Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlanetSide 2 na PlayStation 4 wygląda tak

13 postów w tym temacie

Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej niż na PC. PS Czy te cząsteczki też były na PC? Grałem trochę na komputerze, ale bardzo krótko i ich nie dostrzegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej niż
> na PC. PS Czy te cząsteczki też były na PC? Grałem trochę na komputerze, ale bardzo krótko
> i ich nie dostrzegłem.
Są na PC te cząsteczki, tylko trza mieć kartę Nvidii do takich szmerów bajerów. Physx.

A ja powiem, że to bardzo fajna gra jest. Nigdzie indziej nie ma takich wielkich bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej
> niż
> > na PC. PS Czy te cząsteczki też były na PC? Grałem trochę na komputerze, ale bardzo
> krótko
> > i ich nie dostrzegłem.
> Są na PC te cząsteczki, tylko trza mieć kartę Nvidii do takich szmerów bajerów. Physx.
>
> A ja powiem, że to bardzo fajna gra jest. Nigdzie indziej nie ma takich wielkich bitew.

W PS4 siedzi karta AMD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 06:48, HiddenNick napisał:

W PS4 siedzi karta AMD...

Co nie znaczy, że PhysXa na PS4 nie ma. Już na PS3 był obsługiwany. Ludziom się chyba wydaje, że by PhysX zaczął działać musi być karta graficzna od nVidii. Tak wcale być nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej niż
> na PC. PS Czy te cząsteczki też były na PC? Grałem trochę na komputerze, ale bardzo krótko
> i ich nie dostrzegłem.

Były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 20:04, Fred778 napisał:

PS Czy te cząsteczki też były na PC?


Były.

Dnia 04.06.2014 o 20:04, Fred778 napisał:

Grałem trochę na komputerze, ale bardzo krótko
i ich nie dostrzegłem.


Nic dziwnego. Już bez PhysX mało kto mógł grać płynnie* choćby na wysokich ustawieniach (a sadząc po statystykach steam to wręcz mało kto mógł choćby i na medium). Po włączeniu PhysX natomiast nVidia prezentowała nowy efekt dymu, realistyczny, prosto z grzały ;)

*1080p, 60 kl/s i FOV 120 bo poniżej to przecież na PC wstyd i brak płynności/grafiki/komfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 20:04, Fred778 napisał:

Ach te dzieci, wszędzie tylko grafika słaba tam i tu, a według mnie wygląda lepiej niż
na PC.


Co nie znaczy ze wyglada dobrze. Zreszta mamy pisac ze jest swietnie, gdy po prostu tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować