Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transmisja na żywo konferencji CD Projekt RED z Los Angeles już jutro o 20:00!

65 postów w tym temacie

O! Zamawiając gre w preorderze dostaniemy instrukcje obsługi! :D A na poważnie mam nadzieje, że zdjęcie jest jednak częścią edycji standardowej Wiedźmina 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 14:52, Wojman napisał:

A na poważnie mam nadzieje,
że zdjęcie jest jednak częścią edycji standardowej Wiedźmina 3.


Tak, sorki, Masz rację, jest to wygląd i zawartość edycji standardowej gry (w sumie, dosyć podobna do drugiej części, mam tylko nadzieję, że i tu dadzą nam grube pudełko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów figurka, która zostanie dostarczona w kawałkach przez bezmózgich kurierów.. Niczego się nie nauczyli ? Liczyłem na coś innego. Przynajmniej medalion jest ze stali (jak twierdzą). Figurka będzie stała i się kurzyła ;( Najważniejsze teraz cena i kiedy będzie możliwość zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie byłby to W3 to ta kolekcjonerka kosztowałaby pewnie z 500zł. Skoro to W3 i CDP RED... liczę na cenę około 300. Obym się nie mylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:24, Piotrek_K napisał:

Niestety, strona do zamowien padla, wiec nie moge na razie napisac ile kosztuje :/

Yep.. nie dostaniemy się teraz przez tydzień ;/ Jeszcze zabraknie pudełek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:24, Piotrek_K napisał:

Niestety, strona do zamowien padla, wiec nie moge na razie napisac ile kosztuje :/


Widzę. Pytanie, czy da się ją zamówić tylko tam, czy będzie też dostępna w innych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować