Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zapowie na E3 Mass Effect: Origins? Będzie to początek nowej trylogii?

73 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2014 o 18:50, sylwasss napisał:

Chciałeś powiedzieć na końcu chyba? :D

Chodziło mi ogólnie o zakończenie pierwsze ostatniej części :).

Feallan Misje lojalnościowe były fajne bo pozwalały one poznać przeszłość i relacje między członkami rodziny niektórych bohaterów, i z identyczną przyjemnością co fabułe robiłem ów misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 18:29, Archangel94 napisał:

Każdy może mieć swoje zdanie, ale pisanie że ME3 to gniot jest idiotyczne.


Tak samo idiotyczne jak pisanie że to gra dekady itp... Powtarzam, to że tobie SIĘ PODOBA nie znaczy że innym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo idiotyczne jak pisanie że to gra dekady itp... Powtarzam, to że tobie SIĘ PODOBA
> nie znaczy że innym też.

Gdzie ja coś pisałem, że ME3 musi się wszystkim podobać? Jednemu może się podobać innemu nie. Jednak na miano gniota ta gra po prostu nie zasługuje, mi się nie podobało np. Dragon Age jednak w życiu nie nazwał bym go gniotem, po prostu nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 17:39, Eternal101 napisał:

Morrdin Fakt na początku skopali z zakończeniem, ale całość fabularnie była spójna
i ok, decyzje zastosowane w jedynce były widoczne w dwójce, i to samo z trójką. Bioshock
przyznam że zmiażdżył mnie zakończeniem, i nie wiedziałem co mam powiedzieć i jak to
skomentować w myślach, ale dawanie oceny 0/10 to lekka przesada, nawet aliens colonial
marines nie dostal tak niskiej oceny xD. W Persone nie zagram bo to gra na PS''a a takowego
nie posiadam, jedyna konsola to xbox 360 no cóż kupiłem ją bo kumpel tanio sprzedawał
i była okazja. I jak już pisałem, nie podważam twojego zdania tylko ocenę końcową.

Moje 0/10 odnosiło sie TYLKO do fabuły tej gry a nie innych elementów .... za całą grę dałbym 7/10 bo Fabuła w rpgach to dla mnie rzecz najważniejsza staraj się rozumieć moje posty ;) poza tym fabuła mass efecta 1 - znakomita , Mass efecta 2 średnia i 3 żałosna wielokrotnie to juz pisałem i pozostaje przy swoim zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 19:48, Morrdin napisał:

Moje 0/10 odnosiło sie TYLKO do fabuły tej gry a nie innych elementów .... za całą grę
dałbym 7/10 bo Fabuła w rpgach to dla mnie rzecz najważniejsza staraj się rozumieć moje
posty ;) poza tym fabuła mass efecta 1 - znakomita , Mass efecta 2 średnia i 3 żałosna
wielokrotnie to juz pisałem i pozostaje przy swoim zdaniu

"Dla mnie zakończenie i cała fabuła 3 czy to po patchu czy przed były denne . Jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem 0/10" Napisałeś tak hmm wyglądało mi to na ocenę całości przy czym napisałeś tylko o fabule :). Po za tym fabuła w tym jest lepsza niż w niektórych grach które teraz wychodzą. Ale ok nie każdemu musi się podobać, tylko proszę jeśli oceniasz grę według siebie pisz ze to twoja ocena ok ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 20:14, Eternal101 napisał:

jeśli oceniasz grę według siebie pisz ze to twoja ocena ok ? ;>

"Dla mnie zakończenie i cała fabuła 3 czy to po patchu czy przed były denne . Jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem 0/10"

"Dla mnie"
"nigdy się tak nie zawiodłem" (podmiot domyślny - "ja")

Podstawy czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 20:14, Eternal101 napisał:

"Dla mnie zakończenie i cała fabuła 3 czy to po patchu czy przed były denne . Jeszcze
nigdy się tak nie zawiodłem 0/10"

Dnia 07.06.2014 o 20:14, Eternal101 napisał:

/.../ tylko proszę jeśli oceniasz grę według siebie pisz ze to twoja ocena ok ? ;>


Pewnie Korwin dorwał się do jego konta i uciekł napisawszy nie-jego-opinie :D

E: Kurde byłem za późno. Oż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, tylko proszę jeśli oceniasz grę według siebie pisz ze to twoja ocena ok ? ;>
Chciałem coś jeszcze odpisać ale widzę że niektórzy byli szybsi ;D ( czytaj komentarze powyżej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się ono nie podobało, liczyłem na coś bardziej epickiego skoro to miało zakończyć
> historię Sheparda :)
> Czy całą grę popsuło, to nie bo fajnie się grało, mimo wszystko uważam, że ME 2 był najlepszą
> częścią według mnie :)

"uważam, że według mnie"
To musi być rzeczywiście twoja opinia. Dopisz jeszcze na początku "Moim zdaniem", by nie było żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę współczuję wszystkim, którym końcówka zepsuła CAŁĄ grę! Po pierwsze - mamy rok 2014, więc już dawno dostępne jest darmowe DLC poprawiające zakończenie, Extended Cut jest świetne, dające nam przede wszystkim czwartą możliwość. Do tego pokazuje nam mniej więcej jak się sprawy potoczyły później jeśli chodzi o rasy, które przetrwały. Oczywiście ich dalsze losy mogłyby spokojnie być materiałem na kolejną trylogię, wiadomo, że w nikt nie jest w stanie ukazać tak dalekobieżnych wydarzeń i konsekwencji naszych działań w kilkunastu nawet minutach cut sceny. Każda kolejna część była (wg mnie oczywiście) lepsza od świetnej poprzedniczki - nie ma co liczyć więc na to, że BioWare popełni kolejną gafę z zakończeniem! Mam nadzieję, że kolejna trylogia to nie będzie prequel tej pierwszej. Wg mnie nie ma sensu robienia czegoś co i tak wiemy jak się skończy, bez względu na to w jaki sposób. Wszystkie ważne wydarzenia zostały już dość dogłębnie opisane w komiksach i książkach z uniwersum ME. I jeśli ktoś uważa, że fabuła w ME jest denna, słaba i żałosna, to nie wiem jakim cudem ME otrzymało komentarze typu "One of the most intricately crafted story in the history of the medium" (komentarz od serwisu Game Informer)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 21:04, Eternal101 napisał:

Dobrze dobrze ehh mam nadzieje że nie będzie znów pól roku wytykany mi ten błąd ;>.



Przestań czytać po łebkach to nikt Ci takich błędów nie będzie wytykał. Prawdą jest że nie rozumiesz połowy postów moich jak i innych użytkowników. Trochę skupienia i będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również liczę na to, że nowa część nie będzie prequelem, ale na to raczej się nie zanosi - zbyt krótki przedział czasu i w dodatku wyeliminowałoby to praktycznie interakcji z różnymi obcymi rasami (jeśli by np. wzięli na tapetę wojnę pierwszego kontaktu). Cóż, im mniej Maca Waltersa (bo to on odpowiadał za scenariusz trzeciej części, Karpyshyna już przy tym nie było), tym lepiej dla serii. Mimo wszystko ME3 to bardzo dobra gra, aczkolwiek widać było, że finałowa misja była składana naprędce ("Steeeeve!") i oryginalną koncepcję zmieniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 21:04, Eternal101 napisał:

Dobrze dobrze ehh mam nadzieje że nie będzie znów pól roku wytykany mi ten błąd ;>.


Ostatnio napisałeś, że czytanie ze zrozumieniem nie leży. Cóż, chyba jednak tak różowo nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 21:35, Shinigami napisał:

Ostatnio napisałeś, że czytanie ze zrozumieniem nie leży. Cóż, chyba jednak tak różowo
nie jest :D

Sorry jestem skupiony na czymś innymi, normalnie rozumiem bez problemu co sie do mnie mówi/pisze, wierz lub nie.

sylwasss Nie czytam po łebkach ale coś mi focus siada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 1 to arcydzieło.. Jedna z najlepszych gier ostatniej dekady. 2 i 3 część też ciekawe ale odstają od pierwowzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 08:35, Azazell napisał:

Mass Effect 1 to arcydzieło.. Jedna z najlepszych gier ostatniej dekady. 2 i 3 część
też ciekawe ale odstają od pierwowzoru.

Jak dla mnie dwójka jest o niebo lepsza. Jedynka sprawiała wrażenie nie do końca przemyślanej - przegrzewająca się broń jak w jakichś flashówkach, męczący system osłon, rozwój postaci, w którym niby sporo można było poklikać, ale niewiele z tego wynikało. Dopiero dwójka zrobiła to jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować