Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2014 o 22:24, Kadaj napisał:

Co konkretnie mówiła?

Spoiler

U mnie jest trupem i miałem tekst, ze go kiedyś wspierała.


Hhmm.

Spoiler

Jeszcze u mnie Anora jest królową, to też mówi, że to ona ja skierowała do inkwizycji ;)
Ale ogółem mówi, że okazali mu "łaskę" pakując go do Szarej straży, których wg. nich zdradził. Do tego dodaje, że mógł poprowadzić Ferelden do wielkosci. Zamiast tego, żyje na wygnaniu i będzie walczyć z pomiotami az do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie dobrze. Tu masz już grę zainstalowaną, klucz jest wprowadzony. Pozostało tylko niecałe 80 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sipso, mam do Ciebie pytanie, bo za godzinę zaczynam testować grę. Czy szarpanie, którego doświadczyłeś w cutscenkach, pojawiało się od razu w pierwszych minutach gry, czy w późniejszych etapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rade coś zrobić żeby do faceta postacie nie zwracali się jak do kobiety. U mnie bez przerwy do krasnoluda mówią jak do baby. To jest duża błąd w tłumaczeniu o której nie było mowa w recenzji że w każdej rozmowie nie odmieniają płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wydajnościowo jest tak średnio, raczej zbyt dobrze tej gry nie optymalizowali. Na i7-3770, 16GB RAM i GTX 660 Titanium na ultra są przycinki, a karta niby taka jak w zalecanych. Na automatyczne w menu sugeruje głównie wysokie. Trudno powiedzieć czy faktycznie zabezpieczenia gry mają na to wpływ.
Również potwierdzam, że nie ma wyboru angielskich napisów w polskiej wersji. Powinni dawać wybór, bo np. w ME3 dało się zainstalować z angielskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przycinki raczej wynikają z tego, że pewnie masz włączoną nakładkę Origina w grze.

A jak ktoś ma problemy z 30FPS przy cutscenkach to trzeba dorzucić " -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60+" do uruchamiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 01:53, Hummer napisał:

Przycinki raczej wynikają z tego, że pewnie masz włączoną nakładkę Origina w grze.

Czyli to działa gdzieś w tle nawet jeśli nie jest to aktualnie schowane poprzez shift+f1? Jeśli tak, to gdzie znajdę opcję aby nakładkę wyłączyć? Być może faktycznie trochę to obciąża. Czy jeśli ją wyłączę to wtedy nadal będzie zapisywało osiągnięcia z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bilbiotece gier we właściwościach powinieneś mieć.

Ja na bieżąco dostaję jakieś tam achievementy, więc chyba działa jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam sama gra?
Ja, póki co, tylko ją zainstalowałem ( mało czasu, praca ) ale niepokoi mnie parę aspektów:

czy to prawda, że źle gra się na k+m? Osobiście coraz więcej gram na padzie od X360 ale tu jest dużo zaklęć, umiejętności, itp.

Czy gra na prawdę jest takim " MMO tylko offline "? Nie lubię MMO i martwią mnie takie opinie, opinie o przewadze questów " przynieś, zanieś, pozamiataj ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie gdzie takie głupoty wypisują, że na k+m źle się gra. I tak na k+m da się, jak najbardziej grać i żadnych problemów mi to nie sprawia. Co do otoczki MMO to trudno powiedzieć ja jej nie odczuwam, jak było to w wypadku Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 10:33, lis_23 napisał:

Czy gra na prawdę jest takim " MMO tylko offline "? Nie lubię MMO i martwią mnie takie
opinie, opinie o przewadze questów " przynieś, zanieś, pozamiataj ".

Przesada. Ja osobiście mam póki co (8h) mocniejsze skojarzenie z Asasynami - dużo zbierania, odnajdywania punktów, zajmowania terenu i takich tam.

Ogólnie jestem pod przeogromnym wrażeniem. Nie spodziewałam się, że ta gra będzie aż atak dobra. Od odpalenia gry nie mogłam się oderwać do później nocy. Dialogi póki co są bardzo ciekawe, no i miejscówki fantastyczne. Jak zwykle nie robię głównego wątku, tylko biegam po tym głupim Zaziemiu i robię jakieś dziwne zadanka. Ale to dlatego, że ta lokacja jest fantastyczna - nie ma mowy o recyklingu jak w przypadku DA2. Tu widać, że każde miejsce jest przemyślane i naprawdę warto zwiedzać każdy zakątek, bo wszędzie jest coś ciekawego. Dla mnie póki co totalne 10/10, a podobno dalej jest jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy da się zmienić (np. w plikach konfiguracyjnych) język na angielski - chodzi mi o napisy. Aby wszystko było po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 13:11, Skie napisał:

Czy ktoś wie, czy da się zmienić (np. w plikach konfiguracyjnych) język na angielski
- chodzi mi o napisy. Aby wszystko było po angielsku?

Nie da się. Podziękuj EA za traktowanie nas jak kraj trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, jak można grać po angielsku?
Zrozumiem jeszcze, jeżeli gra nie daje możliwości gry z polskimi napisami lub z dubbingiem, ale jeżeli taka możliwość jest to należy z niej korzystać. Brakuje jeszcze tego, żeby dawali nam gry nie spolszczone, jak Kingdoms of Amalur: Reckoning czy gry z serii Naruto albo Dragons Dogma, gdzie przez brak polonizacji mam popsutą całą przyjemność z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 13:34, lis_23 napisał:

Ja nie rozumiem, jak można grać po angielsku?


Dlatego jest wybór. Kto chce grać po polsku, gra po polsku, kto nie - wybiera inny język. Gorzej, gdyby każda gra miała sztywno ustawiony polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angielskie napisy pomagają w poduczaniu się angielskiego.

Co do samej gry. Robię już czwartą postać. Nie wiem kim grać ;_;
Im dłużej gram tym bardziej odnoszę wrażenie, że jednak Ultra to nie na mój kompjutor :/ Te ścinki robią się coraz bardziej irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2014 o 13:37, Kraju napisał:


Dlatego jest wybór. Kto chce grać po polsku, gra po polsku, kto nie - wybiera inny język.
Gorzej, gdyby każda gra miała sztywno ustawiony polski dubbing.


Szczerze? Wolę dubbing od napisów ( np. jak to robi Sony Polska ), widzę tylko jednym okiem i nie chce mi się czytać malutkich napisów i zwykle w takim wypadku olewam fabułę i to, co jest napisane w dialogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - polski dubbing, z nielicznymi wyjątkami, jest kiepski - zawsze ci sami aktorzy, którzy grają jak w kreskówkach dla dzieci itp itd.
Naprawdę też nie rozumiem, dlaczego nie dali opcji wyboru, skoro można nawet dociągnąć łatkę z angielskimi głosami... No nic poszukam znajomych z wersją full English, może da się po prostu podmienić pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować