Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

137 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 08:48, Blutoniumboy napisał:

Kąsolowcy wściekli??


Dlaczego? Ograłem GTA V już prawie rok temu na PS3 i średnio mnie interesuje, że wychodzi na inne platformy. xD Kupię może tylko, gdy stanieje na PS4, żeby zobaczyć normalną trawę i przenieść save z online.

Z kolei GTA V na PC dla takich dzieciaków jak XywkaToy to nie lada gratka. Jak tam XywkaToy? Ile jeszcze poczekasz na te swoje GTA? Ja w międzyczasie pogram sobie w RDR albo Uncharted. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 12:12, aope napisał:

> To pokazuje jak dużo jest pecetowców w Polsce. Jeden news - i to o konwersji (...)

IMO pokazuje tylko tyle, że wielu ludzi wciąż posiada tylko jedną platformę do grania.
Niemniej i to się zmienia - ludzie się wzbogacają, mogą sobie pozwolić na więcej. Zaskakująco
szybko się zmienia bym powiedział :]


Nie dokońca tak jest, osobiście gdyby mnie było stać na to aby mieć obok PC-ta, jeszcze konsole "nowej generacji" czyli Xbox One i PS4 to i tak bym tego nie kupił bo uważam, że rozgrywka na PC jest nieporównywalnie większ niż na Konsolach. W dodatku PC używam od 1998 roku jeśli się nie mylę i dla mnie nie istnieje inne sprzęt do grania niż właśnie komputer.

Z kolei GTA V na PC dla takich dzieciaków jak XywkaToy to nie lada gratka. Jak tam XywkaToy? Ile jeszcze poczekasz na te swoje GTA? Ja w międzyczasie pogram sobie w RDR albo Uncharted. xD

To sobię pograj, ja sobie pogram w 4K i z setkami modyfikacjami a tobie pozostanie ten nieostry obraz z konsoli, nie zapomnij, że w GTA 5 na konsolach było doczytywanie tekstur, tak wiem, na PC też to zapewne będzie ale moderzy to załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:49, Kafar napisał:

dlaczego? ci co maja konsole to juz graja od paru miesiecy;) wiec czemu maja byc wsciekli
na port na pc:)


Może dlatego, że zapłacili 219zł za pół produkt, który konsolach poprzedniej generacji ledwo działał? I jeszcze problemy z instalacją na xboxie (jakieś śmieszne rozwiązania typu instalowanie gry na PENDRIVE, dzięki którym ginęły tekstury i gra się zawieszała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w takich chwilach mam ochote powiedziec: morda. jak maja nas szanowac, jesli sami siebie
> nie szanujemy
>
> tak. dajcie ostrzezenie.

Podpisuję się obiema rękami, takie posty wyrażają jedynie pogardę i nie wnoszą nic do dyskusji.
Co do tematu to było pewne, że wyjdzie na pc i nowe konsole, bo po prostu szkoda przepuścić taką kasę, poziom piractwa nie odstrasza, ludzie którzy piracą i tak by gry nie kupili, bo albo nie mają na to kasy albo wychodzą z założenia, że jak w necie za darmo to po co płacić. Swoją drogą, mimo że staram się trzymać z dala od wojny między konsolami i pc, to jednak widzę jak obie strony plują na siebie, kiedy właściwie nie ma szans żeby ktoś kogoś przekonał do zmiany poglądów. Najpierw konsolowcy kilka lat temu zwiastowali upadek pc gamingu, poziom trollingu i chamstwa w tamtym okresie przekraczał wszelkie normy, szczególnie na zagranicznych forach, a teraz mamy glorious pc gaming master race, który jedzie po słabszej specyfikacji konsol. Kłótnie nic nie dają ale fajnie podnieść sobie ego czy to twierdzeniem, że na pc są porty albo gry pokazują się później etc albo w przypadku pc, że fpsy i rozdzielczość żałosna itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie zaczynacie kolejną wojenkę. Myślę, że konsolowców i tak to nie rusza a wy się po prostu cieszcie, że zagracie w tytuł, na który tyle czekaliście. Szczerze, to mimo iż mam PC, który spokojnie uciągnie GTA 5 to i tak najprędzej ogram go na ps3. To raczej nie będzie tytuł wywołujący dreszcze swoją oprawą. To nie różnica jak między Crysisem 3 konsolowym a pecetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że GTA V ostatecznie ukaże się na PC wiedział każdy, kto choć trochę interesował się cyklem wydawniczym serii. Niemniej jednak na zapowiedź trzeba było czekać dość długo, bo prawie rok od premiery tego tytułu na past genach. Teraz niech tylko zapowiedzą Red Dead Redemption na PC i znowu nie będę miał żadnego powodu, by kupić konsolę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że GTA wychodzi z myślą o graczach komputerowych. Pierw wydają grę dla bezmózgich konsolowców aby ci ją testowali, a R* na przykładzie błędów wydaje świetną wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 13:11, Jurek056 napisał:


No, patrząc na to jakie było GTA IV PC jak je wypuścili to bym polemizował :P
Oby teraz wszystko poszło gładko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 13:11, Jurek056 napisał:

Prawda jest taka że GTA wychodzi z myślą o graczach komputerowych. Pierw wydają grę dla
bezmózgich konsolowców aby ci ją testowali, a R* na przykładzie błędów wydaje świetną
wersję PC.


3/10 jako troll (bo nie taki oczywisty, może rzeczywiście masz swój świat)
0/10 jako najgorszy przykład przedstawiciela GPCGMR, najbardziej przykrej grupy pseudo graczy wypowiadających się w internecie

W każdym razie - nie postarałeś się.

______

http://i.imgur.com/hLYfnHG.jpg - tutaj małe porównanie, rzeczywiście co nieco poprawili. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 07:44, Piotrek_K napisał:

Coz - kolejny logiczny krok. Zobaczymy co sie sprzeda lepiej - PS4/X1 czy PC. Ja stawiam
na to pierwsze, nawet przy rozbiciu na poszczegolne konsole. PCtowcy mocni w gebie, ale
na sprzedaz to sie jednak nie przeklada ;D

Może na PC się sprzeda najgorzej ale za to na tej platformie zagra najwięcej osób :D A największy odsetek piratów będzie pewnie wśród tej grupki co tą śmieszną petycje podpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie można przenieść moją postać z PS3 na PC to kupie, jeśli nie to niech się j***ą.

Jeśli chodzi o hejt osób z starej generacji konsol to można zrozumieć tych którzy kupili konsolę specjalnie dla GTA. Ja akurat do nich nie należę bo kupiłem PS3 dla kilku innych tytułów ekskluzywnych dla tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musztarda po obiedzie... Każdy kto miał zagrać już zagrał, ale przynajmniej skończy się ból doopy. Swoją drogą ciekawe jak tam z optymalizacją i glitchami - na konsolach nie brakowało hakerów a co dopiero na pecetach, hohoho ;)
Kifflom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 14:01, Myszaqu napisał:

Musztarda po obiedzie... Każdy kto miał zagrać już zagrał, ale przynajmniej skończy się
ból doopy.\


Nie do końca :P Ja jeszcze mam 4 przed sobą :D zainstalowana wraz z dodatkiem - czeka na lepsze czasy. Po piątą odsłonę też sięgnę. Mam nadzieję, że dożyję dobrej promocji np. na steamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w wydanej wersji na PC GTA IV miała 2 zakończenia, a nie tak jak w przypadku konsolowców jedno. Pozatym mieliśmy też helikoptery ; ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 12:40, XywkaToy napisał:

To sobię pograj, ja sobie pogram w 4K i z setkami modyfikacjami a tobie pozostanie ten
nieostry obraz z konsoli,

Nie, nie pozostanie mi, bo kupię sobie wersję na PS4 albo PC gdy stanieje parę miesięcy po premierze, ale nie jaram się, bo ograłem tytuł.

Dnia 10.06.2014 o 12:40, XywkaToy napisał:

nie zapomnij, że w GTA 5 na konsolach było doczytywanie tekstur,
tak wiem, na PC też to zapewne będzie ale moderzy to załatwią.

No tak, co chwilę było doczytywanie się tekstur, gra kompletnie niegrywalna, wersja beta xD Prawda, zdarzały się sporadycznie gdy leciało się myśliwcem lub przejeżdżało Bugatti przez miasto, ale to chyba jedyny błąd jaki wpadł mi w pamięć (nie mówię o glitchach typu gate glitch).

Dnia 10.06.2014 o 12:40, XywkaToy napisał:

A ja dziękuje konsolowcom, że przetestowali grę w wersji beta.

1/10, bo odpisuję na twoje posty xD

Piszesz, że gdyby cię było stać na next geny to i tak byś ich nie kupił. Nie stać cię na PS4/Xbone za mniej niż 2 000 zł, a stać cię na PC, który obsłuży GTA V w ultra, 60 FPS i 4k xD Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować