Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2014 o 02:07, Sipso napisał:

A co do multiplayera - ja z pewnością będę chętny.

Origin ID: Reguliusz

Wieczorem albo w poniedziałek zaakceptuję, jak będę miał dostęp do stacjonarnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że pora pobawić się znowu z Keep''em skoro premiera za rogiem. Ciekawostką jest to że strona nie wykryła mojej postaci z DA:O ale z DA2 już wykryła.. Wszystkie dane sczytała oczywiście o DLC czy osiągnięciach. Niby nic wielkiego no ale zawsze trochę to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam do ludzi którzy już z Keep trochę czasu spędzili. W kategorii z historią elfów z DA:O, jeśli dobrze pamiętam to ja miałem tak że

Spoiler

ten elfi opiekun którego imienia nie pamiętam, walczył ze mną kiedy ja broniłem pani lasu z wilkołakami i później jego uczennica została opiekunką. To która to wersja jest? "udzielono poparcia wilkołakom"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 17:43, Noma napisał:

Takie pytanie mam do ludzi którzy już z Keep trochę czasu spędzili. W kategorii z historią
elfów z DA:O, jeśli dobrze pamiętam to ja miałem tak że

Spoiler

ten elfi opiekun którego imienia
nie pamiętam, walczył ze mną kiedy ja broniłem pani lasu z wilkołakami i później jego
uczennica została opiekunką. To która to wersja jest? "udzielono poparcia wilkołakom"?


Spoiler

"Brokered peace" gdybyś udzielił poparcia wilkołakom to wybiłbyś elfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sobie posłuchałem co tam Varric powie i zrozumiałem że to nie to bo właśnie było powiedziane jak to

Spoiler

niby wybiłem elfy.


Tak jeszcze zapytam, co z urną Andrasty? Keep ma tylko wybór czy
Spoiler

zatrułem urnę czy nie.. [nie rozumiem o co chodzi nawet bo takiego czegoś nie było] jeśli dobrze pamiętam to mogliśmy tylko wybrać czy chcemy pozwolić temu badaczowi mówić o lokalizacji urny czy go zabić i zostawić urnę w spokoju..



Czy ja coś ustawiłem źle czy Varric po prostu nie mówi o wydarzeniach z DLC w obu częściach gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. Co do urny Andrasty. Jeżeli przystałeś na propozycję tych wyznawców smoka to mogłeś zatruć urnę, co powodowało spięcia z częścią towarzyszy. Decyzja czy zabrać brata Genitiviego do świątyczni czy nie, nie ma znaczenia.
2. Varric nie opowiada o wszystkich wydarzaniach, o których możesz zdecydować w The Keep, tylko o tych najważniejszych, więc nie opowiada również o DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja mam pewne obawy co do DA:I. Wszędzie w internecie jest spam, recenzje, kampania reklamowa i już ludzie dużo wcześniej wrzucają materiały z gry. Kupiłem DA:I na Xboxa 360 i nigdzie materiałów z tej konsoli nie mogę znaleźć. Nawet jak trafi się filmik porównujący grafikę to jest wyłącznie PC/Xbox One/PS4. Grafiką właściwie się nie martwię, bo najbardziej zależy mi żeby gra chodziła płynnie...no, ale też nie chciałbym żeby wyszedł z tego jakiś crap. Ktoś z Was słyszał bądź może dokopał się do jakiś materiałów z wersji na stare konsole? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 19:48, Siupson napisał:

Witam serdecznie. Ja mam pewne obawy co do DA:I. Wszędzie w internecie jest spam, recenzje,
kampania reklamowa i już ludzie dużo wcześniej wrzucają materiały z gry. Kupiłem DA:I
na Xboxa 360 i nigdzie materiałów z tej konsoli nie mogę znaleźć. (...)


Z wersji na X360.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL9w4FCFqjVxBzua2VclxXvq7EA0Oh3xln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 21:39, Dandzialf napisał:

> Witam serdecznie. Ja mam pewne obawy co do DA:I. Wszędzie w internecie jest spam,
recenzje,
> kampania reklamowa i już ludzie dużo wcześniej wrzucają materiały z gry. Kupiłem
DA:I
> na Xboxa 360 i nigdzie materiałów z tej konsoli nie mogę znaleźć. (...)

Z wersji na X360.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL9w4FCFqjVxBzua2VclxXvq7EA0Oh3xln


Serdecznie dzięki! Działa płynnie to najważniejsze, źle też nie wygląda, właściwie jedno co trochę drażni to te świecące włosy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że aby mieć na PC angielskie napisy, trzeba zaopatrzyć się w zachodni klucz, bo wersja PL takiej opcji nie zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co jest ten Dragon Age Keep? Czy trzeba tego używać, jeżeli chce się zaimportować/wybrac decyzje z poprzednich cześci? Czy można to zrobić już z poziomu Inquisition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 22:35, leartist napisał:

Po co jest ten Dragon Age Keep? Czy trzeba tego używać, jeżeli chce się zaimportować/wybrac
decyzje z poprzednich cześci? Czy można to zrobić już z poziomu Inquisition?


Musisz Keep użyć jak chcesz importować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 02:52, leartist napisał:

Czy to ze mną coś nie tak, czy ten keep jest nieintuicyjny? Jak stworzyć włąsnego bohatera,
nie wybierać juz gotowego?

Nie da się, możesz najwyżej importować wygląd z zapisanego na serwerze sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno grę można już od wczoraj uruchamiać, chyba, że polska wersja będzie miała jakieś regionalne restrykcje w tej gestii. Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 13:37, Sipso napisał:

Podobno grę można już od wczoraj uruchamiać, chyba, że polska wersja będzie miała jakieś
regionalne restrykcje w tej gestii. Oby nie.

ooo to fajnie, pozostajec czekać ,dzieki za odpowiedź :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jedynym który zamawiał na Origin''ie prosto żeby mieć edycję Delux? [mówię o wersji na PC oczywiście]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować