Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

The Crew

5 postów w tym temacie

1. Ile osób może mieć załoga (klan) ?
2. Jak do ludzi pisać prywatne wiadomości? Chodzi mi o to że widzę kogoś na mapie np. ma nick w grze: Włodek to jak napisać do Włodka pm''a? kombinowałem "/\ ... z różnymi znakami ale nie wiem serio. ???
3. Takie głupie pytanie: Czy ta fabuła główna co pod nią są filmiki podczepione jest w miarę długa? Co jeśli ukończę całą mogę grać dalej?
4. Czy w grze da się zrobić printscreena? Jeśli tak to gdzie są zapisywane pliki graficzne? Pytam bo i tak przeważnie fraps''a używam ale jak aplikacja pozwala fotki strzelać to po co miałbym go używać.

Temat poruszyłem w innym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=97624&u=1#end

Odpowiedź odnośnie fotek z gier: w katalogu uplay w moich obrazach mam tylko foty z far cry 3. Gra wogóle nie pozwala chyba robić zrzutów ekranu, jeśli potrafi to ja nie wiem jakim przyciskiem. Uboga instrukcja dołączona do gry to parę kartek przetłumaczonych w kilku językach z której nic nie wynika. Dlaczego teraz tak kiczowato wydają gry? Cięcie kosztów produkcji pewno nie będe w to wnikał.

Jeśli chodzi o wymaganą płytę to jednak miałeś rację gra chodzi bez płyty ale przy jej pierwszym odpaleniu przy aktywacji wymagał płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował rosyjski klucz na wersję gold? Są jakieś problemy? Generalnie brałbym w ciemno bo praktycznie 40% taniej, a sklep - keye.pl - sprawdzony od dawna, ale po ostatnich jazdach jakie Ubisoft odpalił wolę się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra działa na 32 bitowym systemie? Grałem w betę i odpalała.
Czy odpali na 3 gb ramu, czy wykrzaczy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować