Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo zamyka jeden z europejskich oddziałów. Ponad setka ludzi traci pracę

13 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2014 o 16:18, dragon___PL napisał:

Nintendo w Europie nikogo.

Co najwyżej w Polsce, bo na zachodzie Nintendo jest firmą znaną i rozpoznawalną. Choćby w takim UK po premierze Mario Kart 8 sprzedaż WiiU wzorsła o 666%. Zresztą nawet jesli tracą na WiiU, to nadrabiją 3DS. Prędzej upadnie Sony, kóre nie traci tylko na dziale PlayStation, niż Nintendo. Big N po Wii ma tyle kasy, że mogłoby zrobić jeszcze dwie konsole niewypały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Akurat myślę że jak by całkiem się zwinęli z europy nikt by tego nie zauważył ;)"
Nie wiem czy to trollowanie czy ignorancja? Patrzenie na Europę przez pryzmat rynku polskiego
*clap* *clap* *clap* *clap* *clap*

To że teraz podano taką informację to nie znaczy, że stało się to nagle pod wpływem sprzedaży WiiU. Informacje o zmianach jakie mają zajść w Nintendo of Europe przenikały do sieci już z półtora roku temu. Ponad to, w Niemczech wychowywano się szczęśliwie na NESie, nie Pegazie, więc tak jak Dario napisał, na Zachodzie Ninny jest znane i kupowane. To właśnie dla nich zamknięcie oddziału w Großostheim (w związku z przeprowadzką do Frankfurtu) jest najbardziej bolesne, bo powiązane z sentymentalną podróżą, a to z tego powodu, że już nie będzie nowych produktów z "Großostheim" na odwrocie, a tak jak powiedziałem, oni się z Ninny wychowywali.

@Eternal

Trochę nie w porę :D Ludzie właśnie kupują WiiU specjalnie dla Mario Kart 8, zaraz będą kupować pod Smash Bros. i pewnie na E3 ogłoszą Zeldę/Metroida/Star Foxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 16:44, Gohan1989 napisał:

to nintendo miało jakąś siedzibe w europie? ludzi mi nie zal w euro zarabiali a wiec
dobrze sie im zylo a ja nawet pracy w zlotowkach nie mam


Jak się już wyżaliłeś to teraz możesz skoczyć po chusteczki ;). Byłeś ich księgowym, że wiesz, że tak dobrze zarabiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > to nintendo miało jakąś siedzibe w europie? ludzi mi nie zal w euro zarabiali a
> wiec
> > dobrze sie im zylo a ja nawet pracy w zlotowkach nie mam
>
> Jak się już wyżaliłeś to teraz możesz skoczyć po chusteczki ;). Byłeś ich księgowym,
> że wiesz, że tak dobrze zarabiali?
>
Są kraje co gorzej zarabiają nie mniej polska dalej jest w du..e myślę że źle chyba nie zarabiają w niemczech skoro w takim Galileo pokazywali że zaprojektowanie dwóch znaków drogowych zajmuje im rok. W Polsce po dniu by te znaki zrobili a oni rok potrzebują, ile to się trzeba opierniczać a za godziny i tak zapłacą nie mówiąc że wracasz do domu z tyrany :D. Drugi przykład jedziesz robić coś na budowie jak za szybko skończysz to majster nawet jej nie sprawdzi od razu ci powie że jest źle bo za szybko ci poszło. w 60% tego kraju to się ludzie nudzą w robocie a nie pracują.
W Angli natomiast więcej zajmuje rozmyślanie co gdzie się ustawi nim ruszysz coś robić wyjedź popracuj to się przekonasz, a jak wrócisz do polski to zaczniesz płakać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to nintendo miało jakąś siedzibe w europie? ludzi mi nie zal w euro zarabiali a wiec
> dobrze sie im zylo a ja nawet pracy w zlotowkach nie mam
Mamy ci współczuć braku zaradności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczące księgowego miało mieć charakter retoryczny. Chciałem zwrócić uwagę na inną płaszczyznę a dokładnie na to że większość Polaków lubi zaglądać do kieszeni innych. Ubolewam nad tymi komentarzami z których wylewa się zazdrość i nienawiść ( jak można być takim człowiekiem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nintendo w Europie nikogo.
> Co najwyżej w Polsce, bo na zachodzie Nintendo jest firmą znaną i rozpoznawalną. Choćby
> w takim UK po premierze Mario Kart 8 sprzedaż WiiU wzorsła o 666%.
A to szatany z tego Nintendo 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować