Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 z nowym trailerem! Zapowiedź na QuakeConie!

20 postów w tym temacie

Nareszcie nie sądziłem że doczekam tej chwili. Teraz wystarczy poczekać na zapowiedź i na pewno w pierwszym trailerze zobaczymy edycję kolekcjonerską i zapowiedź całej masy DLC. Jak ja ich nie cierpię!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm - az ciarki przeszly :P - tylko widze, ze to nie bedzie doom 4, a po prostu doom
> :D Czyzby, modny ostatnio, restart serii?

Gdzieś ty się tu przestraszył :D chyba dla żarciku to przytoczyłeś. Nie mniej jak już gdzieś id pisał ta cześć będzie bardziej na akcje nastawiona niż na horror jaki był w 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:15, Renchar napisał:

Gdzieś ty się tu przestraszył :D


Nie sądzę, by tu o strach chodziło, tylko o dreszczyk emocji.

Dźwięk otwieranych drzwi identyczny jak w oryginale. Podoba mi się pomysł z odejściem od konwencji horrorowatej (czy horroropodobnej), jaką zaserwowano nam w trójce. Jeśli rzeczywiście będzie to powrót do korzeni, to ja bardzo chętnie przytulę jeden egzemplarz. Kto wie, może nawet IDDQD, IDKFA i IDNOCLIP zadziałają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:34, Dandzialf napisał:

No i ten news zmiótł wszystko to, co pokazano na tegorocznym E3...


Dla mnie to jeden z dwóch tytułów, na które teraz czekam z niecierpliwością. Drugi (Battlefield Hardline) wprawdzie pokazano wcześniej, ale to detal ;)

A powrót do czasów "nastoletnich", kiedy tłukło się DOOMa - bezcenny. Pamiętam, że miałem ogromnego pietra przy walce z Cyberdemonem. Za pierwszym razem gdy go zobaczyłem, uciekłem w panice, a potem bałem się wyjść z pomieszczenia, w którym zaczyna się poziom :D Nie wiem czemu, ale zdecydowanie wydawał mi się straszniejszy, niż Spiderdemon. Ech, to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk otwieranych drzwi już jest, brakuje jeszcze metalowo-rockowego soundtracku ;) Mam nadzieję, że wrócą do korzeni i znowu będzie można miło i bezmyślnie pozabijać trochę demonów na księżycach Marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dźwięk otwieranych drzwi już jest, brakuje jeszcze metalowo-rockowego soundtracku ;)
> Mam nadzieję, że wrócą do korzeni i znowu będzie można miło i bezmyślnie pozabijać trochę
> demonów na księżycach Marsa.
Haha, też poznałem ten dźwięk. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przeciez nie nasralem w gacie ... chodzilo o caly feeling "budowania" stwora z "metalu i ciala", uzyte kolory, warkniecia potwora, ciezkie kroki no i slepia wpatrujace sie w ofiare :D Czego, jak czego, ale klimatu takiej "trojce" nie mozna odmowic, a po tym, jakkolwiek skromnym, filmiku, poczulem, ze potwor idzie po mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom zawsze pchał grafikę do przodu za czasów Carmacka i pozostałej starej gwardii. Teraz zapowiada się na standardowy shooterek ktory w świat grafiki 3d nic nie wprowadzi. Odnosze wrażenie, że będzie w tyle. Niestety nie robi tej gry "to" id software które podziwiałem od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to klasyczny shotter tylko strzelanka z modyfikacjami broni i jakimiś wszczepami dla bohatera dzięki czemu będzie szybciej biegał lub coś w tym stylu czyli kaszanka zobaczycie. A to wszystko przez Bethesde.

Ktoś tu napisał, że id tech 5 to jeden z najgorszych silników, ale to nie prawda, z modyfikacjami jest całkowicie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 01:03, hydzior napisał:

Doom zawsze pchał grafikę do przodu za czasów Carmacka i pozostałej starej gwardii. Teraz
zapowiada się na standardowy shooterek ktory w świat grafiki 3d nic nie wprowadzi. Odnosze
wrażenie, że będzie w tyle. Niestety nie robi tej gry "to" id software które podziwiałem
od lat.


Niestety, Rage udowodnił, że dawne id odeszło bezpowrotnie (beznadziejnie liniowe mapy, wszechobecne niewidzialne ściany, ślamazarne tempo poruszania się bohatera etc.), a zważywszy na fakt, że trzon starej ekipy ponoć odszedł z pracy na początku stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O idtech 5? Niedobrze, rage nie poprawili , trzeba się dwa dni bawić aby tekstury nie ginęły, wolfentetin nie poprawiany, doom 4 pewnie też nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 10:15, Principes napisał:

Niestety, Rage udowodnił, że dawne id odeszło bezpowrotnie (beznadziejnie liniowe mapy,
wszechobecne niewidzialne ściany, ślamazarne tempo poruszania się bohatera etc.), a zważywszy
na fakt, że trzon starej ekipy ponoć odszedł z pracy na początku stycznia...

Jedna sprawa w ID software już nie ma tej starej gwardii - czyli twórców pierwszego doom''a. A druga to, że Wolfenstein jest tak dobry tylko i wył. dlatego, że odpowiedzialni za niego są twórcy Escape from Butcher Bay oraz The Darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nowego Fallout''a. Już dostaliśmy Wolfensteina, więc kolejny chacken-fps pod rząd to nie zbyt dobry pomysł. Chyba, że najpierw betesiaki popromują nowe konsole i dadzą czas twórcą do zrobienia Fallout''a - chociaż wiemy, że nadal pracują nad Pillars of Eternity, meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować