Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

137 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 16:10, Sanders-sama napisał:

To już się w MK9 nagrałeś? O_o

Nie, ale raz, że na razie multi jest niegrywalne a single starczy do czasu a dwa...no multi jest niegrywalne a singiel starczy do czasu :P
Ogólnie to nawet nie mam czasu na jakieś "oczekiwania" bo zaczynam testy duchowego spadkobiercy pewnej prześladowczej sagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, bo przecież wersja PCtowa nie będzie miała własnych błędów, takich jakie miała GTA IV. Wierzysz w to jeszcze?

A poza tym, dżizas, GTA V. Ta gra będzie miała rok w momencie premiery wersji current-genowych. Zamiast jarać się nowym Batmanem, nową grą od Sudy, Platinum czy Blackthornem, ludzie przeżywają kolejny remaster, jednocześnie w innych tematach narzekając na to, że odświeżają Metro czy Last of Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 16:59, Henrar napisał:

A poza tym, dżizas, GTA V. Ta gra będzie miała rok w momencie premiery wersji current-genowych.
Zamiast jarać się nowym Batmanem, nową grą od Sudy, Platinum czy Blackthornem, ludzie
przeżywają kolejny remaster, jednocześnie w innych tematach narzekając na to, że odświeżają
Metro czy Last of Us.

Zawsze mnie rozwala taki komentarz.

No i co z tego że gra ma już rok i na konsolach ludzie sobie w to dawno pograli !? Ja gram DLA SIEBIE, a nie dla mainstreamu, i mody "bo GTA wyszło to muszę TERAZ zagrać bo za rok będą się ze mnie śmiać bo oni już zapomnieli o niej"
No kurna, serio ?

P.S A odświeżone Metro to najgorszy rodzaj wrednego dojenia kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:08, Darkstar181 napisał:

Zawsze mnie rozwala taki komentarz.

No i co z tego że gra ma już rok i na konsolach ludzie sobie w to dawno pograli !? Ja
gram DLA SIEBIE, a nie dla mainstreamu, i mody "bo GTA wyszło to muszę TERAZ zagrać bo
za rok będą się ze mnie śmiać bo oni już zapomnieli o niej"
No kurna, serio ?


Jakbym siebie słyszał ;). Gry mają dawać fun, a nie być wyznacznikiem zajebistości, mody czy czego tam jeszcze. Zresztą, jak ktoś lubi się takimi rzeczami ekscytować, to jego sprawa, tylko nie każdy tak musi to wszystko odbierać.
Co do GTA V to jaram się bardzo, jedna z dłużej oczekiwanych przeze mnie gier. Teraz tylko upgrade kompa i jestem gotowy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:59, Henrar napisał:

A poza tym, dżizas, GTA V. Ta gra będzie miała rok w momencie premiery wersji current-genowych.
Zamiast jarać się nowym Batmanem, nową grą od Sudy, Platinum czy Blackthornem, ludzie
przeżywają kolejny remaster, jednocześnie w innych tematach narzekając na to, że odświeżają
Metro czy Last of Us.

Nie miałem okazji zagrać w GTA . A poprzednie częsci ( i gry podobne jak Watch dogs ) bardzo mi się podobają więc to chyba normalne że czekam . Poza tym każdy chyba gra i czeka na to co go interesuje ;) Mnie np żadna z wymienionych przez Ciebie gier ( no może poza Batmanem ) w ogóle nie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:18, Morrdin napisał:

Nie miałem okazji zagrać w GTA . A poprzednie częsci ( i gry podobne jak Watch dogs )
bardzo mi się podobają więc to chyba normalne że czekam .


Nie ma w tym nic złego, sam czekałem na port na nowe sprzęty (choć grę mam już ograną na PS3 ;P). Ale teraz poczytaj sobie komentarze pod newsami o nowych wersjach gier na current geny (The Last of Us, Metro, Tomb Raider, Mass Effect, coś pewnie jeszcze) gdzie ci sami, którzy port GTA V z ulepszoną grafiką na PC przyjmują ze łzami w oczach pultali się o inne porty z ulepszoną grafiką. Wyszło szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest ten przejaw hipokryzji.
Ktoś nagle zaczął przygodę z konsolami, wcześniej nie grał i chce zobaczyć Metro na PS4. To dostaje grę na PS4.
Czym to się do cholery różni od GTAV na PC?
W każdym przypadku była okazja do zagrania gdzie indziej - dlaczego więc GTA V jest OK, ale Metro już nie? Bo tak? Bo akurat "ja mam taką platformę i gram tylko na niej"?
Albo uznajemy wszystkie remastery, albo nie uznajemy żadnego, także GTAV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 17:40, Henrar napisał:

Albo uznajemy wszystkie remastery, albo nie uznajemy żadnego, także GTAV.

To jest inna sytuacja. Metro wyszło na PC wcześniej, a teraz chcą sprzedać jej ulepszoną wersję także na PC.

Z GTA V jest tak samo ? Nie, nowa wersja wychodzi na konsole nowej generacji i pecety, ale na ps3 i xbox 360 jej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 17:55, Darkstar181 napisał:

To jest inna sytuacja. Metro wyszło na PC wcześniej, a teraz chcą sprzedać jej ulepszoną
wersję także na PC.

Gdyby z kolei nie wyszła (jak Tomb Raider), to pojawiłyby się narzekania, że PCtowców olewają.

Dnia 10.06.2014 o 17:55, Darkstar181 napisał:

Z GTA V jest tak samo ? Nie, nowa wersja wychodzi na konsole nowej generacji i pecety,
ale na ps3 i xbox 360 jej nie będzie

Parafrazując Eternala - wychodzi na PS4 i Xbox One, czyli przecież te same platformy, co PS3/X360.

Więc weźmy tutaj tego nieszczęsnego Tomb Raidera - na niego narzekali. Weźmy remake God of Warów. Weźmy...
MGS HD Collection
Final Fantasy X i X-2 HD
Ratchet and Clank HD
Prince of Persia HD Trilogy
Splinter Cell HD Trilogy
Hitman HD Collection
... i całą resztę tej zgrai. Przy tych się narzeka, ale GTA V ma taryfę ulgową. Dlaczego? To nie jest inna sytuacja. To jest dokładnie ta sama sytuacja, co przy grze Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to niektórzy mają w głowach to ja nie wiem. Naprawdę zadziwia mnie to, ile ludzie mogą dyskutować o tym, kto gra na lepszym kawałku elektroniki. Idźcie sobie może, nie wiem, na przykład POGRAĆ, zamiast pisać durnoty w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tytułów gier, które wymieniłeś trzeba zsumować, by otrzymać sprzedaż GTA V na starych konsolach? No właśnie, to jest odpowiedź dlaczego ta gra wychodzi na PC i next geny. Bo ja i milion innych osób czeka by w tę grę zagrać w bardziej dopracowanej i ulepszonej opcji na platformie, którą sobie wybiorę (oficjalnie wiadomo, że będzie lepsze i to dość znacząco).

Będzie mieć już wtedy rok? I co z tego, gdy jest bardziej grywalna od tysięcy innych, w tym nowych tytułów.

PS. Batman, serio? Mam się tym czymś jarać? :/
Z resztą o gustach nie będę dyskutował, ale racja - lepiej się jarać miernymi gierkami niż topowym tytułem i informacją, na którą wielu czekało. Myślę, że jest wiele lepszych sposobów okazania swej wyjątkowości niż marudzenie na newsa roku w branży gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 19:32, Barnette napisał:

Ile tytułów gier, które wymieniłeś trzeba zsumować, by otrzymać sprzedaż GTA V na starych
konsolach? No właśnie, to jest odpowiedź dlaczego ta gra wychodzi na PC i next geny.
Bo ja i milion innych osób czeka by w tę grę zagrać w bardziej dopracowanej i ulepszonej
opcji na platformie, którą sobie wybiorę (oficjalnie wiadomo, że będzie lepsze i to dość
znacząco).

I co ma do tego sprzedaż? To wciąż remaster, coś, co w innym przypadku jest nazywane skokiem na kasę a tutaj Rockstar jest wychwalany pod niebiosa. Poproszę o logiczne wytłumaczenie, biorąc pod uwagę inne przykłady remasterów, bo ja tu widzę przykład hipokryzji*

Dnia 10.06.2014 o 19:32, Barnette napisał:

Będzie mieć już wtedy rok? I co z tego, gdy jest bardziej grywalna od tysięcy innych,
w tym nowych tytułów.

Doesn''t matter. Nowy Tomb Raider też dla większości był grywalny. I na remastera narzekano. W przypadku MGSa HD narzekania też były. I w przypadku każdego innego remastera, pomijając - co dziwne - Homeworlda i Grim Fandango.

Dnia 10.06.2014 o 19:32, Barnette napisał:

Z resztą o gustach nie będę dyskutował, ale racja - lepiej się jarać miernymi gierkami
niż topowym tytułem i informacją, na którą wielu czekało. Myślę, że jest wiele lepszych
sposobów okazania swej wyjątkowości niż marudzenie na newsa roku w branży gier.

GTA V na PC to news roku? Serio? SERIO? Jeżeli tak, to ta branża właśnie upadła, skoro najbardziej oczekiwanym tytułem jest roczna gra, w którą zagrało miliony ludzi. To już exclusive od Platinum na Xboksa One lub nowy Star Fox na WiiU są większymi wiadomościami od tego.


Ja rozumiem, że ktoś nie ma konsoli i nie chce jej mieć, ale - na potęgę GPCGMR - to nie jest ani najważniejszy news tego roku w branży, ani największy tytuł tego roku.

*

Spoiler

Mi remastery są obojętne, GTAV pewnie kupię ponownie na PS4, ew. na PC. Co nie znaczy jednak, że cała ta otoczka wokół GTAV to przejaw jednej wielkiej hipokryzji ludzi narzekających na remastery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:15, SplitGrave napisał:

Z góry wiadomo, że tak nie będzie, bo rockstar uważa, że to jest zupełnie odnowiona wersja.
Pewnie będzie kosztowała tyle samo co GTA V na ps4/x360 w dzień premiery.


Nie wiem co Rockstar uwaza, ale placic 75 euro za ta sama gre tylko z lepsza grafika to juz przesada, nawet jesli dodadza cos nowego. Naszczescie dowiedzialem sie dzisaj w pracy ze bedzie mozliwosc oddania wersji z PS3 i wymiany na wersje PS4 z doplata 15 euro, tak jak bylo w przypadku innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do końca można GTAV nazwać remasterem, jeżeli powiedzmy pokazuje się gra na daną platformę, a dopiero po jakimś czasie na inną (z pewnymi dodatkami) to czy to taki typowy remaster? Jeżeli mam grę na ios i za jakiś czas dopiero na androida to to jest remaster? Ciężko oczekiwać od ludzi, że kupią sprzęt dla jednego tytułu. Z drugiej strony mamy coś co już było, ale zostaje lekko odświeżone i pojawia się na platformach, na których już było i każą sobie za to płacić pełną cenę, to dla mnie to już nie jest w porządku. Fakt nie przeszkadza mi, że pojawi się jeszcze na nowych platformach i na nich dopłacanie jest jakoś uzasadnione, ale dopłacanie np na tej samej to dla mnie typowy skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, że ciężko to nazwać remasterem, bo to na starszych konsolach obcinali detale i różne efekty. Teraz wyjdą po prostu wersje z wyższymi ustawieniami grafiki. Remaster to prędzej odświeżenie starszej gry, które może nawet wyjść na tę samą platformę, jak poprzednia wersja, niż zwykły port z grafiką dostosowaną do możliwości platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować