Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: nowe fragmenty rozgrywki z Dragon Age Inkwizycja

13 postów w tym temacie

Styl walki mocno arcade''owy ale nie przeszkadza mi to. Gra zapowiada się co najmniej dobrze. Biorę na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja mam nawet w full hd lipną jakość filmów? Czy ta gra tak lipnie wygląda? Jakoś wszystkich filmów z konferencji jakby ktoś kalkulatorem nagrywał, 720p i 1080p w ogóle nie działają.

Co do gry wygląda interesująca, chyba trzeba zainteresować się pre-orderem. Zawsze to też jakaś rozgrzewka przez naszym Wieśkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 22:21, saborcat-14 napisał:

Co do gry wygląda interesująca, chyba trzeba zainteresować się pre-orderem. Zawsze to
też jakaś rozgrzewka przez naszym Wieśkiem :)

Czyli coś u mnie z odtwarzaczem ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat materiały te nie zachwycają podobnie jak żadne z poprzednich. W DA:O jeszcze grałem, choć poza dobrym systemem bitewnym gra ta nie prezentowała wysokiego poziomu (pominę to, że walka zawsze po jakimś czasie zaczyna mnie nużyć). II była słaba a Inquisition zapowiada się głównie na naparzankę. Dziękuję, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DA:O starało się być duchowym następcą starego Baldura nie do końca wyszło, ale przynajmniej było ciekawie, teraz mam mieszane uczucia, wygląda to bardziej jak ME ze smokami walka z klikanej taktycznej wygląda na całkowicie arcadeową (wiem, że widok taktyczny też będzie, ale wygląda bardziej na dodatek). Mam wrażenie, że stopniowo przeszli od rpg do slashera z widoku trzeciej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować