Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - znamy składy wszystkich edycji!

124 postów w tym temacie

No i w sumie się waham czy zakupić EK(o ile jeszcze bedzie) czy jednak zostac przy wersji podstawowej. Niby figurka jest fajna, ale to taki fidrygałek z którym nie bardzo jest co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czym tu się wszyscy zachwycają.
> EK jest, w moim odczuciu, słaba. Cenę zawyża figurka, która dla mnie jest tandetna i
> bardzo mało ciekawa.
> Na pewno kupię grę, ale wersję podstawową, która i tak jest droga jak na to, co oferuje
> i w porównaniu do poprzednich odsłon z serii.

W pełni się zgadzam, EK jest strasznie słaba i mało oryginalna. W każdej EK wiedźmina jest medalion, Artbook i figurka... sam nie rozumiem konceptu wrzucania figurek, gdzie to później upychać? dostałem kiedyś w prezencie EK Black Flag z Figurką do której mam bardzo mieszane uczucia, ale że prezent to nie odsprzedałem. Szczerze to kupie artbook na allegro i grę podstawową, bo szkoda kasy na to by całą ścianę obwiesić sobie medalionami czy naklejkami. Ufam że w grze będa lepsze pomysly niż kicz w EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 21:27, Piotrbov napisał:

Wiadomo ile w ogóle będzie egzemplarzy EK w Polsce?


Pewnie ciut więcej niż złożonych zamówień. Na razie ponad 5k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 07:43, Black_Druid napisał:

W każdej EK wiedźmina jest medalion, Artbook i figurka...


Yyy???

EK Wiedźmina 1 - brak figurki, brak medalionu (był brelok) - http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/587952937.jpg
EK Wiedźmina 2 - jest popiersie Geralta, brak medalionu - http://img6.gram.pl/120101118110243.jpg

Dnia 06.06.2014 o 07:43, Black_Druid napisał:

sam nie rozumiem konceptu wrzucania figurek,


Dlatego nie kupujesz edycji z figurkami.
Ja np staram się kupować EK kiedy tylko mogę i gra mnie bardzo interesuje, ale za figurkami w tych wydaniach też nie przepadam. Z drugiej strony, niektóre figurki przygarniam bardzo chętnie bo np. lubię uniwersum gry i uznaję, że dobrze będą wyglądać w mojej (skromnej) kolekcji.

Dnia 06.06.2014 o 07:43, Black_Druid napisał:

gdzie to później upychać?


A gdzie upychają swoje zbiory ludzie, którzy kolekcjonują np książki, albo płyty, albo kufle, albo ordery, albo resoraki, albo jakiekolwiek inne rzeczy, które zajmują miejsce? Jak ktoś takie rzeczy zbiera to sobie miejsce znajdzie. Dla to zbędny zbieracz kurzu dla innych część ich hobby.

Więc nie spinaj się tak, trochę zrozumienia dla innych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do ponad 5 tysięcy przyszłych posiadaczy EK. Pomijając fakt, że jako pasjonat na grach nigdy specjalnie nie oszczędzałem, to niewiele istniało tytułów naprawdę godnych posiadania ich edycji kolekcjonerskich. Czy trzeci "Wiedźmin" będzie jednym z nich? Nie mam najmniejszych wątpliwości, że tak. RED-om można zaufać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, js posisdam napęd BD od 2010 r. I chętnie przyjął bym grę na tym właśnie nośniku, zwlaszcza, że taki, np. Wolfenstein to aż 4 DVD. Mogliby wydać jaki procent EK na BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:09, lis_23 napisał:


Widzisz, js posisdam napęd BD od 2010 r. I chętnie przyjął bym grę na tym właśnie nośniku,
zwlaszcza, że taki, np. Wolfenstein to aż 4 DVD.
Mogliby wydać jaki procent EK na BD.


Oj tam, kiedyś też była żonglerka i ludzie byli szczęśliwi...BF Vietnam 3 płyty,TES: Morrowind 4 płytki, a Black Dhalia bodajże 6 o ile pamiętam :P Jak już to lepiej by było, gdyby dali wybór jaki chce się nośnik. Wtedy wszyscy by byli szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:28, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Oj tam, kiedyś też była żonglerka i ludzie byli szczęśliwi...BF Vietnam 3 płyty,TES:
Morrowind 4 płytki, a Black Dhalia bodajże 6 o ile pamiętam :P Jak już to lepiej by było,
gdyby dali wybór jaki chce się nośnik. Wtedy wszyscy by byli szczęśliwi.


Ano właśnie: "kiedyś". Parę lat temu ludzie szaleliby z radości mając możliwość zamówienia takiej EK jak ta "wiedźmińska", dziś będą jedynie narzekać, że nie dodali obu mieczy Geralta w skali 1:1. Inna sprawa, że żonglerka płytami nawet wtedy potrafiła wkurzyć, a Morrowind wzbudzał podziw właśnie tym, że na JEDNEJ płycie CD upchano cały jego ogromny świat. Pozostałe płyty należy liczyć jako dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 09:59, Abi_Dalzim napisał:

Co to jest "stylowy rękaw ochronny"? Na zdjęciu jakoś go nie widzę...


Tekturowe wdzianko na pudełko z grą? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2014 o 08:28, Phobos_s napisał:

Więc nie spinaj się tak, trochę zrozumienia dla innych : )

No dobrze, może nieco za surowo podszedłem do tematu i zbyt uogólniłem. Edycji i wydań wiedźmina 1 było dużo i miały różne składy, w jednej na pewno była figurka Geralta zdaje się że plastikowa, a pamiętam też że graczy bolało to że był brelok a nie typowy medalion. Ja kupiłem edycję mroczną 2 na xobxa, z której byłem w pełni zadowolony, nowy design artbooka i medalion w rewelacyjnej cenie. Rzecz w tym, że EK do Wiedźmina 3 nie wnosi ... nic nowego, praktycznie każda kolekcjonerka daje steelbook, figurkę i mini gadżet...Niewykluczone, że podobnie będzie z Wiedźminem 3...by bardziej ucieszyć graczy różnorodnymi gadżetami wyjdzie 5 różnych wydań, na edycje super hiper mega rozszerzone, edycję z mini dodatkiem, edycję z nową naklejką edycje edycji po edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim odczuciu EK jest słaba, taki standard, za figurkę płacić blisko 200zł więcej? Nie dziękuję, wystarczy chociażby rzucić okiem na zawartość kolekcjonerki Divinity: Original Sin - zawartość świetna, że już nie wspomnę o cenie. Ja sobie chyba poczekam na jakąś edycję w której będą wszystkie 3 części Wiesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 10:08, Black_Druid napisał:

Edycji i wydań wiedźmina 1 było dużo i miały różne składy, w jednej na pewno była figurka Geralta zdaje
się że plastikowa


Ta figurka była sprzedawana oddzielnie a później empik zrobił pakiet edycji rozszerzonej z tą figurką dodaną.
Sam CDP nie wydał W1 w składzie z figurką.
Ale to już szczegóły.

A generalnie i tak z każdym wydaniem będzie tak, że nie zadowoli każdego. Po prostu się nie da. Zawsze znajdzie się ktoś kto chciałby coś innego w zestawie, albo inną cenę, albo w ogóle całkiem inną edycję.
Tak jest i zawsze tak będzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 13:03, png300590 napisał:

Limit kolekcjonerek:
7880 kolekcjonerek na PC (wykupione 5337)
440 na Xbox One (wykupione 92)
930 na PS4 (wykupione 705)

Stan na 06.06.2014 13.00

:D

Skąd masz dane o limitach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2014 o 13:05, Isildur napisał:

Skąd masz dane o limitach?


Z tego co jest w przeglądarkowym JavaScriptcie, po osiągnięciu tych limitów, zostaną usunięte przyciski "Zamów" przy poszczególnych wersjach kolekcjonerki :) Info jest nieoficjalne, aczkolwiek kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 13:08, png300590 napisał:

Z tego co jest w przeglądarkowym JavaScriptcie, po osiągnięciu tych limitów, zostaną
usunięte przyciski "Zamów" przy poszczególnych wersjach kolekcjonerki :) Info jest nieoficjalne,
aczkolwiek kto wie ;)


Jeżeli to prawda, to strasznie mało tych kolekcjonerek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować