Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Jest obiecana prezentacja Battlefield Hardline! Zamknięta beta rusza... dzisiaj!

36 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2014 o 22:56, Wariat_xD napisał:

A wiecie czy dostane dostep bo wyskoczylo mi ze mam czekac na email ...


Najprawdopodobniej musisz czekać na potwierdzenie o dostępie do bety.Jak ja się rejestrowałem, to od razu dostałem dostęp do bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wyskoczylo mi takie cos :

DZIĘKUJEMY ZA REJESTRACJĘ!
Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na ulicach Battlefield Hardline. Potwierdzenie zaproszenia do bety zostanie przesłane drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się już zarejestrowali. Jak przyszło wam na mail-a potwierdzenie o zamówieniu i nie widzicie gry na swoim koncie, to nie wpadajcie w panike. Wystarczy wejść na battleloga i na górze przejść na BF H Beta i kliknąć quick match i po chwili powinno wam wyskoczyć okienko z grą. Jeśli to nie da żadnego efektu to trzeba wejść na górze jak jest wtyczka to zainstalowania i tam jest napisane istalacja gry. Dzięki temu też wam powinno dodać grę do Orgin. Uwaga beta startuje dopiero jutro o 21!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla tych co się już zarejestrowali. Jak przyszło wam na mail-a potwierdzenie o zamówieniu
> i nie widzicie gry na swoim koncie, to nie wpadajcie w panike. Wystarczy wejść na battleloga
> i na górze przejść na BF H Beta i kliknąć quick match i po chwili powinno wam wyskoczyć
> okienko z grą. Jeśli to nie da żadnego efektu to trzeba wejść na górze jak jest wtyczka
> to zainstalowania i tam jest napisane istalacja gry. Dzięki temu też wam powinno dodać
> grę do Orgin. Uwaga beta startuje dopiero jutro o 21!

Jakie jutro jak ludzie już grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 23:16, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ale to pewnie w Ameryce a nie u nas. Chyba że jak o czymś nie wiem bo na Orginie jest
zablowane i nawet ściągnąć się nie da.


Ja właśnie ściągam.Co prawda prędkość nie powala(500kb), ale najważniejsze, że pobiera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wszelkie "modern warfare" i niedaleka przyszłość powoli się nudzą, to uderzyli w klimaty bliskie CS. Szczerze, nie widzę zbyt dużego sensu w kupowaniu gier z tej serii, jak wiadomo, że i tak co rok-dwa będzie nowa odsłona, gdzie wszystko trzeba zaczynać od zera (i kupować kolejne dlc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pecha bo u mnie jest napsane "TA GRA JEST JESZCZE NIEWYDANA". I oczywiście że" dostępna 10 czerwca 2014 r 21:00" Widocznie nie zasłużyłem sobie :) A może to jest tak że następne osoby tak będą miały żeby nie przeciążyć serwerów. A poczekam do jutra. Chyba że ktoś zna rozwiązanie tego to niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 23:25, Dante_Syn_Spardy napisał:

No to ja mam pecha bo u mnie jest napsane "TA GRA JEST JESZCZE NIEWYDANA". I oczywiście
że" dostępna 10 czerwca 2014 r 21:00" Widocznie nie zasłużyłem sobie :) A może to jest
tak że następne osoby tak będą miały żeby nie przeciążyć serwerów. A poczekam do jutra.
Chyba że ktoś zna rozwiązanie tego to niech da znać.


Bardzo możliwe, albo ja po prostu mam farta.Teraz serwery są zawalone(co widać po prędkości pobierania) i większość ludzi ma właśnie ten błąd.Jutro powinno być wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moge zainstalować. Doszło do 5 MB i się zawiesiło xD Teraz siobie daruje. Po południu, przed pracą sobie włacze ściaganie. To w parę minut powinno się ściągnać bo nie będzie takich tłumów na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy też ktoś tak ma że po wypełnieniu dwóch pierwszych kroków i kliknięciu "kontynuuj" przechodzi się do następnej części , a potem po chwili strona sama się cofa ? Próbowałem wejść jeszcze przez Battleloga , to piszę że strona (z BF:H) zawiera pętlę przekierowań.Ktoś wie o co chodzi ? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować