Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Destiny na PlayStation tylko kilka dni wcześniej niż na Xboksach. Gameplay z wersji alfa w sieci

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wygląda na to, że Sony nie wynegocjowało zbyt długiego czasu wyłączności na dostęp do bety Destiny dla właścicieli konsol PlayStation. Na razie możemy podziwiać nagranie z wersji alfa.

Przeczytaj cały tekst "Beta Destiny na PlayStation tylko kilka dni wcześniej niż na Xboksach. Gameplay z wersji alfa w sieci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 16:13, TuRaSs napisał:

Wiadomo czy to z wersji na PS3 czy PS4?? Bo mi to trochę zalatuje PS3, no ale w końcu
to wersja alfo więc kto wie?


Mi tam już bez różnicy teraz praktycznie każda nowa gra wygląda ładnie. Ważne by się w końcu coś na Ps4 ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana ognia wygląda po prostu... żałośnie ("plastikowa" broń, słabe AI, ogólna ślamazarność rozgrywki). Oby gra miała coś ciekawego do zaoferowania poza ładnymi krajobrazami, gdyż na razie zapowiada się na pozbawiony polotu klon Borderlands...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 18:12, Dandzialf napisał:

Albo ten ktoś kto gra, grać nie potrafi, albo ta gra jest tak ślamazarna.


Stawiam raczej na fatalnie zaprojektowaną mechanikę zabawy - postać porusza się niesamowicie wręcz wolno, sytuację jeszcze pogarsza ten... karabin na wodę, którego "mocy" w ogóle się nie czuje. Brak tu tempa, finezji, czegokolwiek, co uatrakcyjniłoby tak drętwe walki. Zaprezentowany fragment powala, ale sztampą i nudą wiejącą z ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam wrażenie że ta gra kieruje się prosto w stronę najgorszego tytułu AAA jaki zostanie wypuszczony na rynek w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie. Ciekawe, czy wszystko będzie odbywało się na żywo na jednym serwerze, czy będą tworzone instancje.
-----
->"Jakos te wszystkie gameplaya mnie nudza, nie widze nic specjalnego w tej grze."
Zobaczymy po premierze lemingi :-) Widać, że wypowiadają się 'asy', które nie grały w żadną część HALO. Tzn. MY zobaczymy, bo skazani na tylko PC będą pewnie w tym czasie zajęci trollowaniem następnej gry UBI na metacritic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie spojrzeć z każdej strony wygląda słabo.
Skazani na PC będą wdzięczni bo nie będzie ich kusiło do wywalenia kasy w błoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ->"Jakos te wszystkie gameplaya mnie nudza, nie widze nic specjalnego w tej grze."
> Zobaczymy po premierze lemingi :-) Widać, że wypowiadają się ''asy'', które nie grały w
> żadną część HALO. Tzn. MY zobaczymy, bo skazani na tylko PC będą pewnie w tym czasie
> zajęci trollowaniem następnej gry UBI na metacritic :-)

Gralem w Halo 1 i niczym specjalnym ta gra dla mnie nie byla, ot kolejna strzelanka. Jakbys nie zauwazyl ja nie ocenilem gry tylko gameplay prezentowany na filmie, co wyraznie napisalem. Idzie sobie koles i strzela do wszystkieg co sie rusza, dwa kroki seria strzalow, znowu dwa kroki, znowu seria, zero napiecia, jakiegokolwiek wyzwania czy specjalnego myslenia w tym nie widze. Do tego gra ma sie nie roznic niczym miedzy stara na nowa generacja konsol, co juz jest dla mnie sygnalem ze lokacje za duze nie beda. Ja dostalem klucz do bety wec sobie sprawdze gre wczesniej i bede wiedzial czy moje sa prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak by nie spojrzeć z każdej strony wygląda słabo.
> Skazani na PC będą wdzięczni bo nie będzie ich kusiło do wywalenia kasy w błoto :)

Tak jak napisałem, zobaczymy po premierze. Wątek zostanie.

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować