Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Dead Island 2 zapowiedziane

17 postów w tym temacie

No bo właśnie Techland już nie robi Dead Island, prawa do marki należą do Deep Silver który powierzył nową odsłonę niemieckiemu studiu Yager (od Spec Ops).
Sam Techland aktualnie robi Dying Light i Hellraid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - wygląda na to, że tą odsłoną zajmie się Yager. Ale to wcale nie jest złe info.

Co do trailera - jest to zupełne przeciwieństwo filmiku promującego pierwszą część, ale tym razem istnieje prawdopodobieństwo, że sama gra utrzyma podobny klimat, Pewnie szykuje się coś luźniejszego na wzór Dead Rising. Klimat w pierwszej części imo był drętwy (choć samą grę wspominam miło), a Deep Silver pewnie nie chce bezsensownie konkurować z Dying Light, stąd też jestem pozytywnie nastawiony na takie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten trailer wydaje mi się że gra będzie bardziej z jajem :D DI i DI:R miały fajny ale jednak naciągany klimat(pierdzielenie o o tragediach ludzkich, próba chwytania za serce np modlącymi się ludźmi w kościele). Co więcej zaciekawiło mnie najbardziej z tego trailera logo! Na trailerze wyraźnie widać plażę na Santa Monica, ale na logo Dead Island w literce D wyraźnie widać most Golden Gate! Czyżby można było masakrować zombiaki w całej Kalifornii? Jeśli tak to już zbieram kasę na pre-order :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 09:37, LESZ3u napisał:

Deep Silver pewnie nie chce bezsensownie konkurować z Dying
Light, stąd też jestem pozytywnie nastawiony na takie zmiany.


Nie wiem, czy nie chce, ale konkuruje. Dla odbiorcy zombie to zombie. W nocy wszystkie koty są czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem pod newsem o Dying Light. Techland sprzedał prawa do marki Dead Island, a za te pieniądze robi jeszcze lepszą grę z zombie, DL :).. Imo to Techland wyjdzie zwycięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie fair jest to, że dodatkowa postać pojawi się tylko na PS4. O ile w Mortal Kombat takie coś mogło przejść, bo tam i tak było do wyboru mnóstwo postaci, o tyle tutaj będzie to odebranie sporej części rozrywki osobom posiadającym grę na inną konsolę czy PC. To tak, jakby kolejne Diablo zawierało trzy podstawowe postaci (wojownika, łuczniczkę i maga, podobnie jak w pierwszej części), a każda platforma miała swoją ekskluzywną postać na wyłączność.

BTW. Trailer jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować