Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II: DLC The Lost Crowns Trilogy zapowiedziane

27 postów w tym temacie

Season pass na steamie 25 orejro, artykuł wprowadza lekko w błąd (o jakieś 26zl).osobiście się cieszę z tej nowinki, natomiast na yt leci fala hejtu. Fakt, mogli by naprawić parę irytujacych butów i niedogodności (jak podnoszenie itemu- nic nie zrobisz póki nie zaakceptujesz faktu ze podnosisz item, irytujace jak agruje się na ciebie mob). Mimo wsio fajnie, ze dalej cos leci w kierunku PC, bo balem się ze nadchodzący ex na ps4 może zatrzymać żywotność ds2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy twórcy nie mówili, że nie będzie DLC? Jestem.... rozczarowany. Pewnie dodadzą niezbalansowane bronie/czary i ludzie będą mieli przewagę w pvp. Grę przed premierą można było dorwać za 99zł, a za te wszystkie DLC miałbym płacić ok 100zł...
Wiem, że to teraz norma, ale szkoda, że DK też to dotknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W przypadku Dark Souls 2 nie spodziewamy się jakiejkolwiek dodatkowej zawartości dystrybuowanej drogą cyfrową, ponieważ fanom, którzy zdecydują się na zakup od pierwszego dnia chcemy dostarczyć grę kompletną, pełne doświadczenie - deklaruje Takeshi Miyazoe"

Zrobili to samo z dark souls 1 i teraz przy dark souls 2 doją graczy 3 razy bardziej. Jak tu kupować gry w dniu premiery... poprostu czyste chamstwo w lutym podejrzewam że brali się już za te DLC bo taki content nie powstaje z dnia na dzień, a pisali żeby kupować premiere i dostaniemy "pełne doświadczenie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W przypadku Dark Souls 2 nie spodziewamy się jakiejkolwiek dodatkowej zawartości dystrybuowanej
> drogą cyfrową, ponieważ fanom, którzy zdecydują się na zakup od pierwszego dnia chcemy
> dostarczyć grę kompletną, pełne doświadczenie - deklaruje Takeshi Miyazoe"
>
> Zrobili to samo z dark souls 1 i teraz przy dark souls 2 doją graczy 3 razy bardziej.
> Jak tu kupować gry w dniu premiery... poprostu czyste chamstwo w lutym podejrzewam że
> brali się już za te DLC bo taki content nie powstaje z dnia na dzień, a pisali żeby kupować
> premiere i dostaniemy "pełne doświadczenie"...
Ale już dawno się wycofali z tej deklaracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 23:42, maggit napisał:

Oby było tak dobre jak Prepare To Die...


Mam co do tego poważne wątpliwości. Coś mi się wydaje, że ekipa zostanie (o ile już nie została) oddelegowana do Project Beast. Stąd tak szybkie wydanie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Pewnie 3 małe DLC za 80 zł.. kpina czy jak ? Co z tego, że kocham DS, skoro cena dla Polski jak zwykle zaporowa i nie ima się zarobków. Poproszę o cenę w złotówkach bo ja z Polski i tu nie ma ojro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 00:16, Shinigami napisał:

Mam co do tego poważne wątpliwości. Coś mi się wydaje, że ekipa zostanie (o ile już nie
została) oddelegowana do Project Beast. Stąd tak szybkie wydanie DLC.


Do tego DS2 dalej nie połatane i ktoś musi przepisać jedynkę na jakiś inny system, bo za miesiąc GFWL wyłączają.

Co oni sobie myśleli z tymi DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze nie zawiedli. Nienawidza dlc, bo pewnie beda male, bo ds ma bugi, bo za drogie i bo co oni sobie mysla. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gramowicze nie zawiedli. Nienawidza dlc, bo pewnie beda male, bo ds ma bugi, bo za drogie
> i bo co oni sobie mysla. Lol.

Więc mam się cieszyć, że kupiłem grę a miesiąc później dowiaduję się o serii mini dodatków za, które dodatkowo muszę zapłacić? Myślę, że nie byłoby takiego problemu jeśli trzymaliby się pierwotnej wersji - nie będzie żadnej dodatkowej zawartość - jeśli muszą już coś zrobić niech to będzie pełnoprawny dodatek dorównujący długością samej grze i wydany po (minimalnie) jakimś roku czasu, aby było wiadomo, że jest to dopracowana rzecz a nie mapka co miesiąc wydana póki jest jeszcze spore zainteresowanie tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> Więc mam się cieszyć, że kupiłem grę a miesiąc później dowiaduję się o serii mini dodatków
> za, które dodatkowo muszę zapłacić?

Jak to musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gramowicze nie zawiedli. Nienawidza dlc, bo pewnie beda male, bo ds ma bugi, bo
> za drogie
> > i bo co oni sobie mysla. Lol.
>
> Więc mam się cieszyć, że kupiłem grę a miesiąc później dowiaduję się o serii mini dodatków
> za, które dodatkowo muszę zapłacić? Myślę, że nie byłoby takiego problemu jeśli trzymaliby
> się pierwotnej wersji - nie będzie żadnej dodatkowej zawartość - jeśli muszą już
> coś zrobić niech to będzie pełnoprawny dodatek dorównujący długością samej grze i wydany
> po (minimalnie) jakimś roku czasu, aby było wiadomo, że jest to dopracowana rzecz a nie
> mapka co miesiąc wydana póki jest jeszcze spore zainteresowanie tytułem.
Kolego. Absolutnie NIC NIE MUSISZ. Gra będzie tak samo kompletna i bez tych trzech DLC i nic się nie stanie. Te dodatki, uważam, to taki treat dla ludzi, którym jeszcze mało Dark Souls, ale na pewno nie jest to nic obligatoryjnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah, jak wspomniałem leci już fala hejtu, widzę że tutaj również. Ja osobiście cieszę się, że wychodzą DLC, szczególnie cała trylogia. Można powgryzać się w fabułę, posnuć przypuszczenia co tam się znajdzie (mam nadzieję, że jakieś bardziej rozbudowane lokacje, niż np. katedra błękitu - tyle podziwiania otoczenia dla jednego pokoju?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania podane na STEAM:
Recommended:
OS: Windows 7 SP1, Windows 8
Processor: Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz
Memory: 14 GB RAM
DirectX: Version 9.0

No to ciekawi mnie na co potrzebne będzie to 14 GB. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować