Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Walka wygląda praktycznie jak w poprzednich częściach, czyli znowu ich gadanie o arpg i podejściu taktycznym to brednie. Skoro premiera blisko to mogliby już w końcu pokazać interfejs na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buheh grasz w RPG-i na grafiki ? Lepsza grafika to gorzej dla RPG-a, bo więcej obciąża kompa a po drugie można pogorszyć wątek fabularny. Wcale a wcale nie podoba mi się to. Wygląda na to, że BioWare poszło po wodotryski zamiast stawiać na fabułę jak z Dragon Age: Początek. Coś czuję kolejny shit po DA2. Nawet pachnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:07, vegost napisał:

Buheh grasz w RPG-i na grafiki ? Lepsza grafika to gorzej dla RPG-a, bo więcej obciąża
kompa a po drugie można pogorszyć wątek fabularny. Wcale a wcale nie podoba mi się to.
Wygląda na to, że BioWare poszło po wodotryski zamiast stawiać na fabułę jak z Dragon
Age: Początek. Coś czuję kolejny shit po DA2. Nawet pachnie tak samo.


Nie, nie gram dla grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już znany skład 8 kompanów: http://dragonage.wikia.com/wiki/Companions_(Inquisition)
Nie ma jeszcze pewności czy jakiś 9 się nie pojawi, ale póki co wygląda na to, że to jest prawdopodobnie całość. Oprócz nich będą też różne postacie, których gracz nie będzie mógł kontrolować, ale będą obecne w twierdzy i w niektórych wątkach (np. Cullen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:09, Ecko09 napisał:

Nie, nie gram dla grafiki.

Teraz od EA grafiki gorszej nie dostaniesz, bo to niemożliwe u nich. Ale gry od nich zawsze są crapami, więc nie oczekuj cudów. Ja nie wierzę w BioWare już po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:12, Arcling napisał:

Jest już znany skład 8 kompanów: http://dragonage.wikia.com/wiki/Companions_(Inquisition)
Nie ma jeszcze pewności czy jakiś 9 się nie pojawi, ale póki co wygląda na to, że to
jest prawdopodobnie całość. Oprócz nich będą też różne postacie, których gracz nie będzie
mógł kontrolować, ale będą obecne w twierdzy i w niektórych wątkach (np. Cullen).

Nie miało być 9? Brakuje chyba jeszcze łotrzyka walczącego dwoma sztyletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:19, Martius0 napisał:

Nie miało być 9? Brakuje chyba jeszcze łotrzyka walczącego dwoma sztyletami.

Dlatego napisałem, że nie ma jeszcze pewności. Na chwilę obecną nigdzie nie widać było tej 9 postaci na żadnym trailerze czy gameplayu. Nie jest wykluczone, że jeszcze się pojawi, bo na razie mamy tylko 2 rogue, podczas gdy wojów i magów jest po 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:12, Arcling napisał:

Jest już znany skład 8 kompanów: http://dragonage.wikia.com/wiki/Companions_(Inquisition)
Nie ma jeszcze pewności czy jakiś 9 się nie pojawi, ale póki co wygląda na to, że to
jest prawdopodobnie całość. Oprócz nich będą też różne postacie, których gracz nie będzie
mógł kontrolować, ale będą obecne w twierdzy i w niektórych wątkach (np. Cullen).


Eee...ale tam nic nie ma....

@vegost

Ja tam uwielbiam gry od Bioware''u, ale zauważyłem już jakiś czas temu, że na necie wszystko co związane z EA jest hejcone dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 17:07, Ecko09 napisał:

Eee...ale tam nic nie ma....

Z jakiegoś powodu drugi nawias jest poza linkiem. Wystarczy go dodać i jest. Jak by tam mogło nic nie być, jak Dragon Age Wikia to jedno z głównych źródeł informacji o serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to będzie prawdopodobnie ostatnia szansa ode mnie dla Bioware''u . Zapowiada się dla mnie wyśmienicie nawet lepiej od wieśka 3 ale po ich ostatnich " dokonaniach " nie mogę jednak w 100% powiedzieć że to będzie dobra gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 17:07, Ecko09 napisał:

Ja tam uwielbiam gry od Bioware''u, ale zauważyłem już jakiś czas temu, że na necie wszystko
co związane z EA jest hejcone dla zasady.


Naucz się odmiany i dopiero pisz coś na forum. Bo pisanie zdań typu "jest hejcone dla zasady" wzbudza śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 18:00, sylwasss napisał:

Naucz się odmiany i dopiero pisz coś na forum. Bo pisanie zdań typu "jest hejcone dla
zasady" wzbudza śmieszność.

Nie bardziej jak twój bul tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 18:17, Zgreed66 napisał:

Nie bardziej jak twój bul


Hahaha. Kolejny co to w słowie Bóg robi trzy błędy :D Naprawdę tak czytam te forum i coraz bardziej uświadamiam sobie że nie ma tu już czego szukać. Normalny (nie dzieci) userów można policzyć na palcah ręki emerytowanego drwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 19:11, sylwasss napisał:

Hahaha. Kolejny co to w słowie Bóg robi trzy błędy :D

Żebym jeszcze musiał pisać, że to specjalnie zerznięte od bula...
Tak samo jak z "palcah" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie odpisuj mi już. Wystarczająco dobrze się zbłaźniłeś. A to że omyłkowo dałem palcah zamiast palcach. No cóż szybko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 17:07, Ecko09 napisał:

/.../ wszystko co związane z EA jest hejcone dla zasady.


EA dla zasady kopie graczy w rzyć (głównie przy większych premierach), aż dziwne, że niektórzy nie są z tego zadowoleni, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 20:10, Shinigami napisał:

EA dla zasady kopie graczy w rzyć (głównie przy większych premierach)


Niby w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować