Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

137 postów w tym temacie

Hahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahaha

A jeszcze niedawno "GTA V nie zawita na konsole nowej generacji. Musielibyśmy pisać całą grę od początku, więc nie widzimy w tym żadnego sensu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ Nigdy i nigdzie takie stwierdzenie nie padło, także niezły trolling.

------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------

Co do newsa - to było oczywiste :). Miło jednak, że R* nie poszedł po linii najmniejszego oporu, bo szczerze to jednak się spodziewałem, że podciągną tylko tekstury i szlus ;-). A u konkurencji czytam, że dołożą nowe misje :). Grafikę też nieźle podciągnęli - tekstury są teraz tip-top (to oczywiste), łąka na której zalega skacowany Trevor nie jest już płaską teksturą, chyba podciągnięto też oswietlenie, na pewno zwiększył się ruch :). W jednej scence widziałem też animowane zegary wewnątrz auta - ech, nikt nie dba tak o szczegóły jak R*. Cóż na pewno zaopatrzę się drugi raz (wersja na X360 poleci na allegro), zmian jest sporo a ja ten tytuł uwielbiam :).

Miło, że sejwy z X360 będę mógł przenieść na PS 4 - no tego się akurat nie spodziewałem.

Ogółem to jeden z trzech jasnych punktów (dwa pozostałe to zapowiedź Bloodborne i nowego Uncharted) słabej w tym roku konferencji Sony. Nice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarze by Rockstar wypowiadalo sie w takich slowach. Podejrzewam, ze mowili raczej ''Koncentrujemy sie na wersji na PS3/x360 i nie myslimy o wersji na nextgen/pc'', ale jak widze hejterow nie brakuje.

Coz - kolejny logiczny krok. Zobaczymy co sie sprzeda lepiej - PS4/X1 czy PC. Ja stawiam na to pierwsze, nawet przy rozbiciu na poszczegolne konsole. PCtowcy mocni w gebie, ale na sprzedaz to sie jednak nie przeklada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coz - kolejny logiczny krok. Zobaczymy co sie sprzeda lepiej - PS4/X1 czy PC. Ja stawiam
> na to pierwsze, nawet przy rozbiciu na poszczegolne konsole. PCtowcy mocni w gebie, ale
> na sprzedaz to sie jednak nie przeklada ;D

Dokładnie PC-towcy mocni w gębie a przyjdzie co do czego to grę pobiorą z torrentów a ja kupie sobie na PS4 wygląda świetnie grałem na ps3 ale przejede na ps4 jeszcze raz no i multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 06:26, SplitGrave napisał:

A jeszcze niedawno "GTA V nie zawita na konsole nowej generacji. Musielibyśmy pisać całą
grę od początku, więc nie widzimy w tym żadnego sensu..."

To było o Red Deadzie.

Swoją drogą, ciekawe o jaką konsolową grę ludzie teraz będą żebrać pod newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było oczywiste, R* zgarnąl taki hajs za wersję tylko na x360 i ps3, że niewydanie tego na jeszcze 3 platformy jest głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE, TYLKO ZOBACZYŁEM GTA 5 PC UHUHHUHUHUHUH , a tak swoją drogą to gta 5 przeszedłem na ps3 całą fabułę ale kupie gta 5 na pc ze względu na modyfikację jakie można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają pobrać to pobiorą, a Ci co będą chcieli kupić to kupią, zachowujesz się jakby piracili tylko PeCetowcy. Wiadomo, ze na "nextgen-owe" konsole jeszcze nie piracą, ale na stare konsolki gta5 też było piracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 08:08, HellThePismen napisał:

Dokładnie PC-towcy mocni w gębie a przyjdzie co do czego to grę pobiorą z torrentów a
ja kupie sobie na PS4 wygląda świetnie grałem na ps3 ale przejede na ps4 jeszcze raz
no i multi :)


To sobie przejdziesz, a ja przejdę z setkami modyfikacjami dzięki modereom, na konsolach tego nie zobaczysz ale wrzucę ci po premierze screnny jak gra wygląda będzie wyglądać w 4K z modami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie... w sumie to wiedziałem, że takie uczucie będzie mi towarzyszyło tej wiadomości - tak naprawdę mnie ani nie ziębi, ani nie grzeje. Po prostu jakoś wiadomo było, że wyjdzie i tak, wielu gadało że "uhuhu, nie będzie na PCtach". Ale jak już pojawia się informacja to jakoś nie czuję aby ta gra mnie tak mocno interesowała w gąszczu już wchodzących na rynek tytułów. To coś podobnego co miałem przy okazji premiery Diablo III - czekałem, było fajnie... ale ostatecznie nadal czeka na liście do kupienia.

Oczywiście super wiadomość, tylko chyba... za późno jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 08:24, Mefisto napisał:

ale na stare konsolki gta5 też było piracone.

A przy tym gra sprzedala sie w ilosci 30mln sztuk pijac WSZELKIE rekordy. Przy takiej ilosci, nawet i milion spiraconych gier juz tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować