Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014: Dead Island 2 nie powstaje w Techlandzie. Jest oficjalne ogłoszenie

10 postów w tym temacie

Trailer genialny, szkoda że nie odpowiada za nią techland ;/ ciekawi mnie jeszcze czy będą kontynuowane losy bohaterów z jedynki i czy save''y z jedynki będzie można załadować do dwójki jak np w ME :D (wątpię ale fajnie by było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trailer genialny, szkoda że nie odpowiada za nią techland ;/ ciekawi mnie jeszcze czy
> będą kontynuowane losy bohaterów z jedynki i czy save''y z jedynki będzie można załadować
> do dwójki jak np w ME :D (wątpię ale fajnie by było).
Ale ty wiesz że oni zginęli więc to nie możliwe zagraj w riptide to będziesz wiedział zamienili się w zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 14:58, PrototypX12 napisał:

Ale ty wiesz że oni zginęli więc to nie możliwe zagraj w riptide to będziesz wiedział
zamienili się w zombie

Dzięki za spoiler (bo nie grałem w Riptide ) i jakim cudem? Przecież oni mieli antyciała na tego wirusa? Czyżby on zmutował (wirus )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do korzeni:) Tam gdzie ma być robione, tam właśnie trafia. Trailer jest kozacki. Zrobiony z jaj.m:). Nic tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano bo Techland pracuje nad Dying Light i w sumie zastanawiam się, czy czasem nie prezentować się on będzie o wiele lepiej niż Dead Island 2. Po ograniu kilku minut bety na PGA gra mi się spodobała i traktowałem ją jako właśnie Dead Island 2. Już nie wspominając o tym, że na trailerach prezentuje się wyśmienicie jako połaczenia tego, co dobre w DI i Mirror''s Edge... A w dodatku ciekawy jestem jak będzie nocą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować