest zrobione z pirata to współczuje redaktorom tego portalu...

Hmm, spójrz na te screeny - różni ich autorzy, chyba nie redaktorzy, a zwykli użytkownicy :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:27, Carlossio napisał:

> Może człowiek co to zamieszczał był na jakimś pokazie przedpremierowym dla prasy
branżowej?
Nie, tam piszą i się chwalą, że z Rosyjskich serwerów ściągają czy coś.. kurna, wciąż
nie wierzę że to GOL. :/

> Bo jeśli to jest zrobione z pirata to współczuje redaktorom tego portalu...
Czemu?

Bo prawdopodobnie stracą pracę. Chyba ze nikt z organów ścigania się tym nie zainteresuje i wtedy będzie to oznaczało, że przyzwolenie na piractwo jest ogólnospołeczne, także ze strony władz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha.

btw. smutne jest to, że tacy ludzie robiąc takie świństwo są dumni chwaląc się tym, że mają piracką wersję przed premierą... ja bym czekał nawet rok dłużej niż światowa premiera, ale nie spiraciłbym gry w taki albo inny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie dawno kupiłem laptopa z zainstalowaną Vistą (instalcja chyba przez producenta, nie salon sprzedaży). Nie otrzymałem cd-key''a, jednak w gazecie komputerowej wczytałem, że pewien program może mi ujawnić na jakim serialu system został zainstalowany. Jak wygląda z perspektywy legalności instalacja od zera identycznej wersji Visty (ew. później Windowsa 7), jeśli bym wykorzystał cd-key''a z którego aktualnie korzysta system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:31, Vandaeriel napisał:

Bo prawdopodobnie stracą pracę. Chyba ze nikt z organów ścigania się tym nie zainteresuje
i wtedy będzie to oznaczało, że przyzwolenie na piractwo jest ogólnospołeczne, także
ze strony władz.


LOL
Przecież redaktorzy nie odpowiadają za treści umieszczane przez użytkownika, a jedynie mogą je usunąć z serwisu.
Po drugie GOL, to ogromna społeczność i nie wszędzie moderatorzy mają możliwość reagowania w jak najszybszym czasie.
Podobnie jest, jak tutaj; dopóki ktoś nie zgłosi treści nielegalnych, to moderacja nie zareaguje chyba, że akurat zajrzy do tematu.

Zresztą to jest GOL, którego specyfika moderacji jest dość... hmm... kontrowersyjna.
Linki do plików muzyczne, które zgłaszałem do usunięcia są widoczne (i aktywne do dzisiaj) pomimo tego, że to materiały komercyjne, a administrator pomimo pokazania dowodów, że są to materiały możliwe do zdobycia w sposób legalny tylko poprzez zakup, stwierdził, że on się w tym nie orientuje (sic!) która muzyka jest legalna, a która nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się