Zaloguj się, aby obserwować  
Phenomenalny

Co zrobić z Kontrolką cisnienia Kolto na Manaanie SW KOTOR 1 !!!

7 postów w tym temacie

Witam Mam problem mianowicie Jestem na planecie Manaan pod wodą i niewiem jak mam zrobić zęby sie pozbyć takiego wielkiego potwora co pilnuje gwiezdnej mapy wiem ze są 2 sposoby pierwszy to zatróć Kolto a drugiego nie umiem zrobić!!Help Aha zapomniałem dodać żę na korriban Spotkałem takiego zielonego faceta co dał mi cyfronotes i tam było napisane że mam sie spotkać z jakimś Hulasem na Manaanie i mam przyjśc bez świadków!!A ja nie mogę znaleźć tego Hulasa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 22:40, Krystian-03 napisał:

Witam Mam problem mianowicie Jestem na planecie Manaan pod wodą i niewiem jak mam zrobić zęby sie pozbyć takiego wielkiego potwora co pilnuje gwiezdnej mapy wiem ze są 2 sposoby pierwsz to zatróć Kolto a drugiego nie umiem zrobić!!Help

"Gdy powierzone ci zostanie załatwienie Firaxiana spytaj o inną możliwość. Zlecone zostanie ci wtedy wysadzenie w powietrze elektrowni. Za naukowcami przejdź przez śluzę. Należy teraz przeciążyć maszynę. W związku z tym na początku zarówno iniektor, jak i kontener muszą być puste. Po napełnieniu iniektora umieść zawartość w kontenerze. Iniektor ponownie i ponownie napełnij i przenieś zawartość do kontenera. Następnie opróżnij kontener i umieść zawartość iniektora w kontenerze. Po raz kolejny napełnij iniektor i zawartość umieść w kontenerze."
/fragment solucji ze strony: http://grysolucje.republika.pl/SOLUCJE/K/kotor.html /

Dnia 06.07.2006 o 22:40, Krystian-03 napisał:

Aha zapomniałem dodać żę na korriban Spotkałem takiego zielonego faceta co dał mi cyfronotes i tam było napisane że mam sie spotkać z jakimś Hulasem na Manaanie i mam przyjśc bez świadków!!A ja nie mogę znaleźć tego Hulasa!!!!

Musiasz sam (bez towarzyszy) pochodzić po placach na Manaanie. Nie pamiętam, gdzie jest dokładnie, ale nie ma problemów z jego znalezieniem.

Wszelkie pytania o KOTORa zadawaj tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&u=211
Szybciej ktoś Ci pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 23:24, Krystian-03 napisał:

Nie do końca rozumiem jak mam ustawić to cisnienie kolto:(


Tak, aby w pewnym momencie do zbiornika przenieść więcej (tego czegoś, nie pamiętam co to było) niż wynosi jego pojemność. W efekcie całą machinę sz... tego, diabli wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować