Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Dragon Age: Inquisition

932 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2015 o 16:28, lukasir napisał:

I jeszcze jedno, zapomniałem. Jak "włożyć" do zbroi ulepszenia, np.rękawice itp.Zrobiłem
je w kuźni, chce zmodyfikować zbroje, albo wchodzę w ekwipunek, i nie ma żadnej opcji.Z
góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

W kuźni masz stół do ulepszania pancerzy i odrębny dla broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie solowałem sobie Vinsomer''a na nightmare i przy 25% hp chciałem udokumentować swój czyn frapsem. Short cut na start nagrywania miałem ustawiony pod f9, co się dalej stało, chyba mówić nie muszę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy rudę zmienioną przez pustkę można znaleźć w jakichś określonych miejscach, czy może jest to totalnie randomowe gdzie się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 17:20, maniekk napisał:

Wie ktoś może, czy rudę zmienioną przez pustkę można znaleźć w jakichś określonych miejscach,
czy może jest to totalnie randomowe gdzie się pojawi?


Są to randomy. Oczywiście określone co do mapy jak zwykłe rudy, więc np zmieniony przez pustkę nevarryt możesz znaleźć tylko na Syczących Pustkowiach, ale już to kiedy Ci on tam wypadnie jest losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2015 o 09:44, Phobos_s napisał:

Są to randomy. Oczywiście określone co do mapy jak zwykłe rudy, więc np zmieniony przez
pustkę nevarryt możesz znaleźć tylko na Syczących Pustkowiach, ale już to kiedy Ci on
tam wypadnie jest losowe.


Czyli krótko mówiąc jeśli będzie się chciało zrobić coś na tzw. "wypasie" , to wszystko zależy od szczęścia. Smocza kość, to tylko z dużych smoków, a skoro ma się wyposażenie, żeby je ubić to po co mi ona :D
Ehh jakoś mam wrażenie, że jest to trochę nieprzemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w późniejszym etapie gry najlepiej oszczędzać surowce, nie robiąc tych misji na rekwizycje. Zbierając surowce "przy okazji" z reguły nie ma problemu później z ich ilościami. Warto poubijać wszystkie smoki na materiały. Można też robić operacje na surowce, ale otrzymuje się za nie śmieszne ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 19:31, Arcling napisał:

Można też robić operacje na surowce,
ale otrzymuje się za nie śmieszne ilości.


Niekoniecznie. Zwykle czas trwania tych misji to ok. 13 minut. Odpowiedniio często wystarczy wykonywać, by tego nazbierać. Inna sprawa to też oczywiście zapotrzebowania, ale cóż, gdyby surowce wyższych poziomów walałby się na lewo i prawo, to pewnie by narzekano, że są zbyt powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się sobie pochwalić ;) 2 dni temu udało mi się zabić w pojedynkę, ostatniego smoka w zimowej krainie. Całość udokumentowałem frapsem. Jakiegoś wyczynowego czasu nie uzyskałem, bo widziałem, że nie którzy dawali rade temu dragon''owi w 10 sekund, ale mimo wszystko i tak jestem z siebie zadowolony. =)

https://www.youtube.com/watch?v=gxbawkwFB5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z miejscem na wyręb drzew? Gdzie to miejsce znaleźć? Chodzi mi o zadania dla kwatermistrza w Azylu, żelazo mam, tylko tego drewna nie. :( Wersja na PS3 jeśli to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 10:17, NuGGet napisał:

O co chodzi z miejscem na wyręb drzew? Gdzie to miejsce znaleźć? Chodzi mi o zadania
dla kwatermistrza w Azylu, żelazo mam, tylko tego drewna nie. :( Wersja na PS3 jeśli
to ma jakieś znaczenie.


Żeby znaleźć miejsce wycinki musisz

Spoiler

wyjść za bramy Azylu przejść się po najbliższej okolicy. Musisz obejść jezioro, które jest przed Azylem. To miejsce jest w północnej części mapy.

Z tego co pamiętam, jeśli zaznaczysz w dzienniku to zadanie jako aktywne, to na mapie będziesz miał zaznaczony obszar, który musisz zbadać.
Spoiler

Miejsce to także znajduje się w pobliżu domku, do którego musisz pójść żeby wykonać zadanie od alchemika z Azylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 16:21, NuGGet napisał:

Zaraz po tym jak napisałem posta znalazłem to miejsce w Azylu, a zaraz potem jeszcze
w innym miejscu. ;D


Tak, miejsc wycinki jest kilka i można je znaleźć na każdej mapie. Podobnie jak Kamieniołomy, większa ich liczba jest potrzebna do dodatkowych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka klasa daje najwięcej funu? Mam wersję na ps4, wojownik już oklepany, a mag ma jakieś fajne zaklęcia? Łotrzyk na sztylety chyba będzie ciekawy, takie połączenie maga i wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię maga pod ogień, potem knight enchanter bo dosyć spoko wygląda, ale takie pytanie mam, od którego lvl można się brać za tego

Spoiler

smoka

w Zaziemiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 16:02, zerohunter napisał:

Robię maga pod ogień, potem knight enchanter bo dosyć spoko wygląda, ale takie pytanie
mam, od którego lvl można się brać za tego

Spoiler

smoka

w Zaziemiu?


Za smoka najlepiej jest się brać jak masz 2-3 lvl przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby wybrać magów, najpierw muszę na Zaziemiu zamek odwiedzić, tak? I czy jest jakaś różnica jak już któraś ze stron do nas dołączy, czy to tylko kosmetyka?

Aha, i wie ktoś jaka jest kanoniczna wersja Originsu? Bo mi tu coś o Bohaterce z Fereldenu wyskoczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 23:13, zerohunter napisał:

Bo mi tu coś o Bohaterce z Fereldenu
wyskoczyło:D


To akurat może być kwestia badziewiastego tłumaczenia - u mnie wiele razy do standardowego brodatego Hawke''a zwracano się jak do kobiety, a Iron Bull miał żeńskie nazwę drzewek umiejętności. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 23:13, zerohunter napisał:

Aha, i wie ktoś jaka jest kanoniczna wersja Originsu? Bo mi tu coś o Bohaterce z Fereldenu
wyskoczyło:D


Jak dobrze pamiętam, wg kanonu była to elfka z Dalii, która zginęła zabijając Arcydemona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować