Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Relacja z konferencji Ubisoft - zaczynamy o północy

34 postów w tym temacie

Zgodnie z przewidywaniami - tłum na paryskich ulicach to cywile walczący o wolność zgodnie z wszelkimi zasadami współczesnego świata. Przecież Rewolucja Francuska to był niemal pokojowy ruch, tylko to niecna władza... Kontynuacja propagandowej papki Ubi, do tego jeszcze we Francji... brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ten nowy AC to ma taką niby fajną grafikę ale nie do końca mnie jara. Taka trochę przerysowana, tak jak by komiksowa. Niby ładnie to wygląda ale jak dla mnie inaczej niż w poprzednich odsłonach. Jest taka inna. Z tego co widziałem to minimapy nie będie a wskaźniki w tle. Mam nadzieję że da się właczyć minimapę bo jak dla mnie to lipa jak parę ikonek na środku ekranu widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem na Ubika ? :) Nic ciekawego znów ? Jakieś pompeczki i język francuski :p Emigrantka prowadzi galę Ubika ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six ->Tylko dla ludzi ze znajomymi graczami, konieczna komunikacja, wspólna zabawa itp. Bo jak się wrzuci 5 losowych ludzi, to to multi będzie porażką :D Ale dla ludzi grających razem -> Must Have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DObra mam już dość oglądania, R6 całkiem ciekawe, szkoda tylko, że bez zestawu mikrofonu i słuchawek, oraz grania w piwnicy (darcie) się nie da grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six wygląda ciekawie, ale tylko z zaufanymi ludźmi. Boty i przypadkowe maski to raczej nie ciekawie. Ale ten vo dograny specjalnie do tej prezentacji był tragiczny. Baba krzyczała, jak by ktoś ją chciał zabić. Nie nabieram się na ten marketing, sorry ubik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować