Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising 3 na PC już oficjalnie. Wymagania sprzętowe, screeny i trailer

30 postów w tym temacie

"Capcom jednocześnie poinformował, że pecetowa wersja Dead Rising 3 zostanie zaprezentowana na targach E3 2014 w towarzystwie.."

Zapomnieli dopisać RE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PlayStation 4 oraz poprzednie konsole firmy SONY łącznie z PS VITA wiec jest to dla mnie bardzo dobra wiadomość. Jest to jedna z kilku gier, które chciałem ograć a ograł bym na pewno bo kupię XBO ale dopiero pod koniec 2014 r. i będzie tylko dla exclusivów bo oczywiście wiodąca konsolą jeśli chodzi o mnie zawsze będzie PlayStation. Jeśli chodzi o gry które chcę ograć jeszcze na XBO to oczywiście FORZA .... i chyba tyle jak na razie bo Plants vs. Zombies: Garden Warfare był róniez czasowym exem co również bardzo mnie ta informacja cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i jego exclusivy. Tak sobie dowalić przed targami. Lojalność z klientami zamieniają na parę groszy, które zyskali za brak wyłączności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:21, ozoqq napisał:

Microsoft i jego exclusivy. Tak sobie dowalić przed targami. Lojalność z klientami zamieniają
na parę groszy, które zyskali za brak wyłączności.


Kiedyś przeciętny gracz zmądrzeje i dojdzie wreszcie do wniosku, że konsolowe, cytuję, "exclusivy" nie służą nikomu poza producentom konsol oraz grupom fanatyków tychże (nie mającym w życiu nic lepszego do roboty poza wywyższaniem się z racji posiadania kilku durnych gierek na wyłączność. To zapewne sposób na leczenie ukrytych kompleksów).
Kiedyś. Może. Raczej nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:35, Principes napisał:

"exclusivy" nie służą nikomu poza producentom konsol oraz grupom fanatyków tychże


Nope. Exy pozwalają skupić się na jednym sprzęcie i wyciągnąć z niego maksimum ku uciesze grających.

Dnia 05.06.2014 o 18:35, Principes napisał:

(nie mającym w życiu nic lepszego do roboty poza wywyższaniem się z racji posiadania kilku
durnych gierek na wyłączność. To zapewne sposób na leczenie ukrytych kompleksów).


Jeśli exy to sposób leczenia kompleksów, to jak nazwać liczenie pikseli, masturbację efektami na najnowszych GPU i porównywanie tekstur z nosem niemalże dotykającym monitora przy multiplatformach, których jest nieporównywalnie więcej? Toż w tym przypadku to już orgia kompleksów i udowadniania, że może być lepiej, chociaż on widział te lepiej tylko na YouTube, bo sam nie spełnia nawet minimalnych wymagań. No ale lepiej. Bo ktoś ma. Szczerze to wolałbym już te eksy i BRAK multiplatform, jasny podział, gdzie to jest na sprzęt A, to na B a tamto na C - niech każdy ma swoje, bez idiotycznych wojenek na fpsy/tekstury/czy co tam jeszcze. Internet stałby się miejscem, gdzie pod recenzją rozmawia się o grze, a nie o tym, że ta tekstura w lewym dolnym rogu 30 metrów od postaci ma ząbki, gra w 30 fps więc syf i shitstorm na 5 stron. Yep, brzmi jak utopia.

Co do DR - nie interesuje mnie, tym bardziej widząc te wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:35, Principes napisał:

Kiedyś przeciętny gracz zmądrzeje i dojdzie wreszcie do wniosku, że konsolowe, cytuję,
"exclusivy" nie służą nikomu poza producentom konsol oraz grupom fanatyków tychże (nie
mającym w życiu nic lepszego do roboty poza wywyższaniem się z racji posiadania kilku
durnych gierek na wyłączność. To zapewne sposób na leczenie ukrytych kompleksów).
Kiedyś. Może. Raczej nieprędko.


Niezbyt przemyślane te twoje mądrości. Zawężenie liczby platform, na których gra jest dostępna może też przysłużyć się samej grze - to chyba logiczne w przypadku skupienia się tylko na jednym sprzęcie. Niestety tak nie było w przypadku tej gry, 720p i liczne spadki klatek to porażka, oby port na PC nie okazał się podobną wtopą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Kiedyś przeciętny gracz zmądrzeje i dojdzie wreszcie do wniosku, że konsolowe, cytuję,
> "exclusivy" nie służą nikomu poza producentom konsol oraz grupom fanatyków tychże (nie
> mającym w życiu nic lepszego do roboty poza wywyższaniem się z racji posiadania kilku
> durnych gierek na wyłączność. To zapewne sposób na leczenie ukrytych kompleksów).
> Kiedyś. Może. Raczej nieprędko.

To ty chyba nie znasz pojęcia exclusive :D. Exclusive są najważniejszym elementem w wyborze konsol jak i naklonienia innych graczy do skierowania się ku danej firmie. Exclusive mają być exclusive. Dwie platformy to już nie exclusive. (titanfall i teraz Dead rising 3). Szczerze akurat DR3 to najwazniejszy exclusive xbox one i wlasnie go stracił, sam osobiscie jestem tym faktem trochę zaskoczony, ale dla mnie lepiej bo zagram jednak w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gra miała się ukazać na PS4, Xbone oraz PC. Potem czcigodny microsoft sypnął groszem i zrobił się exclusive microsoftu ot co taka logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:58, Piotrek_K napisał:

Widac nauczyli sie klamac od MS. Ktos pamieta jak sie zarzekali, ze gra nie jest tymczasowym
exclusivem na XOne? xD.

Akurat ja pamiętam co innego - sami capcom i microsoft przyznali że to będzie czasowy exclusive dla XBone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przeżywać wymagań. Bliski mi przykład:
popatrzyłem na wymagania nowego Wolfa, potem na specyfikację mojego laptopa, potem znowu na Wolfa i znowu na laptopa i okazało się, że nie spełniam minimalnych.
Finał: Gra działa bardzo stabilnie na Med-High.

W przypadku DR3 najbardziej obawiam się o procesor, bo to jest tutaj ważne ze względu na ilość zombiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 18:58, Numenpl napisał:

Najpierw gra miała się ukazać na PS4, Xbone oraz PC. Potem czcigodny microsoft sypnął
groszem i zrobił się exclusive microsoftu ot co taka logika.


O ile pamiętam to gra początkowo była tworzona z myślą o X360, nie słyszałem nic o potencjalnej wersji na PS4. Później mówiło się tylko o XBone - http://www.totalxbox.com/60879/dead-rising-3-definitely-isnt-a-timed-exclusive-for-xbox-one-says-capcom/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho to teraz już 6 GB RAM trzeba mieć na minimum? :D I Radeona 7870? Złe czasy dla Pctowców nastają, jeśli tak to ma wyglądać w przyszłości ^^ Dziwne trochę, że zalecane są prawie (PRAWIE) takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować