Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Jest nowy materiał z Far Cry 4 - zobacz pierwsze pięć minut z rozgrywki!

19 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Następca ciepło przyjętej strzelaniny Far Cry 3 zabierze nas w egzotyczny region Himalajów. Na graczy czeka otwarty świat, nowe rodzaje broni i środków transportu, dzika zwierzyna i zróżnicowane lokacje, dzięki którym produkcja może okazać się najciekawszą i najbardziej wciągającą częścią serii.

Przeczytaj cały tekst "E3 2014: Jest nowy materiał z Far Cry 4 - zobacz pierwsze pięć minut z rozgrywki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, blondas robi wrażenia bałem się że będzie raczej typem homo nie wiadomo a tu taki "normalny" psychopata :D Ciekawe jak prezentuje się reszta(gameplay)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą coś mi tu śmierdzi malizną. Game Informer nie wstrzymywałby się z wydaniem nowego numeru z zapowiedzią Far Cry 4 tylko dla tych pięciu minut. Czuję po kościach, że gra będzie prezentowana na konferencji Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie już dla gier z serii Far Cry tworzonych przez Ubisoft spotkanie z antagonistą następuje już w prologu. I choć będę tęsknił za ciepłymi klimatami znanymi z poprzednich gier z serii, to trzeba iść do przodu, więc bardzo chętnie zagram i w ten tytuł... jak tylko dorwę w końcu "trójkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną prośbę do UBI jak zrobisz zabawnych bohaterów tak jak w Far Cry 3 (Vaas,Hoyt,Sam,doktorek) to proszę nie zabijaj ich.
komuś takiemu jak Vaas należy się oddzielna gra albo chociaż dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że główny antagonista będzie tak samo chory psychicznie jak Vaas
chociaż wątpię bo Vaas był mistrzem
oraz mam nadzieję na jakiś cytat albo coś w stylu "czy znasz definicję szaleństwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no początek mocny i nawet antagonista nieźle wyszedł, choć trochę bałem się, że będzie miał głos jak Chris Tucker ;p. Toffefee, nie przeginajmy już z tym Vaasem. Ubi wypromowało nim grę, ale ostatecznie to przereklamowana postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się w pewnym sensie zgodzę, bo "definicja szaleństwa" to taka wymuszona "catchphrase" i "memorable quote", a sam bohater ma trochę słabo napisane dialogi, ale nadrabia to grą aktorską Michaela Mandalorianina. Mam jednak wrażenie, że pomimo bycia "poster boyem" wcale nie jest nam narzucany na siłę i jego czas na antenie jest odpowiednio wyważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:38, Toffefee napisał:

Mam tylko jedną prośbę do UBI jak zrobisz zabawnych bohaterów tak jak w Far Cry 3 (Vaas,Hoyt,Sam,doktorek)
to proszę nie zabijaj ich.
komuś takiemu jak Vaas należy się oddzielna gra albo chociaż dodatek

A dla mnie to była jedna z większych zalet fabuły tej gry że

Spoiler

Vaas zginął w połowie gry

dość niespodziewane a później Hoyt też był znakomitą postacia wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować