Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Kompletne informacje o pokazie Electronic Arts

21 postów w tym temacie

> Kompletne = częściowe + sterta przypuszczeń. ;p

Kompletne w takim znaczeniu, że EA upubliczniło już wszystko, co chciało upublicznić przed pokazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 16:15, KRTcutter napisał:

Mam nadzieję, że jednak Bioware zdecyduje się pokazać nowego Mass Effect...

Mam nadzieję że nie ;d Najbardziej chciałbym Jade Empire 2 ale to moje marzenie które nie ma prawa się spełnić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tego Hardline to mogliby dać za free. A nie za 179 zł jak jest na Origin.


Na origin zawsze jest drożej to raz, a dwa przed premierą też jest drożej. Przypuszczam i jestem prawie pewien, że pudelkowa edycja w dniu premiery będzie kosztować ok 120 zl.

Co do tematu to pewnie pokażą Mirror''s Edge 2 i może NBA Live 2015, które znów przegra z NBA 2k14, ktore będzie next-genowe na PC tak samo jak FIFA 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA dla mnie już wiele straciło parę lat temu. Co roku wydają te same marki, które różnią się praktycznie niczym (FIFA, BF, NHL, itd. itd.). Mam nadzieję, że będzie ME4, bo to jest jedyna marka od EA (Bioware), która mnie kupiła całego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA dla mnie już wiele straciło parę lat temu. Co roku wydają te same marki, które różnią
> się praktycznie niczym (FIFA, BF, NHL, itd. itd.). Mam nadzieję, że będzie ME4, bo to
> jest jedyna marka od EA (Bioware), która mnie kupiła całego. :)


FIFA 15 ma nowy silnik i to czyni ją ciekawszą w tym roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pełna lista, coś zostawili na deser. Podobnie jak większość.

Co do samych gier, jakoś nic mnie w ich stronę nie ciągnie. Zagram jak kolejne BF będą rozdawane za darmo. Bardzo podoba mi się taka polityka wydawnicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 16:15, KRTcutter napisał:

Mam nadzieję, że jednak Bioware zdecyduje się pokazać nowego Mass Effect...


Bedzie na pewno, bo Bioware Montreal potwierdzilo swoja obecnosc. Po prostu EA chce zrobic z tego "niespodzianke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do tematu to pewnie pokażą Mirror''s Edge 2

Mimo że uwielbiam ME to życzę sobie to na E3 2016 :) Może wtedy byłaby to jedna z nielicznych nie-"fast-foodowych" gier od EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować