Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Ubisoft prezentuje Assassin`s Creed Unity!

18 postów w tym temacie

Przynajmniej jakaś nowość i może przyciągnie na dłużej, o ile walki będą choć trochę stanowiły jakieś wyzwanie. No bo jeżeli nie to wystarczy, że trzech znajomych sobie postoi z boku, a my będziemy kasować żołnierzy, którzy grzecznie będą ustawiać się w kolejce do siekania ;p. Jednak podchodzę teraz z dystansem do gier Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW fajnie to wygląda, ale pamiętajmy wszyscy że rewolucja ta została sztucznie wywołana przez Rothschildów i przez nich kontrolowana. Trochę lipa tak posługiwać się asassynami do mordowania szlachty kiedy potem na ich miejsce zostały wprowadzone nowe marionetki niemieckich żydów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 19:48, Sanders-sama napisał:

Ciekawe czy ten co-op to osobny czy w singlu...

Jeśli osobny to ok . Jeżeli w singlu to ta gra od razu dla mnie odpada mimo że jestem fanem wszystkich poprzednich asasynów ( z wyjątkiem pierwszej części )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, już przeginacie. Przegięli z WD i tyle. Dla mnie i tak była bardzo ładna, to fizyka bolała najbardziej. Tutaj grafika nie jest jakiś super kosmos.

Właśnie ciekawi mnie ten Co-op. Jeśli wmontują to w cały gameplay fabularny, to to kompletnie nie wypali. Może jakiś ciąg misji? Najlepiej osobny fabularny tryb. Nie za długi, na pewno nie tak jak faktyczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaszczyki asasynów strasznie bidne :( ale co-po może być fajny więc może coś z tego będzie, mimo to po Watch_Dogs straciłem zaufanie do Ubi i z zakupem się wstrzymam aż do pierwszych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 19:55, doctorwho napisał:

Płaszczyki asasynów strasznie bidne :( ale co-po może być fajny więc może coś z tego
będzie, mimo to po Watch_Dogs straciłem zaufanie do Ubi i z zakupem się wstrzymam aż
do pierwszych recenzji.


To chyba nie warto. Do WD wszystkie recenzje były 7-8 i wszystkie mówiły, że to dobra gra. Najlepszą recenzję to chyba Angry Joe zrobił, ale też dał jej 7/10, u niego to great game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 20:05, Kadaj napisał:

Wygląda obłędnie, ale bardzo mnie ten coop niepokoi. Oby to nie wpłynęło na doznania
z singla. : /

Pewnie będzie jak w przypadku multi z Brotherhooda . Osobny element gry ale na tym elemencie bedą się skupiali chcąc reklamowąc tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co-op mi się bardzo podoba. W ogóle zapowiada się że trochę odświeżyli konwencje i bardzo dobrze. I chyba animacje walki są najbrutalniejsze ze wszystkich dotychczasowych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Co-op nie jest osobnym trybem, całą grę można grać z ludźmi. To się nie sprawdzi w kompletnie. A już w ogóle duża mniejszość będzie z tego korzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować