Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: nowy fragment rozgrywki z Wiedźmina 3: Dziki Gon!

66 postów w tym temacie

Wygląda bardzo dobrze, muzyka jest świetna. Tylko ta walka z gryfem - meh. Dragon''s Dogma pokazało jak mają wyglądać walki z takimi przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą lepszą grafiką ? Przecież ona wygląda jak Wiedźmin 2 na PC, bardzo podobnie przynajmniej, jakiegoś ogromnego skoku nie ma, a na PC raczej też będzie podobnie bo przecież nie mają czasu zrobić zupełnie innych efektów i wszystkiego na inną platformę jak robią grę na 3 platformy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi z tą lepszą grafiką ? Przecież ona wygląda jak Wiedźmin 2 na PC, bardzo podobnie
> przynajmniej, jakiegoś ogromnego skoku nie ma, a na PC raczej też będzie podobnie bo
> przecież nie mają czasu zrobić zupełnie innych efektów i wszystkiego na inną platformę
> jak robią grę na 3 platformy....

Zmiany są i to konkretne - np. animacje i mimika twarzy. Nie przesadzajmy też i nie spodziewajmy się nie wiadomo jakich cudów. To wciąż tylko gra. Bardzo dobrze zapowiadająca się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmiany są i to konkretne - np. animacje i mimika twarzy. Nie przesadzajmy też i nie spodziewajmy
> się nie wiadomo jakich cudów. To wciąż tylko gra. Bardzo dobrze zapowiadająca się gra.

no ta, ale to są pierdoły, taki dragon age przykładowo jeśli chodzi o samą grafikę wygląda znacznie lepiej, a tutaj po prostu normalnie, przeciętnie jak na okres w którym będzie wydawana i tyle xP a ludzie tak piszą jakby tu jakieś cuda były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi z tą lepszą grafiką ? Przecież ona wygląda jak Wiedźmin 2 na PC, bardzo podobnie
> przynajmniej, jakiegoś ogromnego skoku nie ma, a na PC raczej też będzie podobnie bo
> przecież nie mają czasu zrobić zupełnie innych efektów i wszystkiego na inną platformę
> jak robią grę na 3 platformy....

A oto, że już na pierwszy rzut oka wygląda o niebo lepiej od W2. A na PC będzie o wiele ładniej dzięki przeróżnym ficzerom Nvidii, których na tym filmiku z Xkloca coś nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A oto, że już na pierwszy rzut oka wygląda o niebo lepiej od W2. A na PC będzie o wiele
> ładniej dzięki przeróżnym ficzerom Nvidii, których na tym filmiku z Xkloca coś nie widać.

I nie zobaczysz bo z tego co pamiętam to XBox i PS4 są oparte na układach AMD. A teraz większość gier robione jest pod układy NVidii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tym gameplayu podobała mi się mimika twarzy w czasie rozmowy. Ruch brwi i oczy wygląda świetnie a ten lekki uśmiech Geralta i delikatne skinienie głowy na koniec prezentuje się bardzo naturalnie.
Nie podobają mi się za to poruszanie i uniki w czasie walki, są zbyt wolne a te odskoki wyglądają dziwnie. Mam nadzieje, że wynika to ze stylu gry osoby prowadzącej rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 21:05, Juri_gag napisał:

taki dragon age przykładowo jeśli chodzi o samą grafikę wygląda
znacznie lepiej


Śmiesz kpić sobie milordzie? Pokaż mi tą lepszą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie też pod uwagę, że do premiery zostało ponad pół roku, a nawet nie wiemy na jakim etapie produkcji wciąż znajduje się gra. W Wiedźminie 2 do samego końca zmieniało się jeszcze sporo rzeczy poczynając od animacji, a na mordzie Geralta kończąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty zdajesz sobie sprawę że to będzie(w przeciwieństwie do W2) w końcu otwarty świat. A to wymaga od hardware o wiele więcej niż taki W2 gdzie mamy lokacje podzielone strefami ładowania.

Druga sprawa na PC nie ma czego takiego jak next-gen na konsolach. Tutaj jest tylko PC i graficznie W2 na PC nadal pięknie wygląda według obecnych standardów.

Nowy dragon age wygląda przeciętnie z tego co pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O co chodzi z tą lepszą grafiką ? Przecież ona wygląda jak Wiedźmin 2 na PC, bardzo podobnie

Dnia 09.06.2014 o 20:57, Juri_gag napisał:

przynajmniej, jakiegoś ogromnego skoku nie ma


^^ To kolejna inkarnacja Red Engine, więc pewne podobieństwa do W2 siłą rzeczy są i będą. Tyle. Natomiast poprawek jest multum - akurat zacząłem ogrywać W2 po raz trzeci, tak "z doskoku" (na PC) i nawet na tym nędznym "jutjubowym" filmiku jestem w stanie wyłapać sporo wyraźnych róznic - poprawione animacje, modele, mimika twarzy, oświetlenie, więcej "poligonów" na postać, draw distance, który na tym filmiku jest po prostu kosmiczny. Las, który wygląda (wreszcie !) jak las - a sam blisko lasu mieszkam, więc normalnie szacunek za te szczegóły :). No raczej bym powiedział, że skok jest spory, jeszcze biorąc pod uwagę, że to będzie otwarty świat, a nie dość małe (jednak) lokacje z W2.

Jedynie walka wygląda tak sobie, ale ja już tak mam po "soulsach" - tam było i jest idealnie, w W2 nie było źle ale mogło by być lepiej. Chyba nie będzie, szkoda. Ale to detal - cała reszta zapowiada się wybornie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jednak lekko spowolnić ruchy Geralta podczas walki. Wiem, że wiedźmin cechuje się nadludzką szybkością, ale w połączeniu z rozcinaniem ludzkich korpusów na pół niczym rycerz Jedi, wygląda to jak kolejna japońska siekanka. Już w dwójce mi to nie pasowało, ale mimo wszystko grało mi się dobrze więc w Dzikim Gonie zapewne będzie podobnie. Mimo wszystko, dobrze że ten gameplay ostudził lekko mój zapał. Łatwiej mi teraz będzie przeczekać do lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten caly szlam jaki wylewacie... Walka kiepska, dialog smieszny... Trudno zrozumiec takich ludzi... Dialog jest calkowicie normalny wcale nie lepszy i nie gorszy od innych gier tak samo jak walka. Ponadto ocena dialogu jako smieszny oraz walki jako slabej po kilku minutach specjalnie przygotowanej rozgrywki rzeczywiscie jest smieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad -1 za dalszy spam i reklamy oraz nie stosowanie się do poleceń moderatora. Jeśli zobaczę jeszcze jeden link do tego portalu z marszu dostaniesz bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jaka ta optymalizacja na PC będzie, bo o ile partactwo ze strony UBI w WD to woła o pomstę do nieba(jak masz procek FX to kaplica nie ważne jaka karta, a jak Phenom II x3/x4/x6 to jest jeszcze nadzieja na 1440x900 med-high). To mam małą nadzieję że W3 pójdzie mi na 1280x720 med-low detalach bez ich legendarnego ubersamplingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 20:31, Morrdin napisał:

Nie wydaje mi się ;p jest dobrze wg mnie ale nic ponadto . Gra na mnie robi wrażenie
tylko grafiką a to jest rzecz najmniej ważna w rpgu

E tam ja się tą grą jaram jak pochodnia w mroku xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować