Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II: DLC The Lost Crowns Trilogy zapowiedziane

27 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2014 o 10:14, betonowy1 napisał:

TAK! WINCYJ, WINCYJ DARK SOULS 2!!!

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/03/442439a67d71b270cd8b802ad0b17b01_original.gif

Na allegro już kody latają po 50 zł, potwierdzam, kupiłem, dodane do konta steam :)

You made my day :D zostało jeszcze 490 kluczy jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozplywam sie z rozkoszy, kiedy czytam o smutku hejterow- tak brutalnie zmuszanych do kupna czegos, czego nie chca kupic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to musisz?

Nikt mi nie każe tego kupować, ale muszę za to zapłacić jeśli chcę to mieć. Śmieszy mnie podejście ludzi praktycznie przy każdym temacie DLC, że ''nikt nie karze tego kupować'', przy czym ignoruje się istotę problemu, który wygląda tak: podobała mi się podstawowa gra i chętnie grałbym jeszcze ale twórcy 3 miesiące po premierze zaczynają wypuszczać dodatkowe mini przygody rozbudowujące tytuł, który to tak mi się podobał więc MUSZĘ zapłacić jeśli chcę poznać KAŻDY aspekt gry. Kolejnym problemem nie jest sama dodatkowa zawartość ale sposób jej wydawania, jeśli zdecydowaliby by się na porządny dodatek po jakimś roku czasu Z CHĘCIĄ bym za to zapłacił mając wrażenie, że został on dopracowany i czas przejścia to nie będzie max 2 godziny, w miarę też ogranicza to ilość wypuszczanej zawartości - teraz dostajemy The Lost Crowns Trilogy a być może w październiku zapowiedzą History of Aida''s Keep.

tl;dr - dystrybucja dodatkowej zawartości w formie mini przygód to syf i potencjalnie nieskończony skok na kasę (patrz Borderlands 2, który ma już dwa lata a ostatni zestaw misji wyszedł nieco ponad miesiąc temu)
- stwierdzenie: nikt nie każe ci tego kupować jest debilne bo chodzi o to, że chcę dodatkową zawartość, ale z gwarancją jakości wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tak dobre jak Prepare to Die ( w co wątpie bo te krótkie DLC pod względem poziomu zwłaszcza bossów po prostu rozsmarowało dla mnie dwójkę ) to może się zainteresuje , w innym wypadku raczej nie bo Dark souls 2 po 1 przejściu kampanii (40h) zaczęło mnie już naprawdę mocno nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 01:57, Rakit napisał:

(...) niech to będzie pełnoprawny dodatek dorównujący długością samej grze i wydany
po (minimalnie) jakimś roku czasu, aby było wiadomo, że jest to dopracowana rzecz a nie
mapka co miesiąc wydana póki jest jeszcze spore zainteresowanie tytułem.

>

I jeszcze skrzynkę piwa z polewaczką -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> - stwierdzenie: nikt nie każe ci tego kupować jest debilne bo chodzi o to, że (...)
Nie jest debilne dopóty, dopóki nie jesteś w stanie dowieść bycia dosłownie zmuszanym do zakupu :P
> chcę dodatkową zawartość, ale z gwarancją jakości wykonania
Poczekaj zatem na recenzję czy też gameplaye na yt i wtedy zadecyduj czy zawartość jest godna Twojego zainteresowania.
> Nikt mi nie każe. ale muszę za to zapłacić jeśli chcę to mieć.
Nie wydaje Ci się to całkiem normalne we współczesnym świecie? Za wszystko trzeba zapłacić, jak się chce to mieć. Tak chyba działa kapitalizm, prawda?

Koniec końców, jestem zdania, że sam fakt istnienia masy ludzi chętnych pożreć te epizody nawet za 100 PLN usprawiedliwia decyzję From Software. Reszta naprawdę może sobie ją podarować.No chyba, że tak jak kolegę Rakita, nawiedza was japońska mafia i z podniesionymi katanami zmusza do zakupu tych DLC! :)

PS. Sam nie jestem do końca pewien czy się pokuszę na ten zestawik z marszu czy poczekam na jakąś wyprz, ale jestem pewien, że łyknę zestaw jak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować