Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

137 postów w tym temacie

Jeszcze, żeby tylko GTA V było wpisane pod Steam i przy okazji przenieśli GTA IV na tą platformę i będę zadowolony całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 10:54, Cykada85 napisał:

Ciekawe czy bedzie mozna upgradowac wersje gry z PS3 do PS4, bo nie mam zamiaru znowu
za gre placic nie wiadomo ile.


Na pewno. PS3/Xboxa 360 też wymienią za darmo na PS4/Xbox One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:05, SplitGrave napisał:

Na pewno. PS3/Xboxa 360 też wymienią za darmo na PS4/Xbox One.


Daruj sobie sarkazm. Skoro BF4 i Assassina Black Flag mozna bylo upgradowac za mala doplata do wersji PS4 z PS3 to dlaczego nie GTAV? Nigdzie nie napisalem ze za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :) Cieszy to, że R* nie zrobił zwykłego portu - stworzyli wersję "zremasterowaną" z dodatkową zawartością i innymi bajerami (+ podciągniecie oprawy). To wszystko z tak charakterystyczną dla tego studia dbałością o detale, co jest tym elementem, który charakteryzuje artystów i odróżnia ich od rzemieślników (na ciebie patrzę Ubi) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:11, aope napisał:

No i pięknie :) Cieszy to, że R* nie zrobił zwykłego portu - stworzyli wersję "zremasterowaną"
z dodatkową zawartością i innymi bajerami (+ podciągniecie oprawy).

Ciekawe, czy będą też obiecane jeszcze przed premierą gry heisty w GTA Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:11, Cykada85 napisał:

Daruj sobie sarkazm. Skoro BF4 i Assassina Black Flag mozna bylo upgradowac za mala
doplata do wersji PS4 z PS3 to dlaczego nie GTAV? Nigdzie nie napisalem ze za darmo.


Z góry wiadomo, że tak nie będzie, bo rockstar uważa, że to jest zupełnie odnowiona wersja. Pewnie będzie kosztowała tyle samo co GTA V na ps4/x360 w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:13, Dared00 napisał:

Ciekawe, czy będą też obiecane jeszcze przed premierą gry heisty w GTA Online.


Zobaczymy. Martwi mnie tylko ta możliwość przenoszenia stanów rozgrywki z multi (?), bo co jak co ale V była chyba dość mocno "poprawiana" trainerami i innymi oszustwami. Ciekaw jestem jak sobie z tym poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 09:58, Ekonochrist napisał:

GTA V nigdy nie wyjdzie na PC! Oj polaczki. . . Znafcy


w takich chwilach mam ochote powiedziec: morda. jak maja nas szanowac, jesli sami siebie nie szanujemy

tak. dajcie ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meeega! :D mam tylko nadzieję że przez rok od wydania zrobią dobra robotę i pójdzie nawet na starszym sprzęcie :) czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewnie zakupie edycje PC mimo posiadania PS3. Teraz tylko zagadka, jak duże różnice bedą względem starych konsol, i jak optymalizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^ Oczywscie, że trolling. "Nie ma planów" = (cytat dosłowny) "GTA V nie zawita na konsole nowej generacji. Musielibyśmy pisać całą grę od początku, nie widzimy w tym żadnego sensu" ? To dla ciebie jest to samo ? Bo dla mnie nie - sporo podkoloryzowałeś, przekłamałeś, dopowiedziałeś i przeinaczyłeś.

ps. News do którego zalinkowałeś jest z 19. 09. 2013 r. Dwa dni po premierze GTA V na X360/PS3, dwa miesiące przed debiutem PS4/Xone. Może wtedy faktycznie planów nie mieli, bo ilość sprzedanych PS4/Xone wynosiła na ten dzień okrągłe zero. Next geny wyszły, sprzedają się jak ciepłe bułeczki, to i plany się zmieniły. Tak na marginesie - po debiucie PS4/Xone plotki na temat wersji na te platformy pojawiały się dość często. Definitywnego "nie" dla tych wersji nigdy nie było.

ps2. Port na PC/Xone/PS4 wydawał się logiczny, sam spokojnie to przewidziałem :). Pamiętam jak Eternal wtedy trolował, że "na nextgeny nie wyjdzie, bo R* coś tam powiedział". Analityk się znalazł od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 08:48, Blutoniumboy napisał:

Kąsolowcy wściekli??


dlaczego? ci co maja konsole to juz graja od paru miesiecy;) wiec czemu maja byc wsciekli na port na pc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A przy tym gra sprzedala sie w ilosci 30mln sztuk pijac WSZELKIE rekordy. Przy takiej
> ilosci, nawet i milion spiraconych gier juz tak nie boli.
Co zostanie pobite na samym PC''cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 09:22, Henrar napisał:

Niby o co? O port gry, w którą większość zagrała prawie rok temu? :D


A ja dziękuje konsolowcom, że przetestowali grę w wersji beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jak dużo jest pecetowców w Polsce. Jeden news - i to o konwersji - a komentarze się nie kończą. W GTA 5 jeszcze nie grałem, bo z reguły olewam na maxa wyhypowane gry. Ogólnie ceny używek powinny spaść i prędzej sobie za 50zł kupię na ps3 niż nówkę na ps4. Długo nie ogłaszają dlc. Widać sporo włożyli w te konwersje. GTA 5 nadal jest daleko na mojej liście gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:57, ozoqq napisał:

To pokazuje jak dużo jest pecetowców w Polsce. Jeden news - i to o konwersji (...)


IMO pokazuje tylko tyle, że wielu ludzi wciąż posiada tylko jedną platformę do grania. Niemniej i to się zmienia - ludzie się wzbogacają, mogą sobie pozwolić na więcej. Zaskakująco szybko się zmienia bym powiedział :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować