Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters: GRID: Autosport wyróżnia się na tle konkurencji

13 postów w tym temacie

Ktoś pamięta demo pierwszego GRIDa?
Jeśli wyłączyłeś jakieś asysty to walczyłeś z tym Mustangiem na każdym zakręcie, to samo na starcie.
I było blisko do symulatora, a Toca Race Driver? No też raczej symulatory.
A GRID 2? Gra dla 5-latków ;)
A oni teraz mówią że to nie symulatory a gry o ściganiu czyli arcadówki jak GRID 2. Nie wiem czemu się tak przeistoczyli :) Gówno lepiej się sprzedaje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś pamięta demo pierwszego GRIDa?
> Jeśli wyłączyłeś jakieś asysty to walczyłeś z tym Mustangiem na każdym zakręcie, to samo
> na starcie.
> I było blisko do symulatora, a Toca Race Driver? No też raczej symulatory.
> A GRID 2? Gra dla 5-latków ;)
> A oni teraz mówią że to nie symulatory a gry o ściganiu czyli arcadówki jak GRID 2. Nie
> wiem czemu się tak przeistoczyli :) Gówno lepiej się sprzedaje czy jak?

Wyobraź sobie że są też gracze którzy nie mają czasu żeby spędzać 20 h tylko na to żeby się nauczyć grać, a chcą sobie siąść po pracy odpalić gre i popykać i przy okazji się odstresować. Taki właśnie moim zdaniem był Grid 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tworzy sie gry wyscigowe z nastawieniem na ich wygląd..Tyle że frajda klimat i mód gdzies uciekają.Ja pamietam pierwsze odsłony"TOCA" na ps one.Czułeś że jedziesz,że cie gonią,że bierzesz w tym udział..Czułes ten klimat jak przez radio team sie z tobą kontaktował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codemasters: GRID: Autosport wyróżnia się na tle konkurencji tym, że widok z kokpitu wygląda jakby był żywcem wyjęty z końca lat 90-tych.Co za chłam teraz ludziom wciskają to się w głowie nie mieści. Specjalnie zainstalowałem dzisiaj pierwszego Grida żeby sobie porównać. I gra z 2007 roku bije na głowę to gówno z wręcz żałosnym widokiem z wnętrza pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 13:01, DeMichel napisał:

To co psuło GRID2 to fakt, że jeden błąd na najwyższym poziomie trudności i można było
pomarzyć o wygraniu wyścigu. Zero balansu.

Czyli mówisz, że grę psuło to że trudny poziom był... trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś pamięta demo pierwszego GRIDa?
> Jeśli wyłączyłeś jakieś asysty to walczyłeś z tym Mustangiem na każdym zakręcie, to samo
> na starcie.
> I było blisko do symulatora, a Toca Race Driver? No też raczej symulatory.
> A GRID 2? Gra dla 5-latków ;)
> A oni teraz mówią że to nie symulatory a gry o ściganiu czyli arcadówki jak GRID 2. Nie
> wiem czemu się tak przeistoczyli :) Gówno lepiej się sprzedaje czy jak?
grid i toca nawet bez asyst nawet nie są blisko symulatora
to tak jakbyś porównał war thundera w trybie realistycznym (czy jak to się nazywa) do DCSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Codemasters: GRID: Autosport wyróżnia się na tle konkurencji tym, że widok z kokpitu
> wygląda jakby był żywcem wyjęty z końca lat 90-tych.Co za chłam teraz ludziom wciskają
> to się w głowie nie mieści. Specjalnie zainstalowałem dzisiaj pierwszego Grida żeby sobie
> porównać. I gra z 2007 roku bije na głowę to gówno z wręcz żałosnym widokiem z wnętrza
> pojazdu.

Hmm, może to wnętrze tak wyglada, bo to dopiero wersja demo jest? Niee, co za głupi i niedorzeczny pomysł...

Żadna ToCA, Race Driver i żaden Grid nie jest symulatorem jazdy samochodem. Jest symulatorem kierowcy wyścigowego, a to co innego. Jazda samochodem jest zupełnie nierealistyczna. (Grid 1 - rozpędzanie auta do setki w sekundę) ToCA 2 Touring Cars - chyba nie trzeba mówić. A wszystkie Race Drivery? Jak ktoś twierdzi, że tam jest realistyczne prowadzenie, to chyba nigdy samochodem prawdziwym nie jeździł, albo nie grał w Life for Speed :D

Mi się Grid 1 ze wszystkich gier codemasters podobał najbardziej. Gram na klawiaturze, więc asysty muszą zostać włączone zawsze, no ale ciśnięcie wszystkich na poziomie trudności Ninja, bez flashbacków i możliwości powtarzania wyścigów, obowiązkowy widok z kokpitu, pro mode... Ech... łezka się w oku kręci. Oby Autosport był podobny do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować