Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W nowym Need for Speedzie kluczowa będzie... fabuła

30 postów w tym temacie

> A jakiej fabuly spodziewales się w grze wyścigowej co?....Może o facecie co uwielbia
> chodzic na pogrzeby i kupilo sobie szybkie auto,zeby na wszystkie zdazyc?

Uważam tak samo, jak glowa81 ;) Fabuła musi być trochę przewidywalna - dajmy na to, że fabuła skupiałaby się na tym facecie, jeżdżącym na pogrzeby. Zaraz byłyby komenty typu "WTF, co to ma być, który debil to wymyślił?". Ludzie czasami naprawdę nie wiedzą już, na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się - długość (czy może raczej krótkość) nie oznacza gorszej jakości. Co jest lepsze - 2 godziny bardzo dopracowanej rozgrywki czy 40002000000 godzin źle zrobionego sandboxa będącego wielkim, a pustym światem z losowo porozmieszczanymi elementami, nudnego i odtwórczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 17:29, Demagol napisał:

Nie zgadzam się - długość (czy może raczej krótkość) nie oznacza gorszej jakości. Co
jest lepsze - 2 godziny bardzo dopracowanej rozgrywki czy 40002000000 godzin źle zrobionego
sandboxa będącego wielkim, a pustym światem z losowo porozmieszczanymi elementami, nudnego
i odtwórczego?


O ile z samą zasadą wypada się zgodzić. O tyle z samym The Run jest lekko gorzej.
Kampania polegała na przejechaniu od punktu A do B. Przez co trzeba było poskładać kampanię bez powtarzanych tras.
Normalnie gierce trochę "odtwórczości" by z punktu grywalności nic nie zrobiło (wyścigówka w końcu).
O tyle samej koncepcji wyścigu przez Stany. Już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 12:41, TigerXP napisał:

Jakich to czlowiek ciekwych rzeczy moze sie dowiedziec od
obcych ludzi na forum internetowym :)

Standard niestety. Przypinanie łatek jest przecież takie "kul". Jak dla mnie najlepsza część to Most Wanted, każda kolejna część (może oprócz Shifta) to ledwo średniak. A same skupienie się na fabule pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEEEEEEEE czy oni czasem nie wspominali że mili na jakieś 2-3 lata przystopować z nowym NFS. Więc jednak znów polują na dzieci co kupią już ostro spalony kotlet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gadajcie co chcecie. Zgadzam się z tym, że po ProSteecie nie było już żadnych fajnych
> Need For Speedów, ale przy The Runie się bawiłem świetnie. Fakt, że tylko dwa dni, ale
> świetnie. Właściwie to nie dwa dni, tylko 10, bo przeszedłem tę grę już 3 razy. Nie wierzę,
> że nie podobała się wam misja z lawiną :D

The Run też mi się podoba :) zresztą HP i MW wcale złe nie były, jak dla mnie bardzo dobre.

Co do zapowiedzianej fabuły, to myślę że idą drogą Black Box i nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabuła , jest tak tu potrzebna jak ku.ie dziecko, najistotniejsze są elementy gry i możliwości przeróbek samochodów, ilość samochodów, ja chciałbym np: by dali Poloneza 1;4 i w wersji 1, 6 GTI lub DOHC, dają golfy 1 itd , co im szkodzi dodać nasz polski wozik, może i nie najszybszy ale widziałem że da się zrobić z niego dość sporo co można zobaczyć na Strato-Polonezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 11:46, Dared00 napisał:

Świetnie, Run był jednym z lepszych NFSów, bo fabuła skupiała się na wyścigach. A nie
takie pierdoły dla dresów, jak w Most Wanted/Underground.

W MW i Undergroundzie fabuła nie skupiała się na wyścigach, to te gry skupiały się na wyścigach.

Chętnie bym sobie zagrał w nowego Undergrounda, brakuje mi tych spoilerów, neonów i maziajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować