Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

137 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 14:03, Ekonochrist napisał:

http://picco.pl/product-pol-1341-Masc-na-bol-dupy.html
MrGregorA polecam! Każdy polak powinien się cały nacierać codziennie.


Nawet nie wiesz o czym mówisz. A co do Twojego pierwszego posta, to cały growy internet podzielił się na ludzi błagających o port na PC i ludzi zaprzeczających, że takowy wyjdzie. Ale jeśli ograniczasz się do stron, gdzie wypowiadają się tylko (ekhm) polaczki, to może Ci to umknęło. eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2014 o 09:48, MrGregorA napisał:

Nawet nie wiesz o czym mówisz. A co do Twojego pierwszego posta, to cały growy internet
podzielił się na ludzi błagających o port na PC i ludzi zaprzeczających, że takowy wyjdzie.


Sa jeszcze tacy ktorzy maja to gdzies, czy wyjdzie czy nie wyjdzie.

Dnia 11.06.2014 o 09:48, MrGregorA napisał:

Ale jeśli ograniczasz się do stron, gdzie wypowiadają się tylko (ekhm) polaczki, to może
Ci to umknęło. eot


Kim sa polaczki? Bo nie znam zadnego miejsca o nazwie polaczkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 12:23, MrGregorA napisał:

hehe :P
dołączasz sie do dyskusji, a nie wiesz o czym jest :P


Po czym wnioskujesz ze nie wiem o czym jest?
Zreszta niezly post, dobra proba wykrecenia sie od normalnej odpowiedzi hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 13:02, TigerXP napisał:

Po czym wnioskujesz ze nie wiem o czym jest?
Zreszta niezly post, dobra proba wykrecenia sie od normalnej odpowiedzi hehe :P


To była odpowiedź, która pasowała jak przeczytasz wcześniejsze posty to będziesz wiedzieć o co chodzi.
Fakt są też ludzie, którzy mają to gdzieś ale ich można wykluczyć z dyskusji bo naturalnie jak mają coś gdzieś to się nie udzielają, jak się udzielają tzn, że albo są ignorantami, albo trollami co znaczy, że można ich pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co narzekać na remastery ? Nie chcesz, nie kupuj. Kupiłem ps3 specjalnie dla tej produkcji(gta V) i nie żałuję. Paradoksalnie na ps3 większość gier jakie ukonczyłem to remastery z ps2 takie jak god of war czy mgsy i cała masa innych świetnych gier, które w hd wyglądają po prostu lepiej i przyjemniej się w to gra niż na leciwym ps2. The Last of US było dla mnie najlepszą grą ubiegłej generacji i chętnie zobaczyłbym ją na ps4 w podbitej rozdzielczości i z większą płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 13:02, TigerXP napisał:

Po czym wnioskujesz ze nie wiem o czym jest?
Zreszta niezly post, dobra proba wykrecenia sie od normalnej odpowiedzi hehe :P


kurcze, nie chce mi sie streszczac, ale po kolei czytaj moje posty w tym temacie, to zaczaisz. Rozpocznij przygode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 16:59, Henrar napisał:

A poza tym, dżizas, GTA V. Ta gra będzie miała rok w momencie premiery wersji current-genowych.
Zamiast jarać się nowym Batmanem, nową grą od Sudy, Platinum czy Blackthornem, ludzie
przeżywają kolejny remaster, jednocześnie w innych tematach narzekając na to, że odświeżają
Metro czy Last of Us.


Nie mam Xboxa i nie będę miał, a w GTA V chciałbym zagrać. Nie było do końca pewne, że ta gra na PC wyjdzie, w każdym temacie o tym na gramie ludzie się przekrzykiwali:

"tylko idiota myśli że to nie wyjdzie na PC!"
"rockstara interesują tylko konsole, bo na PC jest piractwo, odpuśćcie sobie!"

Teraz ogłosili, że jednak będzie na PC, to ludzie są zadowoleni. Proste. Jaram się grami, które mnie interesują, a nie każdą durną nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 17:38, Niflheim napisał:

Nie ma w tym nic złego, sam czekałem na port na nowe sprzęty (choć grę mam już ograną
na PS3 ;P). Ale teraz poczytaj sobie komentarze pod newsami o nowych wersjach gier na
current geny (The Last of Us, Metro, Tomb Raider, Mass Effect, coś pewnie jeszcze) gdzie
ci sami, którzy port GTA V z ulepszoną grafiką na PC przyjmują ze łzami w oczach pultali
się o inne porty z ulepszoną grafiką. Wyszło szydło z worka.

No takie zachowanie cięzko zrozumieć czy to konwersja GTA na pc czy nowa wersja jednej z tych gier na current geny to w sumie podobna sprawa tylko dotycząca innych gier . Dla mnie tam nie ma przeszkód jak komuś to nie pasuje to nie kupuje a dzięki temu że gra wychodzi na kolejne platformy jest szansa że więcej ludzi ją ogra i doceni ( bo takie gry jak The Last of us to gry wybitne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2014 o 13:27, MrGregorA napisał:

kurcze, nie chce mi sie streszczac, ale po kolei czytaj moje posty w tym temacie, to
zaczaisz. Rozpocznij przygode!


A czy ja prosilem o jakies streszczenie? Zreszta dalej nie wiem po czym wnioskujesz ze nie wiem o co chodzi w debacie? Ale jak chcesz przekrecac kota ogonem to spoko, twoje prawo.
I kolejny wymijajacy post, oj nie ladnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ten "bul d*py konsolofcuw" :]
Ciężko tego nie zauważyć, bo na każdym forum tematycznym jest to samo, więc nikogo nie powinno to dziwić :P

Dla mnie info do przewidzenia i ciesze się, że wyjdzie jeszcze w tym roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie prosiłeś, ale chyba potrzebujesz. wnioskuje po tym: "Kim sa polaczki? Bo nie znam zadnego miejsca o nazwie polaczkowo." Skonczmy ten niepotrzebny i przedłuzajacy sie offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem tej wojny Konsola vs. PC...

Osobiście jeśli chodzi o gry jestem typowym graczem konsolowym, ale nie rozumiem jednego... wszyscy tutaj są fanami gier i wszyscy tworzymy pewną społeczność graczy. To takie ważne kto na czym gra? szczerze mówiąc nie wydaje mi się... czasem tylko szkoda, kiedy znajomy gra na pc, czy innej konsoli niż Ty, bo po prostu nie macie możliwości wspólnego zagrania w dany tytuł w danym momencie... i tyle.

Osobiście GTA V kupiłem w dzień premiery na PS3 i cieszę się, że zagram na PS4, ale nie rozumiem dlaczego ktoś może hejtować wersję na PS3 czy x360... ludzie zagrali wcześniej i już, a niektórym z tego powodu żal dupę ściska. Nikt Wam też nie zabronił iść do sklepu, wydać parę stówek na konsole, żeby zagrać wcześniej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakieś szczegóły o edycji PC?

edit: a co mi tam:
o co chodzi z tym golem? W co drugim newsie ktoś wspomina o nim, wiem co to za strona, ale co was tam tak zwaśniło wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować