Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poobcujmy z przyrodą - nowe screeny z Dragon Age: Inquisition

34 postów w tym temacie

Nie widzę ani jednej ostrej tekstury, a wszystkie krawędzie są lekko rozmazane. To może oznaczać tylko jedno: potraktowano te screeny Photoshopem czy innym takim. Pewnie okaże się, że tekstury nie będą zachwycały. Same widoczki zaś niezłe, nie powiem. Mimo wszystko retusz oznacza, że coś mają do ukrycia...

Czegoś mi brakuje w tych screenach... Poza ostrością ofc. Niby to ładne, eleganckie, ale no nie ma takiego kopa, dzięki któremu stwierdziłbym, że warto kupić preorder. Ot same drzewka, trawka itp. Przy takim rozmachu to nieprędko mnie do siebie przekonają ;)

Dnia 05.06.2014 o 13:54, NemoTheEight napisał:

Grafika fajna, ale może by dali bohaterów, albo coś?

Wtedy już przestaniemy chwalić grafikę. ;d

Mam nadzieje że nie zepsują tej gry nadmiernymą ilością dlc i że nie będzie mikropłatności. EA musi zrozumieć że Dragon Age Origins był dobry i dlatego sie sprzedał a więc nowe części muszą być jeszcze lepsze.

Dnia 05.06.2014 o 15:32, Ziomal_Tomal napisał:

Grom od EA mówię zdecydowane NIE.

Ja też, ae jak dają za darmo tak jak BF 3 ostatnio to biorę, ale kupić nic nie kupuje, za tego bana co mi dali nie wiadomo z jakiego powodu, musiałem nowe konto zakładać xD

Dnia 05.06.2014 o 15:40, Isildur napisał:

Ja też, ae jak dają za darmo tak jak BF 3 ostatnio to biorę, ale kupić nic nie kupuje,
za tego bana co mi dali nie wiadomo z jakiego powodu, musiałem nowe konto zakładać xD

Może napisałeś gdzieś na forum, że nie lubisz EA : )
W ich przypadku to wystarczy do bana ; )

Dnia 05.06.2014 o 15:45, Phobos_s napisał:

Może napisałeś gdzieś na forum, że nie lubisz EA : )
W ich przypadku to wystarczy do bana ; )

Nie pisałem nic, dzwoniłem w tej sprawie do nich ale udawali, że nie wiedzą dlaczego tak się stało ale mnie nie odblokują :D

> Po Dragon Age 2 i Mass Effect 3 nie wydaje mi się żeby Bioware był w stanie zrobić dobrą
> grę z dobrą fabułą

Czy ja wiem czy fabuła była taka tragiczna w DA2? Fakt nie było to arcydzieło, ale nie było tak źle, bardziej irytujący był sposób prowadzenia dialogów, bo nigdy nie wiedzieliśmy dokładnie czym nasza postać wypali, no i te ikonki koło każdej opcji jakby gracze byli debilami. Nie pomagało też to, że nasz wpływ na zakończenie był dość znikomy, w sumie dwie opcje do wyboru, które właściwie kończyły się identycznie, a poprzedzające je wybory nie miały kompletnie żadnego znaczenia, gdzie w DA:O zakończeń było bardzo dużo. Dodatkowo kompletny brak taktyki i wręcz obraźliwa powtarzalność lokacji dobiły tytuł. Trzeba pamiętać, że nawet w wychwalanym Baldurze fabuła była bardzo przewidywalna i mocno stereotypowa dla fantasy RPG, to samo się tyczy DA:O, w którym o ile jak już wspomniałem można było stworzyć bardzo różnorodne zakończenia, to już sam świat gry i cel, który nam przyświecał był mocno oklepany.
Od DA:I oczekuje przede wszystkim lepszej walki, większej ilości lokacji, lepszych dialogów i większego wpływu na świat gry.

Zaloguj się, aby obserwować