Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - analiza trailera

108 postów w tym temacie

Wielke kuźwa dzięki za spoiler na początku. A może są tacy, którzy nie czytali sagi? Myszasty, [zepsułeś] mi sagę, dzięki wielkie. Teraz z pewnością mam ochotę ją przeczytać przez premierą Wiedźmina 3. Kolejnych twoich artykułów nie mam zamiaru czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nigdy nie przeczytam żadnego artykułu Myszastego a szczególnie żadnej recenzji bo tam też nieźle sypie spojlami z rękawa, karwasz twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielke kuźwa dzięki za spoiler na początku. A może są tacy, którzy nie czytali sagi?
> Myszasty, zje*ałeś mi sagę, dzięki wielkie. Teraz z pewnością mam ochotę ją przeczytać
> przez premierą Wiedźmina 3. Kolejnych twoich artykułów nie mam zamiaru czytać.
Dokładnie to samo u mnie. Żadnego ostrzeżenia przed spojlerami. Facet ma chyba jakiś problem ze sobą. Z resztą to po nim widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wspomniany tajemniczy ptak może być sową a to by mogło sugerować pojawienie się w grze kolejnej czarodziejki imieniem - Filippa Eilhart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się zdziwiłem, nagle autor wyskoczył z dość istotnym wydaje mi się z spoilerem dotyczącym Ciri. :P Chodzi mi o fragment Pamiętajmy też, że to właśnie on jest prawdziwym ojcem Ciri. Nie czytałem jeszcze dwóch ostatnich tomów Sagi Sapkowskiego, do tej pory nie było żadnej wzmianki o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 09:14, ubi3 napisał:

Ten wspomniany tajemniczy ptak może być sową a to by mogło sugerować pojawienie się w
grze kolejnej czarodziejki imieniem - Filippa Eilhart.

A Filippy czasem nie było już w drugiej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 01:14, Dragoniasek napisał:

Myszasty, zje*ałeś mi sagę, dzięki wielkie. Teraz z pewnością mam ochotę ją przeczytać
przez premierą Wiedźmina 3.

Mogę cię pocieszyć, że w sadze dzieją się ciekawsze rzeczy, niż to co ci zdradził Myszasty, więc przeczytać i tak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Nowicki. Może zamiast chowania głowy w piasek i udawania, że nic się nie stało, przyszedłby Pan tutaj, przeprosił i poprawił tekst który Pan napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście sagę przeczytałem, ale za ten spoiler to się należy miesięczny ban na pisanie artykułów. Jeżeli coś jest wyjaśnione pod koniec ostatniego tomu to chyba Sapkowskiemu zależało żeby człowiek zaczynający czytać sagę nie wiedział tego od początku ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 11:46, Dandzialf napisał:

Drogi Panie Nowicki. Może zamiast chowania głowy w piasek i udawania, że nic się nie
stało, przyszedłby Pan tutaj, przeprosił i poprawił tekst który Pan napisał?


Pan Nowicki się udziela tylko wtedy, gdy musi bronić recenzji swoich i kolegów. Tłumaczy wtedy, że nie rozumiemy, czym jest recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pajac, po prostu pajac. Jestem wściekły, że to odpaliłem. Widzę, że nie tylko ja. Tylko nie wiem, czy się z tego cieszyć, czy raczej płakać. "redaktor" od siedmiu boleści. Taki mamy teraz poziom.
Mógłby to chociaż zmienić, żeby innym nie popsuć radości z czytania. Ale najłatwiej schować głowę w piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 12:29, sosniasty napisał:

Pajac, po prostu pajac. Jestem wściekły, że to odpaliłem. Widzę, że nie tylko ja. Tylko
nie wiem, czy się z tego cieszyć, czy raczej płakać. "redaktor" od siedmiu boleści. Taki
mamy teraz poziom.


Ostrzeżenie - Nie musisz obrażać, krytyka nie powinna się kierować w stronę obrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej ale na litość boską zaznaczcie że ten artykuł jest pełen spoilerów, gdybym nie czytał wiedźmina to z pewnością byłbym zły, zdradziliście pewnie wszystkie najważniejsze niespodzianki gry i nawet nie ostrzegliście! To nie jest profesjonalne dziennikarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psia krew, może ktoś mi podlinkować albo opisać ten fragment książki, w którym się okazuje, że

Spoiler

Emrys to ojciec Ciri

. Jak przez mgłę pamiętam ten fragment. Chociaż czytałem Wieśka tyle razy to sam zostałem zaskoczony tym spoilerem xD

Używam funkcji spoiler, bo może treść tekstu zostanie zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, że wam sagę zniszczyli i że nie ma sensu czytać :)
Spoiler z Ciri spory i wyjaśnia pewne rzeczy - ale to tylko jeden z wielu wątków. Samo to, w żaden sposób nie tłumaczy całej fabuły...

Ile jadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 12:29, sosniasty napisał:

Pajac, po prostu pajac. Jestem wściekły, że to odpaliłem. Widzę, że nie tylko ja. Tylko
nie wiem, czy się z tego cieszyć, czy raczej płakać. "redaktor" od siedmiu boleści. Taki
mamy teraz poziom.


Wiesz co jest najbardziej marne? Tzw. "fani wiedźmina" bo jest akurat modny, podniecający się trzecią częścią gry i płaczący, że ktoś im zaspoilował ksiązkę, choć od premiery pierwszej części gry minęło siedem lat i biedni nie mieli czasu jej ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 23:26, Sandro napisał:

Ależ mięsisty spojler w tekście :D Przecież po Sagę sięgają różne pokolenia, nie wszyscy
mają ją już zaliczoną po kilka razy.

olejmy całkowicie fabułę W1 i W2 lub sprowadźmy na geralta kolejną amnezję bo przecież po trójkę mogą sięgnąć różne pokolenia i nie wszyscy musieli ukończyć dwie pierwsze.. oh wait, przecież CDP już zapowiedział, że "nikt nie poczuje się zagubiony siadając do serii po raz pierwszy", ze względu na posiadaczy xboxa którzy grali tylko w dwójkę oraz posiadaczy PSa dla których będzie to pierwszy kontakt z serią.

A co do artykułu - aż mi się przypomniała identyczna analiza zrobiona przez IGN. Byłaby całkiem niezła, gdyby nie zatrudniali do niej.. nie wiem, ignorantów? Idiotów? Bo to, że nie znają sagi to jeszcze rozumiem (choć co ciekawe skądś jednak znają detale o Yen i Ciri), ale dziwić się, że na początku widać innych wiedźminów "bo w dwójce geralt mówił, że zostało ich mało, a tu pojawia się trzech, wtf?" choć wszyscy którzy przewijają się przez ten trailer wystąpili w jedynce? Stronk gaming jounalism AD 2014. Zatrudniać do analizy kogoś (a w zasadzie dwóch "kogosiów"), kto w zasadzie nie zna serii o której ma mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogę cię pocieszyć, że w sadze dzieją się ciekawsze rzeczy, niż to co ci zdradził Myszasty,
> więc przeczytać i tak warto.

Takie sobie pocieszenie, ale dzięki :) niejednokrotnie natknąłem się na spoilery z gier czy książek, które przerabiam. Za każdym razem jednak jestem równie wściekły. Przecież można takie coś pominąć lub po prostu ukryć. Sagę przeczytam na pewno, lubię czytać, szczególnie fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować