Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zapowie na E3 Mass Effect: Origins? Będzie to początek nowej trylogii?

73 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

[Aktualizacja - oświadczenie EA] Plotka sporego kalibru pojawiła się w jednym z brazylijskich serwisów. O tym, ile jest w niej prawdy, będziemy mogli się przekonać już w poniedziałek, na wieczornej konferencji Electronic Arts na E3.

Przeczytaj cały tekst "EA zapowie na E3 Mass Effect: Origins? Będzie to początek nowej trylogii?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Podajecie news o plotce na temat prezentacji nowej gry z uniwersum Mass Effecta, a w jego treści taki fragment: "Pewna jest obecność Battlefield Hardline, Star Wars: Battlefront, FIFY 15, Mass Effectu i Dragon Age: Inquisition." Może się zdecydujecie, czy będzie ten ME, czy jednak to tylko plotka i trzeba podchodzić z rezerwą? Pan Redaktor chyba nie jest słowikiem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:04, Eternal101 napisał:

ME to jedyne RPG kosmiczne które mnie tak wciągnęło i chciałbym kolejnej trylogii :).


Wiesz boję się ME po 3 która moim zdaniem była niewypałem

Spoiler

(Kolorowe zakończenia)

, to się obawiam co teraz wymyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:58, Demagol napisał:

Serio zakończenie zepsuło CAŁĄ grę? Co z tymi graczami się porobiło, to ja nie wiem.


Mnie się ono nie podobało, liczyłem na coś bardziej epickiego skoro to miało zakończyć historię Sheparda :)
Czy całą grę popsuło, to nie bo fajnie się grało, mimo wszystko uważam, że ME 2 był najlepszą częścią według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:02, Isildur napisał:

Mnie się ono nie podobało, liczyłem na coś bardziej epickiego skoro to miało zakończyć
historię Sheparda :)
Czy całą grę popsuło, to nie bo fajnie się grało, mimo wszystko uważam, że ME 2 był najlepszą
częścią według mnie :)


Według mnie znowu ME 1 było najlepszą częścią. Choćby tylko dlatego że miało więcej opcji dialogowych, a nie tak jak w ME2 lub 3 poobcinane. Fakt walka kulała, ale klimat był znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:08, sylwasss napisał:

Według mnie znowu ME 1 było najlepszą częścią. Choćby tylko dlatego że miało więcej opcji
dialogowych, a nie tak jak w ME2 lub 3 poobcinane. Fakt walka kulała, ale klimat był
znakomity.


Tak w ME 1 dialogi rządziły i pamiętam jak mnie urzekła przemowa jak

Spoiler

przejęliśmy Normandię

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby Pan newsman nie przekręcił nazwy Electronic Arts, nazywając ich "Elektronikami"? Jeśli tak, to czy nie powinien dostać jakiejś reprymendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME1 było strasznie kulawe pod względem rozgrywki i nie tylko. Wyglądało jak przemieszanie gry AAA z niskobudżetowym crapem rodem z Kaszanka Zone (misje poboczne). Tak naprawdę dopiero po Virmire zabawa się rozkręcała, ale gra była taka sobie.

Dwójka natomiast zrobiła na mnie na początku ogromne wrażenie, tylko szybko ustąpiło ono z tego powodu, że gra jest bardzo monotonna, a misje poboczne nadal niskobudżetowe. Lepiej było je zupełnie wywalić i skupić się na rozbudowaniu misji głównych. O, takie 7/10 będzie.

Trójka natomiast jest najbardziej żałosną grą AAA ostatnich lat. Gameplay jest marny, a całość wygląda jakby EA i Bio szukali oszczędności gdzie się da. Dawno się tak nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no bez przesady 1 była akurat fajna choć dużo było w niej niedoróbek i błędów+monotonne misje poboczne ( ale za to bardzo fajna fabuła w tej części była najlepsza) . Za to 2 była już genialna 9/10 ode mnie chociaż fabularnie duużo słabsza od pierwszej części . Co do 3 to było naprawdę nieźle ale ostatnich kilka godzin+zakończenie skutecznie obrzydziły mi całą grę ( tu fabularnie było już naprawdę ułomnie ) i dlatego nie chcę już gier z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czegoś tu nie rozumiem. Podajecie news o plotce na temat prezentacji nowej gry z uniwersum
> Mass Effecta, a w jego treści taki fragment: "Pewna jest obecność Battlefield Hardline,
> Star Wars: Battlefront, FIFY 15, Mass Effectu i Dragon Age: Inquisition."
Może się
> zdecydujecie, czy będzie ten ME, czy jednak to tylko plotka i trzeba podchodzić z rezerwą?
> Pan Redaktor chyba nie jest słowikiem...:P

Oczywiście chodziło o Mirror''s Edge. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:57, Isildur napisał:

Wiesz boję się ME po 3 która moim zdaniem była niewypałem

Spoiler

(Kolorowe zakończenia)

,
to się obawiam co teraz wymyślą :D

Powiem Ci że po patchu

Spoiler

zakończenie było spoko i logiczne

jeśli nie zaczną jakiejś kombinatoryki wprowadzać to może wyjsc druga fajna trylogia kosmicznego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2014 o 14:20, Eternal101 napisał:

Powiem Ci że po patchu

Spoiler

zakończenie było spoko i logiczne

jeśli nie zaczną jakiejś
kombinatoryki wprowadzać to może wyjsc druga fajna trylogia kosmicznego RPG.

Dla mnie zakończenie i cała fabuła 3 czy to po patchu czy przed były denne . Jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:23, Morrdin napisał:

Dla mnie zakończenie i cała fabuła 3 czy to po patchu czy przed były denne . Jeszcze
nigdy się tak nie zawiodłem 0/10

Ty chyba nie piszesz tego poważnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum wciąż ma potencjał. Największym problemem będzie sensownie wybrnąć z zakończenia trójki, ale pewnie i to jakoś uproszczą. Dać sobie już spokój ze Żniwiarzami i Cerberusem, to otrzymamy bardzo dobre uniwersum s-f, w którym wciąż da się osadzić ciekawą fabułę. Najlepiej jakby to było coś na mniejszą skalę, nie wojna na całą galaktykę, np. gra jakimś najemnikiem i bardziej osobiste sprawy. To by była dobra okazja by przy okazji pokazać więcej miejsc i historii związanych z różnymi rasami (wciąż np. nie dane było nam odwiedzić Palaven, a i fajnie też by było móc powrócić np. na Omegę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 13:58, Demagol napisał:

Serio zakończenie zepsuło CAŁĄ grę? Co z tymi graczami się porobiło, to ja nie wiem.


Całe ME3 było frajerskie, zakończenie to tylko wisienka na tym zgniłym torcie. Ta gra to festyn nadętych dialogów i nudnych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować