Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2014 o 20:28, Azazell napisał:

Czy jest możliwość skasowania zdolności niektórym postaciom? Chodzi mi zresetowanie tych
punktów i ustalenie ich od początku.


Chyba talizmanem w kazamatach. Kupisz w tym standarze, czy czymkolwiek to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje wam..

Mam jeszcze dwa pytanka:

1. Mam w zasobach runę ognia i parę innych. Lecz aby je utworzyć musze mieć jakies czyste kamienie runiczne + jesZcze jakieś inne składniki. Gdzie je zdobędę aby utworzyć runy dla maga?

2. W Mojej twierdzy mam zadanie "Zaklnąć" jakis przedmiot i robi to niby ten kowal.. Próbuje z nim rozmawiać ale po chwili nasza rozmowa się kończy.. oco tu chodzi? Jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 22:09, Azazell napisał:

1. Mam w zasobach runę ognia i parę innych. Lecz aby je utworzyć musze mieć jakies czyste
kamienie runiczne + jesZcze jakieś inne składniki. Gdzie je zdobędę aby utworzyć runy
dla maga?


Możesz je kupić u kupców z Twierdzy(są obok stajni), kosztują grosze .

Dnia 18.12.2014 o 22:09, Azazell napisał:

2. W Mojej twierdzy mam zadanie "Zaklnąć" jakis przedmiot i robi to niby ten kowal..
Próbuje z nim rozmawiać ale po chwili nasza rozmowa się kończy.. oco tu chodzi? Jakiś
błąd?


Pamiętam, że też miałem z tym problem, chyba wystarczyło po prostu włożyć runę do broni(przy stoisku modyfikowania broni) i zaliczało, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 22:09, Azazell napisał:

2. W Mojej twierdzy mam zadanie "Zaklnąć" jakis przedmiot i robi to niby ten kowal..
Próbuje z nim rozmawiać ale po chwili nasza rozmowa się kończy.. oco tu chodzi? Jakiś
błąd?

Chodzi tam po prostu o włożenie runy do broni. Jeśli nie masz akurat żadnej przy sobie, możesz ją stworzyć z dostępnych materiałów. Do wykonania runy potrzebujesz "czystego" kamienia, który znajdziesz u kupca w Podniebnej Twierdzy. Alternatywnie, ma go też jeden z kupców w Val Royeaux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 02:26, Azazell napisał:

Z jakimi towarzyszami lubicie chodzić?


Zawsze biorę ze sobą Kasandrę. Reszta zależnie od lokacji. Jak idę do elfów, biorę Serę i Solasa; jak mam walczyć z pomiotami - biorę Blackwalla; jak wybieram się do val royeux - biorę Vivienne itd. Są przynajmniej w stanie coś ciekawego od siebie dodać w przypadku konfrontacji. Póki co chyba tylko Cole''a ani razu nie wziąłem do drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 10:22, Astropath napisał:

Póki co chyba tylko Cole''a ani razu nie wziąłem do drużyny.

Ja grając pierwszy raz też nie mogłem się do niego przekonać, ale teraz przy drugim podejściu zacząłem go używać i naprawdę coraz bardziej lubię jego postać. Co ciekawe jego dialogi to często spoilery z gry (oczywiście grając pierwszy raz człowiek o tym nie wie) jak i niektórych znanych filmów ;-)

Generalnie jednak moi ulubieni towarzysze to Byk, Kasandra i Varric. Dorian, Sera i Blackwall też mają fajne interakcje z innymi członkami drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś Kasandra denerwuje .. walczy ok ale jej charakter :)

Cole jest znakomity! Do standardowych potyczek.. Nie wiem jak sobie poradzi z poważniejszymi bitwami ale wydaje się, że ok będzie..

Ja gram Magiem i lubie w drużynie mieć BlackWalla, Cole`a i Solasa. Ew Varricka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 10:38, mati285 napisał:

> Póki co chyba tylko Cole''a ani razu nie wziąłem do drużyny.
Ja grając pierwszy raz też nie mogłem się do niego przekonać, ale teraz przy drugim podejściu
zacząłem go używać i naprawdę coraz bardziej lubię jego postać. Co ciekawe jego dialogi
to często spoilery z gry (oczywiście grając pierwszy raz człowiek o tym nie wie) jak
i niektórych znanych filmów ;-)

Generalnie jednak moi ulubieni towarzysze to Byk, Kasandra i Varric. Dorian, Sera i Blackwall
też mają fajne interakcje z innymi członkami drużyny.



Mnie po pewnym czasie zaczęły irytować dialogi między Kassandrą i Varrikiem i przestałem zabierać ich na misje razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 10:51, Azazell napisał:

Mnie jakoś Kasandra denerwuje .. walczy ok ale jej charakter :)


Poznaj ją lepiej. Naprawdę to miła babka, która kryje swoje uczucia pod skorupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 14:25, Azazell napisał:

Kamienie runiczne mam ale gdzie kupie np esencje ognia 6szt by wytworzyc rune ognia?
Albo np czerwone lyrium ?

Esencje ognia dropią chyba demony gniewu, a lyrium

Spoiler

czerwoni templariusze

. Nie jestem pewien czy można to gdziekolwiek kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 16:17, Azazell napisał:

Mam pytanie czy nałożona runa na przedmiot np broń może być po czasie zdjęta?

Runy nie można wyjąć. Można ją tylko zastąpić nową, poprzednia zostanie zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę uzyskać esencji magii.. Zabijam te pomioty ogniste ale one dają mi esencje cienia :D .. Chcę sobie stworzyć runę ognia i kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 11:39, Azazell napisał:

Kurcze nie mogę uzyskać esencji magii.. Zabijam te pomioty ogniste ale one dają mi esencje
cienia :D .. Chcę sobie stworzyć runę ognia i kicha


Prędzej czy później trafi się ;p A i chyba miałeś na myśli demony, nie pomioty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2014 o 13:06, Ecko09 napisał:

Prędzej czy później trafi się ;p A i chyba miałeś na myśli demony, nie pomioty ;p


Oby :) Od 10 lvl dostałem nowe drzewko rozwoju.. Mój Inkwizytor ma w niej tylko 3 zdolnosci a inni duże drzewka.. Czy mój bohater dostanie jeszcze inne drzewko rozwoju? Bo praktycznie mam już odkryte drzewko z ogniem..I nie wiem w sumie w co jeszcze inwestować.. pozostanie chyba odkryć do końca elektryczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować