Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wakacyjny konkurs gram.pl!

210 postów w tym temacie

Ja cie no wszyscy gadaja jakie maja pomysly.Ja zrobilem z ... ups mało sie nie wygadalem ;) Najlepiej to miec jakiś oryginalny pomysł. A jak ktoś nie lubi ps2 to przecie nie musi brać udzialu :] (bo ja wezme)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ze gdy bym szybciej pojechal na playu w formułie 1to bym wygrał tego playa( zabrakło 5 setnych sekund) a konkurs byl w multikinie i wygralem jakas gre na playa chociaz go nie mam :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip92: Konkurs jest organizowany przez CDP wiec watpie zeby nagroda kiedys (w byle jakim konkursie) byl np. Oblivion ktorego wydaje Cenega xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to malo sprawiedliwe a nawet kretynskie robic taki konkurs w sumie w srodku wakacji. Ja juz jestem po urlopie i ciekawe jak mam teraz robic te zdiecia :P A modyfikacja zdiecia to nie to samo co zdiecie .... Moge przerobic w P czy innym programie i dac zdiecia z 45r a nie z wakacji i beda giciorsko wygladac. Troche to malo ograniczone w tym konkursie i moze wygrac gosc co ma dobry sprzet i dobre umiejetnosci graficzne w roznych programach a nie osoba ktora miala ciekawy pomysl na zdiecie i je zrobila :/

Poza tym po co komu takie zlomo-psostwo .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:08, Geriko napisał:

Poza tym po co komu takie zlomo-psostwo .... :P

PS2 RULEZ - Im wiecej czasu spędzem przy tej konsolce tym bardziej jestem za nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha - konkurs trwa do 31-08 czy 30-09 ? - bo ludzie róźnie wakacje mają....i nie wiem do kiedy mogę nadsyłać foto...
PS: znów jestem brygadzistą - JUPIKAJEJ !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:15, Evil Khan napisał:

acha - konkurs trwa do 31-08 czy 30-09 ? - bo ludzie róźnie wakacje mają....i nie wiem do kiedy
mogę nadsyłać foto...


Konkurs trwa do 31 - Sierpnia - 2006 roku! :)
Brygadzista to najfajniejszy stopień ;) Mimo wszystko cieszę się z Delegata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:19, Riikku napisał:

Kurde jakbym miał jakiś program do tworzenia to zrobiłbym bo mam świetny pomysł;/



A po co Ci program do tworzenia?:)

Wystarczy aparat, np. taki w komórce.. I pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:19, Riikku napisał:

Kurde jakbym miał jakiś program do tworzenia to zrobiłbym bo mam świetny pomysł;/

To jest konkurs na zdjęcie, a nie na przeróbkę zdjęcia... Robisz zdjęcie aparatem po czym zapisujesz je na kompie i wio na maila CDP!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:09, Soleila napisał:

No nie wytrzymam. :)

Konkurs wystartował na początku lipca.
Polega na zrobieniu zdjęcia.

Coś jeszcze wyjaśnić sir Geriko?:>


Dla mnie to nadal kretynizm. No przepraszam konkurs wakacyjny na zdiecie a oglaszany jest 7 lipca. Ja np. bylem 5-20 lipca na urlopie. I dowiedzialem sie onim po 20 wiec stad moja wypowiedz. Jezeli konkurs jest wakacyjny to powinien byc ogloszony przed wakacjami lub na samym poczatku czyli koncowka czerwca max 1 lipca. Nagroda i tak mnie nie interesuje choc chetnie bym sie pobawil. Jednak teraz to nie ma sesu bo wakacyjnego zdiecia z pracy nie bede robil :P

Poza tym wiekszosc mojej wypowiedzi dotyczyla regulaminu i jego niescislosci a nie samego terminu konkursu ale to juz tak mimochodem wspomne :P Poza tym wiecej rzeczy nie trzeba mi wyjasniac .... no moze kiedy w koncu bedzie edytor do H5 :(

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geriko: a co stoi na przeszkodzie zrobienia zdjęcia wakacyjnego z pracy? ważne żeby było słońce, pogoda, albo chmury i deszcz liczy się pomysł, nie? w pracy też mozna spokojnie zrobić wakacyjne zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 09:38, ldob napisał:

Geriko: a co stoi na przeszkodzie zrobienia zdjęcia wakacyjnego z pracy? ważne żeby było słońce,
pogoda, albo chmury i deszcz liczy się pomysł, nie? w pracy też mozna spokojnie zrobić wakacyjne
zdjęcie :)



Chyba nie bardzo o to chodzi tworcom konkursu. Chodzi im o widoczki plaze ladne sloneczko i logo gram.pl :)
Przeciez sama nazwa wskazuje zdiecia wakacyjne robione sa nawakacjach, na wyjezdzie, czesto w plenerze.
W sumie juz mi chodzilo kilka pomyslow na zdiecia zrobione z balkoniku lub na rowerku w parku w weekend no ale to nie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kotś tu chyba nie zrozumiał regulaminu "Tematyka zdięc dowolna" a pozatym co chwlie ktoś mówi ze zrobi coś z klocków lego itd itp wiec mozna sie domyslić że nie chodzi o wakcyjne zdiecie tylko ten konkurs jest z okazji wakacji...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować