Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED znów to zrobiło! Ukryta wiadomość w nowym trailerze Wiedźmina 3 zdradza kolejne szczegóły

36 postów w tym temacie

Obecnosc kuszy bardzo cieszy. Srednio mnie interesuje czy to zgodne z ksiazkami czy nie, wazne ze dzieki temu gra i sama walka bedzie bardziej urozmaicona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i nie biegali, ale sorry koziłek to nie strzyga czy żołnierz ;>.

Ale nikt nie musi strzelać do strzygi czy żołnierza.., Można ich zarąbać konwencjonalnie, mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 11:54, Essau napisał:

Z tą kuszą to już bzdura i rzecz absolutnie zbędna. Może dajmy mu łuk, bo musi polować
na potencjalny pokarm. I płytówkę, bo przeciwnicy będą dobrze uzbrojeni.

Nikt nie będzie kazał Ci korzystać z nowych broni i jakichkolwiek usprawnień, jakie Ci nie będą pasować. Ja chętnie spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 15:28, shasiu napisał:

Ale nikt nie musi strzelać do strzygi czy żołnierza.., Można ich zarąbać konwencjonalnie,
mieczem.

Dobra chcą kusze i łuki mi to nie przeszkadza choć uważam że to lekko głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 13:53, Kreek napisał:

Obecnosc kuszy bardzo cieszy. Srednio mnie interesuje czy to zgodne z ksiazkami czy nie,
wazne ze dzieki temu gra i sama walka bedzie bardziej urozmaicona.


To może od razu dajmy Geraltowi rzucać nawałnice błyskawic oraz niech walczy sobie korbaczem- wiesz, tak w imię urozmaicenia.
Geralt z każdą częścią jest mniej wiedźmiński i nie kumam, po cholerę gra zmierza w stronę Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 16:56, Essau napisał:

To może od razu dajmy Geraltowi rzucać nawałnice błyskawic oraz niech walczy sobie korbaczem-
wiesz, tak w imię urozmaicenia.
Geralt z każdą częścią jest mniej wiedźmiński i nie kumam, po cholerę gra zmierza w stronę
Skyrima.


Ale nikt nie każe Tobie używać tego łuku, kuszy, korbacza itp. Możesz używać mieczy jak do tej pory. Twórcy to dodają by dać wybór graczom, nie chcesz nie korzystaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 16:56, Essau napisał:

Geralt z każdą częścią jest mniej wiedźmiński i nie kumam, po cholerę gra zmierza w stronę
Skyrima.

Co było w Wiedźminie 2 mniej wiedźmińskiego niż w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 17:04, Isildur napisał:

Ale nikt nie każe Tobie używać tego łuku, kuszy, korbacza itp. Możesz używać mieczy jak
do tej pory. Twórcy to dodają by dać wybór graczom, nie chcesz nie korzystaj...


Ale co to ma do rzeczy? Oczywiście, że nie będę korzystał, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że Twórcy dodają Geraltowi nową umiejętność. I pytam się, po co i dlaczego. To takie wiedźmińskie, mmm, Biały Wilk z bełtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 12:11, czopor napisał:

Myślisz, że biegali za nimi z mieczem?...

Moim zdaniem wystrzeliwali strzały z ręki Aardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że znowu to zrobią... a jednak , widziałem całą konferencje i jestem bardzo szczęśliwy że to Polska gra. Szczególnie podoba mi się polityka marketingowa deweloperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 17:11, Essau napisał:

Ale co to ma do rzeczy? Oczywiście, że nie będę korzystał, ale to nie zmienia postaci
rzeczy, że Twórcy dodają Geraltowi nową umiejętność. I pytam się, po co i dlaczego. To
takie wiedźmińskie, mmm, Biały Wilk z bełtami.


Po to dodają by gracz mógł a nie musiał z niej korzystać - to takie trudne do zrozumienia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z płaczem wrócicie do kuszy :D W przekazie jest napisane, że kusze dodali dlatego, iż sporo potworów będzie latało i będą poza zasięgiem miecza. Zresztą sztylety i petardy też nie są specjalnie wiedźmińskie, bo nie było ich w książkach a do tej pory jakoś nikt na nie nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja proszę oznaczać takie rzeczy jako spoiler.

A następnym artykule "analiza trailera" oficjalnie napisane, że Emyr był ojcem Ciri.... I po konspiracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 11:54, Essau napisał:

Z tą kuszą to już bzdura i rzecz absolutnie zbędna.


Minikusza. Biorąc pod uwagę, że w każdej walce oddaje się z niej aż jeden strzał (na samym początku starcia), ewentualnie dwa, wydaje się być bardziej urozmaiceniem niż faktycznym orężem. Po drugie - polowanie na zwykłe, płochliwe zwierzęta. Raczej trudno je upolować mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować