Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Wyłączenie w Origin opcji Origin w grze może poprawić "płynność" - wyczytane na innym forum.

Podsumowując języki w (naszym regionie) to audio angielskie i napisy polskie lub rosyjski ? Troche wstecz ale to nie nowość i straszak przed tanimi kluczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ze śmiesznostek: skok i rozmowa pod tym samym przyciskiem, oto efekty. ;d
Na szczęście wystarczy wykonać jakiś atak, by wszystko wróciło do normy.

20141119210651

20141119210737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego znowu popełniono podstawowy bład i usunięto bazową możliwość skorzystania z napisów w języku angielskim? Dlaczego język polski nie jest dodany do gry na osobnej płytce lub instalowany osobno?
Czy taka "polonizacja'''' uniemożliwi nam pobieranie,instalowanie,korzystanie z wszystkich DLC ?
Kupiłem grę w przedsprzedaży mając nadzieję że polski wydawca nauczony doświadczeniami z poprzednich wydań Dragon Age lub Mass Effect zrobi to wydanie po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:08, AlSandro napisał:

Dlaczego znowu popełniono podstawowy bład i usunięto bazową możliwość skorzystania z
napisów w języku angielskim? Dlaczego język polski nie jest dodany do gry na osobnej
płytce lub instalowany osobno?

Bo jest to wydanie w Polskie i na taki język zostało zlokalizowane. A usuniętą je po to by na zachodzie nie kupowali tańszych kluczy z polski.

Dnia 19.11.2014 o 21:08, AlSandro napisał:

Czy taka "polonizacja'''' uniemożliwi nam pobieranie,instalowanie,korzystanie z wszystkich
DLC ?
Kupiłem grę w przedsprzedaży mając nadzieję że polski wydawca nauczony doświadczeniami
z poprzednich wydań Dragon Age lub Mass Effect zrobi to wydanie po ludzku.

Jakim to doświadczeniem, Oprócz ME2 gdzie przez ich lenistwo nie było jakiegoś DLC nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:13, ZubenPL napisał:

> Dlaczego znowu popełniono podstawowy bład i usunięto bazową możliwość skorzystania
z
> napisów w języku angielskim? Dlaczego język polski nie jest dodany do gry na osobnej

> płytce lub instalowany osobno?
Bo jest to wydanie w Polskie i na taki język zostało zlokalizowane. A usuniętą je po
to by na zachodzie nie kupowali tańszych kluczy z polski.
> Czy taka "polonizacja'''' uniemożliwi nam pobieranie,instalowanie,korzystanie z
wszystkich
> DLC ?
> Kupiłem grę w przedsprzedaży mając nadzieję że polski wydawca nauczony doświadczeniami

> z poprzednich wydań Dragon Age lub Mass Effect zrobi to wydanie po ludzku.
Jakim to doświadczeniem, Oprócz ME2 gdzie przez ich lenistwo nie było jakiegoś DLC nie
było żadnych problemów.

Jeżeli nie wiesz jak było z dlc do wszystkich wspomnianych gier to po pierwsze , sprawdź na strone gram każdy tytuł z osobna , potem na stronie Bioware a później bądź ''''ważny''''.
Nikt mnie nie zapytał czy chcę tanio bo to krajowy bubel czy jestem gotowy kupić drożej ale wyrób pełnowartościowy. Ja chcę wyrób pełnowartościowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to po prostu kraj 3 świata.

Wszyscy kupują z meksykańskiego Origina. Tam dostaje się wersję multi deluxe za cenę niższą niż u nad podstawowa na polskim Originie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:24, AlSandro napisał:

Jeżeli nie wiesz jak było z dlc do wszystkich wspomnianych gier to po pierwsze , sprawdź
na strone gram każdy tytuł z osobna , potem na stronie Bioware a później bądź ''''ważny''''.
Nikt mnie nie zapytał czy chcę tanio bo to krajowy bubel czy jestem gotowy kupić drożej
ale wyrób pełnowartościowy. Ja chcę wyrób pełnowartościowy .

Ma oba poprzednie dragon age z wszystkimi DLC i żadnych problemów nie miałem więc wyjaśnij mi o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuben nie wiesz wszystkiego np o wydaniach Mass Effect. Nie będę pisał do Ciebie tylko dlatego że nie mając pełnych informacji próbujesz się ''''produkować'''' na forum. Nie bawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:30, AlSandro napisał:

Zuben nie wiesz wszystkiego np o wydaniach Mass Effect. Nie będę pisał do Ciebie tylko
dlatego że nie mając pełnych informacji próbujesz się ''''produkować'''' na forum. Nie
bawi mnie to.

No tu akurat nie wiem bo w żadnego ME nie grałem, też nie widzę sensu tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zuben
Nie wszystkie dlc do Dragon Age były dostępne oficjalnie w Polsce. Część polonizacji była zrobiona przez graczy.
Tak dyskusja z Tobą to ''''czysta przyjemność''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:32, ZubenPL napisał:

No tu akurat nie wiem bo w żadnego ME nie grałem, też nie widzę sensu tej dyskusji.

Ale dobrze napisałeś. ME 3 nie miał problemu z DLC. Tylko jedynka z Bring Down The Sky i dwójka.
Cała reszta jak ME 3, DA II. Nie ma problemu, bo problemem był dubbing. Nikomu się go nie chciało nagrywać do DLC.

Swoją drogą leżę na glebie i zwijam się ze śmiechu jak obok siebie jest "pełnowartościowy produkt" i DLC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:36, AlSandro napisał:

Nie wszystkie dlc do Dragon Age były dostępne oficjalnie w Polsce. Część polonizacji
była zrobiona przez graczy.
Tak dyskusja z Tobą to ''''czysta przyjemność''''.

Były dostępne w Polsce tylko nie miały polonizacji bodajże golemy, leliana i to z morrigan ale to nie zmienia faktu że działały bez problemu z polską wersją gry.

@Zgreed66 Raczej wynikało to z kiepskiego wsparcia dla polski jakie wtedy miało EA. A RPGów nie lokalizują już bo wykalkulowali że się im nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:38, ZubenPL napisał:

@Zgreed66 Raczej wynikało to z kiepskiego wsparcia dla polski jakie wtedy miało EA. A
RPGów nie lokalizują już bo wykalkulowali że się im nie opłaca.

Na jedno wychodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego liczyłem że otrzymam wyrób pełnowartościowy , nawet za wyższą cenę.
Mam nadzieję że będę mógł kupić i zainstalować każde dlc do tej gry bez żadnych problemów.
Zuben ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:49, AlSandro napisał:

Dlatego liczyłem że otrzymam wyrób pełnowartościowy , nawet za wyższą cenę.
Mam nadzieję że będę mógł kupić i zainstalować każde dlc do tej gry bez żadnych problemów.
Zuben ...

O to się nie bój EA już nie gardzi pieniążkami od polskich graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że można zmienić mordkę Czampionowi i Strażnikowi?
Nigdzie nie było nawet opcji by sprawdzić czy dobrze zaimportowało "stan świata" z Keep. Jak się po 10 godzinach okaże, że Strażnik jest krasnalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 22:20, Zgreed66 napisał:

Spoiler

U mnie Loghain żyje, a facetka od zaopatrzenia w Azylu go wspierała.

Więc raczej
działa ;)

Co konkretnie mówiła?

Spoiler

U mnie jest trupem i miałem tekst, ze go kiedyś wspierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować