Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft i NVIDIA łączą siły przy produkcji Assassin`s Creed Unity, Far Cry 4, The Division i The Crew

43 postów w tym temacie

Jako posiadacz karty AMD nie powiem, żeby mnie ta wiadomość uszczęśliwiła. ;p

Choć może w nowego Asasyna zagram już na PS4. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nowy efekt dymu, który poskłada najnowszy sprzęt (w ostateczności dym z grzały). W_D pokazał jak świetnie przebiega współpraca z nVidia RU (bo to przeca na wschodzie się dzieje), więc mniej więcej wiadomo, czego się spodziewać. Fragmentacji rynku część dalsza, teraz tylko czekać na podobne umowy np. AMD z EA i granie na pececie będzie jeszcze bardziej upierdliwe. Spokojnie będę rozglądał się za wersjami na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz kompa z prockiem Phenom II x3 720 2,8 ghz oraz karty graficznej HD 6770 nie cieszy mnie to ani trochę, bo w przypadku UBI to oznacza 2 rzeczy.

1. Część opcji graficznych będzie tylko dostępna tylko dla kart nvidia.
2. Optymalizacja będzie kompletnie do niczego z winy UBI, gdzie w latach 2005 - 2009 było podobne przymierze z nvidia i wiele gier ubi pod względem optymalizacji było totalną gnojówką na PC i Konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:53, Smooqu napisał:

Cały urok PC.

Asassin''s Creed VII
Premiera: 2016
Platformy: Xbox One, PS4, Windows Nvidia, Windows AMD, Steam Machine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już podziękuje za gry Ubishitu. Ich gry to optymalizacyjna porażka. AC3 na R9 270 chodzi nieziemsko tragicznie. Nvidi też podziękuje, bo gry z ich logo chodzą gorzej na radeonach w przeciwieństwie do gier z logo AMD na kartach Nvidi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie pięknie wyglądać przed premierą tak jak Watch dogs, przyjdzie co do czego to tyle efektów graficznych wytną, że gra się będzie drastycznie różniła w finalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jako posiadacz karty AMD nie powiem, żeby mnie ta wiadomość uszczęśliwiła. ;p
>
> Choć może w nowego Asasyna zagram już na PS4. ^^
Gdzie też jest grafa AMD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jako posiadacz karty AMD muszę nastawić się na 50% gorszą wydajność w porównaniu
> do podobnych kart konkurencji.

Czyżby post sponsorowany?

Ludzie panikują jakby to pierwszy raz było, a jakiś czas po premierze jak AMD wyda swoje stery, gry będą działać równie kiepsko na sprzętach obu producentów bo przecież Ubi ma wywalone na optymalizację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:34, fenr1r napisał:

Czyżby post sponsorowany?

Ludzie panikują jakby to pierwszy raz było, a jakiś czas po premierze jak AMD wyda swoje
stery, gry będą działać równie kiepsko na sprzętach obu producentów bo przecież Ubi ma
wywalone na optymalizację. ;)


Przypomnij sobie AC3 lub popatrz na jego benchmarki - 50% więcej na korzyść zielonych nawet w stosunku do lepszych modeli AMD. Żeby nie było, że kieruje się tylko tabelkami - grałem i mimo HD7970 Ghz na pokładzie nie mogłem cieszyć się najwyższą płynnością. Dlatego wiem, że jak Nvidia się do czegoś zabiera to zadba żeby konkurencja miała pod górkę. AMD też ma gry które są sygnowane ich logiem ale różnice w płynności nie są tak kolosalne. Wystarczy zresztą popatrzeć na takie technologie jak TressFX która nie była na wyłączność dla kart AMD. Zresztą to nie jedyny przypadek. Nvidia gra wg. mnie nie czysto i cierpimy na tym tylko my - gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować