Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Powiedziałem

Spoiler

Lelianie

, że jej nie wesprę, z
Spoiler

Kasandrą

nie miałem nawet takiej rozmowy.

@Sipso
Z ust mi to wyjąłeś odnośnie zakończenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 20:22, mati285 napisał:

Powiedziałem

Spoiler

Lelianie

, że jej nie wesprę, z
Spoiler

Kasandrą

nie miałem nawet takiej
rozmowy.

Jeżeli nie wyraziłeś poparcia dla żadnej z trzech kadydatek, zostanie wybrana jedna z nich na podstawie wcześniejszych decyzji z gry (wybór magów lub templariuszy ponoć odgrywa tutaj główną rolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 14:29, Azazell napisał:

> Ktoś mi powie ile patchy wyszło na PS4 ? Można już płynnie grać ?

A to gra nie działała płynnie na ps4? Gram od 2 tyg jakoś i nie mam żadnych problemów.
Bardzo rzadko można poczuć lekki spadek FPS ale to raz na 8-10h :)


Ja dopiero zacznę, kupiłem już, ale zastanawiam się czy grać czy czekać na patcha. Bodajże ma jakiś wyjść gdzie towarzysze będą bardziej rozmowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 20:21, Sipso napisał:

Właśnie przeszedłem wątek główny. 50 godzin gry, poczułem już przesyt i dokończyłem historię.
Jak dla mnie gra jest nawet nieco za duża.


Ja mam 120 h na liczniku, 21 level i 280 Wladzy bo jej prawie nie wydaje, ale chyba zrobilem juz wszystko i moge zaczac watek glowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojezu, żeby specjalizacje zdobyć to trzeba uganiać się po kilku lokajach, żeby jakieś durne składniki pozbierać itd? Eh, niepotrzebnie pkt odkładałem na specjalizacje. Jaki jest w ogóle maksymalny lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co odkładać skoro respec kosztuje grosze? A uganianie się to mocna przesada. Sam gdy tylko pojawiły się zadania na specjalizacje miałem połowę materiałów. Co do smoków - warto pierw zrobić rekonensans. Czy to w internetach czy samemu się przejść i sprawdzić jakie mają resisty. Poza tym lepiej dodać runy żywiołów na bronie zamiast polegać na magu.


@Cykada - nieźle. Ja chyba zacznę grać łotrem i skupię się na tym czego nie zrobiłem pozostałymi postaciami. Knight Enchanter zaczyna nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czytać nieco o zakonczeniu...

Spoiler

Solasa nigdy ze sobą nie brałem, jedynie co to gadałem z nim między zadaniami. Nagle na internetach czytam, że Flemeth zbiera dusze bogów i ukradła Solasowi ciało? Solas zamykał bogów? Wtf. Kiedy mi to umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze, końcówka gry apropo

Spoiler

Solasa

jest tak enigmatyczna, że guzik wiadomo. Szkoda, bo gra powinna być wobec gracza, który ją ukończył fair. Ogólnie uważam, że gra gdyby ją rozebrać na czynniki pierwsze jest przeciętna. Nie podobało mi się, że można było za jednym przejściem spoufalić się w zasadzie z całą drużyną, z każdym być kochankiem i przyjacielem, wykonać ich zadania poboczne. Nie jest okej, że główne działania gracza to zamykanie miliona szczelin. Odwalili to na jedno kopyto, zero w tym funu, bo ciągle robimy to samo. Co więcej, zadania typu "znajdź X przedmiotów" rodem z MMO pasują tu jak kwiat do kożucha. Brakuje ciekawych zadań pobocznych, dialogów, nie mówiąc o fajnych postaciach. Dla mnie to max 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś sceny po napisach z

Spoiler

Solasem i Flemeth

? Może po prostu skipnąłeś napisy i dlatego ci jej nie dało, bo wątpię, by to miało coś wspólnego z tym jak często ktoś używał
Spoiler

Solasa

, aczkolwiek ja brałem go ze sobą dość często, więc ciężko mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem.

Spoiler

Scena pojawia się nawet po pominięciu napisów. Sama scena jednak nie wyjaśnia nic, a w internetach ludzie piszą o Dread Wolfach i zbieraniu dusz bogów. Gdzie jedyne co podczas rozgrywki wyłapałem, to, że Flemeth chce zemsty za Mythal i, że ta obdarowała Flemeth mocą. Solas i jego motyw z kulą pojawił się na samym końcu, że tak powiem - z dupy nagle. A jego akcja z Flemeth pod Eluvianem jeszcze bardziej nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co tam dokładnie się stało, tego nie wiadomo. Wychodzi na to, że Solas/Fen''Harel i Mythal byli kiedyś kochankami, dlatego Flemeth go rozpoznała, bo ma w sobie pozostałości Mythal. Wygląda to tak jakby bogowie dawnych elfów sami byli po prostu bardzo potężnymi elfami, w końcu kiedyś one były rzekomo nieśmiertelne. Solas okazał się być przypadkowo współodpowiedzialnym za działania Corypheusa.

Ciekawe czy w późniejszych grach będzie mieć to jakieś znaczenie kto wypił ze studni - Inkwizytor lub Morrigan. Chociaż Flemeth mówiła coś do Morrigan, że jest wolna oraz nie może kogoś opętać wbrew jego woli. Są różne teorie, co do zakończenia - pozwolił dobrowolnie się opętać, może stali się jednością albo zabił Flemeth i esencję Mythal przejął dla siebie. Póki nic się nie wyjaśni, nie możemy być pewni, która wersja jest prawdziwa. Jedyne, co wydaje się pewne to, że rola Kierana raczej jest już zakończona, bo teraz bez esencji Urthemiela jest już zwykłym dzieckiem. No i samo jego istnienie jest opcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj odpaliłem po raz pierwszy i jestem pod wrażeniem konfiguracji postaci. Poza tym jeszcze skończyłem tutoriala - za mało mam czasu. Albo za dużo czasu spędziłem na uruchomienie tego lenistwa programistów od optymalizacji. Mam dwa rdzenie a minimum to cztery. jakby chciał ktoś wiedzieć jak odpalić to tutaj mam opisane
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=406298&n=161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się uratować dwojga osób z Azylu w tym chyba karczmarki. Po przybyciu do Twierdzy zauważyłem, że nie mam karczmy. Czy później się ona pojawi? Czy przez brak karczmarki już mam pozamiatane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować