Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W nowym Need for Speedzie kluczowa będzie... fabuła

30 postów w tym temacie

> Niech zgadnę - policjant tajniak inwigilujący grupę handlarzy koksu którzy lubią szybkie
> samochody i wyścigi.
Ha ha ha może tak być ;D
No ale i tak należy się aplauz, z tego co wiem w tym roku nie będzie NFSa więc pośpiech nie powinien zaszkodzić.
Możliwe że w końcu coś dobrego wyjdzie.
Ostatni dobry NFS to SHIFT, ewentualnie SHIFT 2 ale to już tylko odcinanie kuponów od sprawdzonego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem a można powiedzieć że byłem fanem NFS-a ale już po PRO Street tytuły zaczął być niejakie, szukające czegoś, jakiegoś własnego stylu, Brak mi Klimatu z Undergranda 2 dużo możliwości Tuningu optycznego , car audio , jakieś fotki na gazetę, obszerny tuning mechaniczny, czy nawet Hamowni i toru testowego, brak mi także grywalności pierwszego mosta, czy też sterowania jak w Carbonie, czy też mechaniki pojazdów jak w prostreet, Połączenie tych trzech tytułów, + policji ogarniętej dało by wiele godzin wspaniałego grania. Ostatnie odsłony to kaszanka, samochody z napędem na tył zachowują się jak by miały napęd na przód. WTF. Cóż Widać że EA robi kolejne tytuły tylko dla Kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech zgadnę - policjant tajniak inwigilujący grupę handlarzy koksu którzy lubią szybkie
> samochody i wyścigi.

A jakiej fabuly spodziewales się w grze wyścigowej co?....Może o facecie co uwielbia chodzic na pogrzeby i kupilo sobie szybkie auto,zeby na wszystkie zdazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W historii Need for Speeda zdarzały się już przypadki, w których element fabularny towarzyszył wyścigom, ale nigdy nie wysuwał się on na pierwszy plan."
Jak to? A The Run? Przecież przy promocji tego tytułu chwalono się głównie fabułą. W sumie Undercover też miał jakiś nacisk na fabułę. I to chyba 2 najgorsze części NFS ever xd.

I nie wprawiałbym się w taką ekscytację względem nowej części tylko dlatego, że wyjdzie nie w tym roku. Jak wiemy, poprzednie części wychodziły rokrocznie, jednak były robione przez inne zespoły(więc minimum te 2 lata NFS znajdował się w produkcji). Teraz natomiast gra jest robiona przez ten sam zespół, a ma wyjść chyba nie jesienią, a wiosną. Niekoniecznie więc poświęcają mu więcej czasu, niż wcześniejszym odsłonom, niestety...

Jedyny plus może być taki, że tworzą go ci sami ludzie, więc kolejne części powinny być spójne, a twórcy powinni uczyć się na błędach. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, Run był jednym z lepszych NFSów, bo fabuła skupiała się na wyścigach. A nie takie pierdoły dla dresów, jak w Most Wanted/Underground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe taa, kluczowa jak w Thr Run i Undercover? To się okaże.
"A nie takie pierdoły dla dresów, jak w Most Wanted/Underground." A co było takiego w tych częściach, że są dla dresów? Uzasadnisz czy napisałeś po prostu, bo nie lubisz tych części? Na pewno lepiej mi się grało w te gry właśnie niż w poprzednie, średnie części, przynajmniej potrafiły wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 11:46, Dared00 napisał:

Świetnie, Run był jednym z lepszych NFSów, bo fabuła skupiała się na wyścigach. A nie
takie pierdoły dla dresów, jak w Most Wanted/Underground.


O jak milo, wlasnie sie dowiedzialem ze jestem dresem, mimo iz posiadam tylko jedna pare owych spodni, sluzaca mi tylko i wylacznie do biegania :)
Kiedys, mimo iz nigdy nie uczeszczalem do gimnazjum, okazalo sie ze jednak jestem gimbusem bo uwielbiam grac w gothici. Jakich to czlowiek ciekwych rzeczy moze sie dowiedziec od obcych ludzi na forum internetowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jakiej fabuly spodziewales się w grze wyścigowej co?....Może o facecie co uwielbia
> chodzic na pogrzeby i kupilo sobie szybkie auto,zeby na wszystkie zdazyc?

O facecie który przybywa do miasta i bierz udział w wyścigach miejskich, pokonując po kolei obecnych mistrzów < fabuła prosta jak budowa cepa i o wile lepiej pasuje do serii NfS. Tu liczą się przede wszystkim wyścigi, a nie wewnętrzne rozterki bohatera i zapierające w dech epickie efekty rodem z Hollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie co chcecie. Zgadzam się z tym, że po ProSteecie nie było już żadnych fajnych Need For Speedów, ale przy The Runie się bawiłem świetnie. Fakt, że tylko dwa dni, ale świetnie. Właściwie to nie dwa dni, tylko 10, bo przeszedłem tę grę już 3 razy. Nie wierzę, że nie podobała się wam misja z lawiną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami dopytywali się o fabułę, więc nie dziwię się, że w końcu ją dodadzą w pełnej formie. NFS 2015 ma powstawać w większej współpracy z graczami, więc najwyraźniej sprostają naszym oczekiwaniom ;)

Ja się osobiście z tego baardzo cieszę. Gra będzie przez to bardziej wyrazista i lepiej zapadać w pamięć, któż z nas nie pamięta Razora z oryginalnego Most Wanted czy Dariusa z Carbona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 15:38, Primo3001 napisał:

Gadajcie co chcecie. Zgadzam się z tym, że po ProSteecie nie było już żadnych fajnych
Need For Speedów, ale przy The Runie się bawiłem świetnie. Fakt, że tylko dwa dni, ale
świetnie. Właściwie to nie dwa dni, tylko 10, bo przeszedłem tę grę już 3 razy. Nie wierzę,
że nie podobała się wam misja z lawiną :D


W sprawie The Runa uważam tak samo :) Gra była świeża, a sam pomysł rozgrywki (podróż przez Stany Zjednoczone) był FENOMENALNY. Niestety, kreatywność nie poszła w parze z jakością - o czym świadczy bardzo krótki czas rozgrywki. Mimo tego wspominam The Runa całkiem nieźle. Zapewniał rozrywkę na około 10 godzin, ale za to bardzo intensywnych 10 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować