Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Enemy Front w polskiej wersji językowej

15 postów w tym temacie

Bardzo słaby trailer, strasznie chaotyczny. Nie rozumiem tych zachwytów w komentarzach na youtube, bo dla mnie wygląda on na zapowiedź kolejnego Mortyra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz każdy szuka czegoś innego, tobie nie musi się podobać, ja osobiście zaopatrzę się w kolejny tytuł , bo przy 800 grach które posiadam w swej kolekcji nie mam nowego tytułu z czasów II WŚ, z możliwością grania w multiku, Zakupiłem wolfa sądząc iż ma multi - nie czytałem czy ma czy nie ma, byłem pewien tego że taki tytuł musi go mieć - i poległem. Nie liczę na mocną grafikę liczę na dobry multi i ciekawy singiel z Fabułą. Z resztą która gra daje wszystko czego byśmy chcieli, ja osobiście się nie spotkałem z takim tytułem. Każda ma wady , jakieś nie dociągnięcia ale każdy z tych tytułów daje nam coś. Ja osobiście czekam i bardzo mi odpowiada taka rozgrywka jak i sądzę że da mi dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie skopią tego technicznie to może być całkiem "przyjemny" tytuł. Cóż po CI można spodziewać się wszystkiego (porównanie dość udanego Snipera 1 i tragicznej 2). Tylko jeśli się w to zaopatrzę liczę jednak na możliwość przełączenia na angielski, niestety polscy aktorzy w tym tytule wypadają słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No wiesz każdy szuka czegoś innego, tobie nie musi się podobać, ja osobiście....

Ty osobiście to czekasz na wzrostu kursu akcji CI Games, bo zostałeś ubrany powyżej 20 pln, więc wbrew wszystkiemu Enemy Front dla ciebie po porostu musi być hitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karvaialka
Ale wyskoczyłeś... no ale oczko wiedźmina w awatarze wszystko tłumaczy.

Bardzo fajny trailer, na pewno kupię dla trybu multi, ale singiel też pewnie przejdę, bo się dobrze zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:32, karvaialka napisał:

Ty osobiście to czekasz na wzrostu kursu akcji CI Games, bo zostałeś ubrany powyżej 20
pln, więc wbrew wszystkiemu Enemy Front dla ciebie po porostu musi być hitem :)


Ostrzeżenie za post nie na temat - spam, offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy sam fakt, że gra posiadać będzie polską wersję językową. Juz tyle spekulacji było że polska produkcja, a wszystkie materiały, które pokazali były po angielsku. Tu mamy odpowiedź bardzo jasną, Enemy Front będzie miało polską wersję językową. Ostatni odość dużo trailerów wyszło od CI Games, a przecież do premiery zostało kilka dni. Ja chętnie zobaczę co ma do zaoferowania CI Games w tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:32, karvaialka napisał:

Ty osobiście to czekasz na wzrostu kursu akcji CI Games, bo zostałeś ubrany powyżej 20
pln, więc wbrew wszystkiemu Enemy Front dla ciebie po porostu musi być hitem :)


HEHEHE - nigdy nie miałem akcji - jestem małym szarym człowieczkiem który mimo wszystko nie zarabia tak wiele by pakować się w akcjie, z resztą co ci będę pisał.
Wiesz nie każdy gracz szuka tylko grafiki, ja szukam nowinek, mam wolfa , Watch dog-a i wiele wiele innych gier, niestety to już przeszłość, WD średni coś w nim mi brakuje a wolfa już przeszłem. Z tym nikiem jaki już przedstawiłem jestem na Orginie , upley, steam-ie wocie, warthunderze, itd. A jeżeli tobie nadal chodzą po głowie jakieś durne zaczepki to przykro mi bardzo. Gra mi sie podoba i tyle i popieram Polskie gry, polskie produkcjie nawet jeśli nie są Hitami na miarę GTA czy CoD-a. Jeżeli wyrażanie swojego zdania "pozytywnego" na te tematy ci nie pasuje to poprostu ich nie czytaj. A oskarżać możesz kogoś innego. Jak zobaczę że piszesz na jakiś temat - jakikolwiek Pozytywnie to napiszę że cie kupili - OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 12:25, M_Siwy napisał:

HEHEHE - nigdy nie miałem akcji....


O czym więc pisałeś tutaj - 17.02.2014, 16:37 [pisowania oryginalna]:
"Mam pare akcji CDP ale także mam pare akcji CIG-u kupiłóem po 9 zł więc nie jestem stratny."
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91714&tpage=3

Nie twierdzę, że ktokolwiek ciebie kupił. Przeciwnie: zakładam, że z własnej inicjatywy i dla własnej korzyści chwalisz produkty spółki, której akcje posiadasz, taki spontaniczny, oddolny PR, który z faktycznymi cechami gry ma jednak niewiele wspólnego.

Anyway, kończę offtop, bo mnie zaraz moder pogoni (i słusznie, bo to nie forum o giełdzie, tylko o grach). Ale może faktycznie przydałby się wątek pt: "aktywność akcjonariuszy spółek publicznych-producentów gier na forum gram.pl" albo "biały PR jako narzędzie nowoczesnego marketingu" lub jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak by ludzie sie odczepili odemnie, poprostu nie lubię, jak się mnie o coś oskarża... A fakt jest inny.(trochę głupie kłamstewko ale podziałało) Z chęcią bym kupił parę akcji, może sytuacja by mi się poprawiła. Są niestety na forach ludzie tego typu że wszędzie widzą spiski. COŚ ala PIS-owcy i dla tego tak napisałem. Tak i teraz ty węszysz spisake tam gdzie go nie ma, a na gram jestem już jakiś czas tylko nigdy nie miałem czasu by coś napisać.. Dodatkowo nadal twierdzę że gra dla mnie będzie dobra, i wielu z moich przyjaciół, z chęcią w nią pogra. Nadal mi nie odpisałeś na pytanie. Jeśli Napiszesz cokolwiek gdziekolwiek Pozytywnie to napisze dokładnie to samo co ty próbujesz mi wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować