Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zainteresowany Wii?

34 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 17:17, MonkOfWar napisał:

Tak. I nie.
Będzie niewąpliwie wesoło usłyszeć naszego Barbarzyńcę, drącego się "Wiiiiiiii! Giń, pomiocie
diabelski ty, nu!". Jeśli założyć, że na konsoli pojawiłaby się konwersja którejś z obecnych
gier, to tylko Diablo na to pozwoli. Bo nie widzę tam ani którejś ze strategii, ani WoWa.


mylisz się jakoś kiedyś nikt nie wierzył że Starcraft można dać na konsole i co? Starcraft: Ghost i wszyscy padli z wrażenia (wiem wiem że tej gry jeszcze nie ma ale...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma się co gorączkować. Jak blizzard się czymś interesuje, to pierwsza gra pojawi się za 6 do 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:24, Ponet napisał:

mylisz się jakoś kiedyś nikt nie wierzył że Starcraft można dać na konsole i co? Starcraft:
Ghost i wszyscy padli z wrażenia (wiem wiem że tej gry jeszcze nie ma ale...)


A jaki związek ma Starcraft PC z tym niedoszlym konsolowym? :| Po za światem i tytulem - żadnego. Ghost mial byczupełni innym gatunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ufam blizzowi i oni nawet na konsole zrobią super gre. Nawet jak to będzie bezmózga napierdalanka to itak bedzie to najlepsza bezmózga napierdalanka w historii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 20:05, Abi Dalzim napisał:

Lepiej wzięli by sie za robienie Diablo 3 na blaszaki, a nie w jakieś konsole im sie zachciało
wchodzić ;D



ty egoisto ;p konsolowcy tesh ludzie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:48, Inki napisał:

> Lepiej wzięli by sie za robienie Diablo 3 na blaszaki, a nie w jakieś konsole im sie zachciało

> wchodzić ;D
ty egoisto ;p konsolowcy tesh ludzie chyba...

konsole malutkie i tak sie nie zmieszczą.... moga co najwyżej zrobić gre na konsole poprzedniej genracji (bo dzisiejsze next-geny zwyczajnie nie zdąża przed premierą ich następców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować