Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świeżutki gameplay trailer z Wiedźmina 3!

89 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2014 o 21:42, Isildur napisał:

O ile to one na trailerze xD

Loki, czarne ubranie, gwiazda na szyi. Yennefer na pewno.

Trochę mnie tylko martwią te jasne włosy, mam nadzieję, że to tylko kwestia niekorzystnego oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie da się napisać, że doganiamy świat, my go przeganiamy :D. Miazga w każdym aspekcie, obejrzałem trailer z 5 razy i nadal mam ochotę, czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yen jak wiadomo z sagi wykorzystywała magię do odmładzania siebie, więc może wyglądać na nieco młodszą. Zagadką dla mnie jest ta postać z 1:40 na statku z Geraltem, Triss i Yen, którą zaznaczyłem na screenie. Co do samego trailera, to opad szczeny i pogubione zęby, EK PS4 zamówiona...

20140605234228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 23:46, NoLFe napisał:

Zagadką dla mnie jest ta postać z 1:40 na statku z Geraltem, Triss i Yen, którą zaznaczyłem
na screenie.


Lord Sith ani chybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 23:46, NoLFe napisał:

Zagadką dla mnie jest ta postać z 1:40 na statku z Geraltem, Triss i Yen, którą zaznaczyłem
na screenie.


A wiesz, że ja go wcześniej nie dostrzegłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Też takie wrażenie odniosłem oglądając trailer ;]

A czytaliście sagę? To byście wiedzieli czemu Ciri tak przybyło lat i czemu czarodziejki mimo wieku wyglądały wciąż młodo. Może właśnie tym się kierowano przy projektowaniu postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Też takie wrażenie odniosłem oglądając trailer ;]

Chciałem przypomnieć że zarówno Triss i jaki Yen są czarodziejkami tak więc dla nich wiek raczej nie gra roli bo w każdej chwili swoimi magicznymi sztuczkami mogą się odmłodzić... Czego Ciri raczej nie jest w stanie wykonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:13, MaBaku napisał:

Chciałem przypomnieć że zarówno Triss i jaki Yen są czarodziejkami tak więc dla nich
wiek raczej nie gra roli bo w każdej chwili swoimi magicznymi sztuczkami mogą się odmłodzić...
Czego Ciri raczej nie jest w stanie wykonać...


Wiem wiem :)
Wcześniej o tym nie pomyślałem, wiesz zaaferowany trailerem i kolekcjonerką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 02:35, Sanders-sama napisał:

4 strony komentarzy i nikt tego jeszcze nie powiedział? Ok, ja będę pierwszy... DA:I
może polerować ryjem nagolenniki Wiedźminowi ^^


Nie ma co porównywać DA:I do "Wiedźmina 3".
Z prostej przyczyny, to jak by kurę nieopierzoną przy arcykozackim orle stawiać, no nie polata toto ni ujaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 16:09, krustian napisał:

Też uważam, że to Ciri :)


Bo to Ciri, na trailerze była Ciri i Yennefer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 20:56, TigerXP napisał:

Gameplaya tam tyle co nic :)
Filmik jak najbardziej zacheca do zagrania. Jako ze nie jestem zbytnim fanem Wieska i
poprzednich czesci nie ukonczylem, moglby ktos mnie oswiecic co to jest ten dziki gon?


Dziki Gon to brygada elfów z innego świata, która może przemieszczać się pomiędzy wymiarami. W sadze jest to wszystko wytłumaczone, w grze robi się taką tajemniczość wokół tego, ale Ci co sagę przeczytali o Gonie wiedzą właściwie wszystko.

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Dziki_Gon <- tutaj masz trochę o tym, ale to jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście to coś co siedzi/ leży przed Geraltem na koniu w pierwszych sekundach filmu jak idzie w pochodzie z Nilfgardczykami? Ciekaw jestem co to. Paskudne z wyglądu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 21:19, seancamel napisał:

Ciri najwyraźniej osiwiała przez Rycerzy Okrągłego Stołu. Jeśli ta czarnowłosa to Yen
- to zostaję przy Triss :P


Może po prostu w taki sposób twórcy wyobrazili sobie te popielate włosy Ciri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 16:23, Thalanthas napisał:

Zauważyliście to coś co siedzi/ leży przed Geraltem na koniu w pierwszych sekundach filmu
jak idzie w pochodzie z Nilfgardczykami? Ciekaw jestem co to. Paskudne z wyglądu. :D


Według mnie... to doppler. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować